Gumové boty – nejmódnější a nejkrásnější modely pro nepříznivé počasí

gumové boty

Gumové boty – skutečný všelék pro nohy špatného počasí, kdy místo měkkého, čistého sněhu na zemi hnědavě hnědé bahno a kalužové kaluže. V běžné obuvi jsou mokré ponožky nevyhnutelné, ale v kaučuku je šance udržovat zdraví a současně sledovat trendový trend.

Contents

Dámské gumové boty

Boty pro chladnou sezónu by měly být nejen pohodlné, ale i zdobené. Před několika desetiletími bylo obtížné si dokonce představit, že tam jsou krásné zimní nepromokavé boty. Model praktičnosti kombinoval minimalismus vybavení a nenáročné zabarvení. Moderní modely jsou úplně jinou záležitostí, díky snahám designérů absorbovat nejnovější trendy, které se nestydí nosit. Dnešní gumové boty nejen chrání nohy před chladnou vlhkostí, ale také dokončují obraz, což je zajímavé.

dámské gumové boty

Dámské gumové boty

vysoké gumové boty

Hunter gumové boty

Elegantní praktičnost nejstarší skotské značky je považován za standard, firma – dlouholetým dodavatelem gumových bot pro členy britské královské rodiny. Konstantní kvalita získal srdce mnoha hvězd (Nicole Richie, Kate Moss, Gwyneth Paltrow), které by byly přijatelné produkty Hunter. Ve prospěch výběru obuvi z této značky mluvíme následující skutečnosti:

 • důsledně vysoce kvalitní zpracování;
 • použití přírodního kaučuku;
 • všestrannost (výrobky jsou stejně dobré pro zimní rybolov, lov a procházky ulic metropole);
 • Spojení v designu starých tradic s nejmodernějšími detaily.

Zimní gumové boty Hunter jsou vyráběny s ortopedickou obuví, kožešinovou podšívkou a vícevrstvou pěnovou vložkou. Charakteristický styl je rozeznatelný z podrážky s malou patou, vysokou botou a sponou s sponou nahoře. Sofistikovanost vzhledu dovoluje vychloubit ve výrobě Hunter nejen neopravitelné ženy módy, ale i obchodních žen.

gumové boty lovec

Gumové boty Keddo

Kvůli neustálému zamračenému a deštivému počasí je další známý výrobce gumových bot v Británii. Návrháři značky představili pro zimu rozsáhlý sortiment, určený pro uživatele různých druhů života, s odlišným vnímáním módy, ale současně sledováním současných trendů. Sbírka je různorodá, protože zahrnuje boty s takovými trendy:

 • s šněrováním;
 • s potiskem – květinový, leopard, britský;
 • monochromní;
 • s plochou podešví, s patou, na klínu;
 • s prýmkem.

Kaučukové boty Caddo s odvážnými designovými řešeními jsou dobrou alternativou k kůže, semišu a nubukům. U ženských obrazů použijte modelové boty na klínu s kontrastním lemem a podrážkou. Husté pouliční luky doplňují zkrácené výrobky šněrováním. Elegantní styl páru, který úspěšně kombinuje lesklé a matné prvky, bude vaším oblíbeným obuví pro kancelářské luky za špatného počasí.

gumové boty keddo

Gumové boty Keddo

gumové kazdecké boty

Gumové boty Crocs

A přestože tato značka se může chlubit služby Royals, ale inherentní boty Crocs ve veselých barvách a elegantní design našel své příznivce po celém světě. Patentovaný kaučukový materiál, lehké, bez tíže, ze kterého produkují holínky s ohřívačem měkkého netkaného materiálu, snadno se tvaru chodidla a dává sobě pohodlné bez tření mozoly. Výhody produktů Crocs jsou následující:

 • pružný pogumovaný materiál hřídele;
 • charakteristické závěsy / otvory pro snadné nasazení;
 • Minimální sklouznutí díky gumové podložce na podrážce;
 • zužující se manžetu v horní části, aby nedošlo k pádu vodních kapiček nebo sněhu.

gumové boty crocs

Módní gumové boty

Zatímco děti běhají v loupech v gumových botách a zahradníci – na lůžkách, skutečné ženy nosí stylové gumové boty jako jasné atraktivní příslušenství. V této sezóně jsou velmi aktuální trend, musí mít nějaký šatník od mládí až po podnikání. Některé páry jsou tak rafinované, že na první pohled je nelze odlišit od klasických kožených. K módnímu štěstí, v letošním roce téměř každý zástupce slabšího pohlaví snadno vyzvedne vynikající gumové boty, protože v trendu mají všechny možné možnosti:

 • zkrácená / střední délka / vysoká;
 • monochromatická tmavá / s výtisky / černobílým jasem;
 • s konečnou úpravou – šňůrky, stužky, spony, zipy, kožešinové hrany a tak dále.

