Střelec a Strelec - kompatibilita v lásce | jayassen.com

Střelec a Strelec – kompatibilita v lásce

Sagittarius a Sagittarius kompatibilita v lásce vztahy

Střelec je téměř vždy velmi atraktivní a sexy a kromě toho mají zástupci tohoto znamení silnou energii a silnou povahu. Proto se pár Střelec a Střelec vyskytuje poměrně často, ale jejich kompatibilita v lásce není vždy vždy ideální.

Kompatibilita pár Strelec a Střelec ve vztahu

Dva Střelec se táhnou k sobě, jako jsou magnety. Spolu se znaky, které mají smysl pro humor, zájmy, koníčky, vnímání světa a nakonec oba jsou obvykle velmi atraktivní zvenčí. A v prvních měsících vztahů přispívají všechny tyto kontaktní místa k rychlému rozvoji vztahů.

Nicméně kompatibilita muže a ženy se znamením Střelce má řadu nástrah. Například ctižádostivý muž Sagittarius neuznává toto právo vždy za své vlastní, ne méně milující, milované.

A pokud žena Střelec se pokusí vyvolat jejich chování „lovecký pud“ vyvolenou je také chyba - muž Střelec nebude pronásledovat ženu, je důležité její zájem na ně.

Kompatibilita dvou Strelců bude ideální, pokud se začnou navzájem vidět nejen milovníci a manželé, ale i partneři a partneři. Dalším aspektem, který je důležitý v otázce kompatibility páru Sagittarius Sagittarius, je typ tohoto znamení. Většina Střelců, kteří ovládají vliv Jupitera, jsou aktivní, společenští lidé, pravidelní strany a oslavy. Daleko méně často existují duchovní Střelec - lidé žijící ve světě ezoterika a filozofie. Mezi těmito dvěma typy málo slučitelných, ale v rámci stejného typu dvojice jsou vytvořeny poměrně silné.

Střelec-Strelec získává největší šance na dlouhodobý vztah, když oba manželé dosáhnou 36 let. V tomto věku jsou manželé již vědomi svých cílů a vědí, jakým směrem by se měli pohybovat. Tito dospělí Střelec se nutně stane podobně smýšlejícími lidmi, což samozřejmě prospěje jejich rodinnému spojení.

Sexuální kompatibilita žen a mužů znamení Strelec

Dobrá sexuální kompatibilita obou Střelců je založena na podobnosti jejich požárních temperamentů. Horlivý a vynalézavý Střelec je zřídkakdy nuden v posteli. Zklamání v sexuálních vztazích může dojít, pokud jeden nebo oba manželé čekají na iniciativu a inspiraci z druhého. Výsledná nespokojenost v tomto případě může vést k hledání nových sexuálních dojmů na straně.

Slučitelnost Střelce s ostatními znaky v lásce

Slučitelnost Střelce s jinými znaky v lásce a manželství je často nemožná kvůli jeho rychlé temperamentní a větrné povaze. Vypadá to jako horoskop láska Střelec:

 • S Ariesem je aliance možná pouze se vzájemnou úctou, jinak manželství skončí rozvodem s proudem vzájemných obvinění a urážek;
 • S Taurusem je nemožné žít pokojně, protože jsou kompatibilní pouze v sexuálních vztazích a v každodenním životě se vzájemně nespokojují.
 • s Gemini, manželství bude úspěšné pouze tehdy, jsou-li oba manželé zcela svobodní, kteří vedou aktivní život, ale nesplňují zájmy;
 • Spojení s rakovinou je obvykle jasné a mnohostranné, avšak v ní je příliš mnoho lží, podvodů a faleš.
 • spojení s Leo je velmi úspěšné - manželé si navzájem respektují, mají mnoho společných zájmů, stejně vysoké sexuální potřeby;
 • s Pannou, manželství bude úspěšné, pokud bude existovat společný obchod nebo jiné zájmy;
 • kompatibilita dvou lukostřelců

 • S Librou je sdružení založeno z větší části na přátelství a podobném světonázoru;
 • Štír má vysokou sexuální kompatibilitu, ale manželství bude úspěšné pouze v případě společných zájmů;
 • spojenectví s Kozorožcem má šanci na dlouhověkost pouze v duchovním Střelci;
 • spojení s Aquariusem je úspěšné, protože vztah páru drží společně lásku dobrodružství a dobrodružství;
 • S Piscesem může být unie velmi úspěšná a hrozná, protože tento znak Zodiaka je příliš rozporuplný.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: