Jak vypadá víla zubů?

jak vypadá víla zubů?

Pravděpodobně všechny děti, když měli první zub, vyprávěly příběh o víně zubů. Rodiče říkali, že pokud vložíte zub pod polštář, pak jistě přijde magické zvíře a namísto toho dá minci nebo dar. Vše samo o sobě popisuje, jak vypadá víla zubu, a to nikdy nevidí. Věc spočívá v tom, že dospělí jen zřídka věří v magii, a to ještě víc, v neviditelných bytostech. Pro ně je historie jen mazána, takže dítě ví, že bolesti a utrpení způsobené ztrátou zubů jistě ocení. To nelze říci o dětech, kteří věřili a čekali na malou dívku s křídly, která by přišla v noci a odměnila je.

Jak vypadá skutečná víla zubů?

Podle magického průvodce je tato bytost malá v rozměrech od 8 do 10 cm. Vnější vypadá jako malá holčička, ale má malé křídla připomínající vážky. Jsou potřebné k přesunu na dlouhé vzdálenosti. Díky svým bílým zubům byla této práci přidělena víla. Její nejoblíbenější oblečení je bílé šaty šumivé ve světle a malé boty vyrobené z lesklého bílého hedvábí.

Tam jsou informace, že hlavním úkolem víly je péče o děti, nebo spíše za jejich zuby. Pro krásné a zdravé zuby, které zůstaly pod polštářem, víla určitě dávala dárek. Všichni ona zjistí, že se drží doma a dělá z nich různé ozdoby, mimochodem, nejkrásnější korálky na krku. S ní vždy nosí tašku obsahující kouzelný prášek. Kropí je na děti, pokud během návštěvy děti začaly vzbudit nebo se probudit. Legenda říká, že víly mají elfské pomocníky, kteří hledají děti, které během dne ztratily svůj první mléčný zub.

Tyto tvory mají jediný volný den v roce – Vánoce. hororová pohádkaV tento den jim je zakázáno vzít zuby. Právě s touto svátkem se spojil jeden z hororových příběhů o víně zubů. Podle víry, kdyby kouzelná bytost neuposlechla a vzala zub na Vánoce, zemře. Problém čeká nejen na vínu, ale na dítě, které si přeje získat ocenění na této dovolené. Legenda říká, že celý jeho život bude tragický a nešťastný a skončí samovraždou.

První o víně zubů napsal španělský autor Luis Koloma v pohádce, kde malý princ ztratil svůj mléčný zub. Po tom, obrovské množství příběhů, příběhů a nedávno filmy za účasti magického tvora. Některé z nich jsou hrůzy a mluví o strašlivé zubní víře, která mučí děti, aby zvedla zuby.