módní gumové boty

Módní gumové boty

teplé dámské gumové boty

Gumové boty s podpatky

Plochá podešev je pohodlná, ale modely na stabilní patě střední délky jsou mnohem příjemnější v srdci jakéhokoliv módy, protože to vizuálně zjednodušuje. Některé dámské voděodolné boty jsou tak originální, že způsobují obdiv a touhu nosit za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Výrobky se šněrováním vhodným pro demokratické snímky s šortky, legíny nebo kožichy. Romantické a ženské páry se šněrováním, jsou ideální pro široké sukně a šaty. Nenoste pod koleny sukně, gumové boty jsou ústředním prvkem luku, neměli byste je skrývat. S věcmi přísného stylu se jednostunové modely používají až na koleno, nikoli nižší.

gumové boty s podpatky

Gumové boty s podpatky

Dámské nepromokavé boty

Krátké gumové boty

Pokud se podlouhlé výrobky vyznačují klasickými tvary, jsou polobotky různorodé barvy a tóny v barvě duhy:

 1. Černé gumové boty s lakovanou texturou jsou harmonické s těsnými kalhotami a mini sukněmi.
 2. Stylizované boty pro páry v zářivých barvách jsou široce používány v pouličním stylu. Ale se širokými kalhotami se nenosí.
 3. Moderní kotníkové boty na klínu, zdobené motýlkem, zeleninou, geometrickým potiskem.
 4. Fanouškem západního stylu se bude líbit zajímavá interpretace kovbojských bot v kaučuku. Šikmé podpatky, oplet s kovovými detaily, akutní kulatý rozkrok nosu – to vše je přítomno.

krátké gumové boty

Krátké gumové boty

nepromokavé boty

Gumové boty s kožešinou

Guma se vůbec nezahřívá. Perfektně chrání před vlhkostí, ale v chladné sezóně není možné bez podšívky. Kožešina, obzvláště přirozená, je uznána za nejlepší izolaci, žádný jiný materiál není schopen udržet vaše nohy teplé jako to, zvláště v oblastech s těžkými zimami. Odborníci doporučují volit výrobky s odnímatelnou podšívkou, aby se v případě potřeby umývaly a sušily. Důležité jsou izolační dámské gumové boty s kožešinovým nátěrem v horní části šachty.

módní gumové boty

Vysoké gumové boty

Podlouhlá obuv má nějakou nevyjádřenou elegantní a neohlášené eleganci. To vše je plně nabité teplými gumovými botami na kolena. Tato délka je milována konstruktéry, protože dává prostor pro představivost. Rozšířené gumové boty mohou mít jednu z navržených módních variací:

 • se strukturou podobnou prošívání;
 • se hadem;
 • například kombinace matného a lakového kaučuku nebo kombinace dna hřídele z gumy na horní část textilie nebo kůže;
 • lakované předměty zdobené nastavitelnou sponou nahoře, luk, spona, řetěz, nýty.

Paleta barev je různorodá. Kromě tradičních černých, zelených a modrých měřítek jsou teplé gumové boty nabízeny v bílém, šeříku, červeném a žlutém. Vynikající páry v stříbřitém nebo zlaceném provedení. Vysoká gumová obuv se nosí s parkem, pláštěm nebo výkopem. Sukně vybírají svěží, lichoběžníkové, slunečnice, polo-slunce, ale hlavní věc je, že délka není pod hřbety.

krásné gumové boty

Vysoké gumové boty

stylové gumové boty

Průhledné gumové boty

Nejnovější módní hit – absolutně transparentní modely, výběr odvážných a nekomplexní. Můžete si být jisti, že při takovém páru se nebudete moci vyhnout žádným zájmům. Nepromokavé boty mohou být jednoduše průhledné nebo s malým odstínem stříkání – zelené, modré, růžové a tak dále. V zimě můžete vidět podšívku, srst, plst nebo flanel. S příchodem jarního tepla namísto podšívky na jasné ponožky, tak barva je vždy jiná! Nejoblíbenější varianty těchto bot jsou následující:

 • boty se šněrováním;
 • vysoká s částečnou průhledností;
 • pod kovbojem.

průhledné gumové boty

Průhledné gumové boty

teplé gumové boty

Krásné gumové boty

Suchá a špína nebudou zkazit vaši dobrou náladu, pokud se odvážně procházíte v krásném gumovém páru, který dává svobodu pohybu ve sněhu tání sněhu nebo v silném dešti. Guma je skutečná estetika, pokud se rozhodnete ne nudné funkční, ale tvůrčí páry. Jasná nálada vytvoří šťavnaté tóny, například žluté, oranžové nebo červené gumové boty. Jemné, dravé nebo originální výtisky zdobí formálnost obrazu. Rafinované vysoké modely budou skutečnou dekorací pro vaše nohy. Polobotky s konvexními trny jsou dalším aktuálním trendem sezóny.

zimní nepromokavé boty

Krásné gumové boty

dámské gumové boty