10 lifjhak, který zjednoduší váš život

10 lifhaků, které vám zjednoduší život

Během dne jsou lidé konfrontováni s různými malými domácími potížemi, které mohou trvale zkazit náladu. K dnešnímu dni je mnoho užitečných tipů, mezi nimiž budeme upozorňovat na 10 životních událostí pro zjednodušení života. S jejich pomocí se můžete naučit rychle a jednoduše vypořádat se s různými záležitostmi v domácnosti a znovu používat známé věci novým způsobem.

10 lifjhak, který zjednoduší váš život

Následující tipy se objevily díky představivosti a vynalézavosti lidí a stojí za zmínku, že již vyzkoušeli velké množství lidí.

10 lifhak na život:

 1. Mnoho lidí, alespoň jednou v životě, čelilo nepříjemné situaci, když se v nejnepříznivějším okamžiku zjistilo, že mu létají kalhoty. Chcete-li zabránit tomuto zmatku, vezměte kovový kroužek, který se používá pro klíčenky. Musí být zajištěna na zipu a poté po zapnutí zavěste na knoflík.
 2. 10 lifhaků, které zjednoduší váš život1

 3. Nepríjemný zápach pocházející z bot je problémem, kterým čelí muži i ženy. Dalším tipem, který je součástí seznamu 10 užitečných lifhhaků po celý život, pomůže tento problém zvládnout. Nejprve položte boty do plastového sáčku a pak je přes noc přeneste do mrazničky. Nízké teploty zničí bakterie, které také vyvolávají nepříjemný zápach. Pokud jsou boty vlhké, pak musíte uvnitř boty dát zmačkané noviny, které rychle pohlcují vše.
 4. 10 lifhaků, které vám zjednoduší život2

 5. Nedostatek kultury a přilepení k lavičce nebo jinému místu žvýkací gumy nejen zkazí náladu, ale i věc. Z této situace je možné vyjít s pomocí ledové kostky, která potřebuje žvýkat, až se zchladí a tkanina je mokrá. Poté se žvýkačka snadno spadne a oblečení bude čisté.
 6. 10 životů, které vám zjednoduší život

 7. Pokud jsou na rukávech nebo na stranách oblíbené mikiny vytvořeny, můžete je odstranit pomocí běžného holicího strojku, který by měl projít problémovými oblastmi.
 8. 10 lifhaků, které vám zjednoduší život

 9. Neočekávaně se baterie v konzole posadily a jen jeden kus je na skladě, pak použijte následující dům pro domácí, který je součástí top-10 nejlepších. Vezměte si kousek fólie a rozdrte ji tak, abyste získali hůl, která by měla být vložena na místo baterie a na chvíli bude fungovat dálkový ovladač.
 10. Vyčistit boty a dát jim lesk, používat, podivně, kůže s banánem. Podejte si boty a výsledek, který jistě uvidíte.
 11. 10 lifhaků, které vám zjednoduší život5

 12. Četné přímé dráty jsou často zmatené, což jen zkazí náladu. Další věc zkroucené dráty, které nezahrnují mnoho místa a téměř nikdy se zamotá. Omotat drát na tužku a upevnit konce páskou. Nejdříve jej usušte s vysoušečem vlasů po dobu dvou minut při maximálním výkonu, a pak ho ochlaďte a vložte do mrazničky. Zkroužený vodič je připraven.
 13. 10 lifhaků, které vám zjednoduší život

 14. Pokud je ostří ostré na holicí strojku, můžete na dlouhou dobu prodloužit životnost lopatek. Chcete-li tak učinit, vezměte staré džíny a projděte je třicátkrát holicí strojkou proti pohybu holení, to znamená ze zdola nahoru. To umožní trochu ostré ostří.
 15. 10 lifhaků, které vám zjednoduší život7

 16. Chcete-li ochránit kabel v ohýbacích místech, vyjměte pružinu z kuličkového pera a naviňte jej na kabel, což mu dá sílu. Použijte tento tip na USB vodičích nebo nabíječkách.
 17. 10 lifhaků, které vám zjednoduší život

 18. Telefon je nedílnou součástí života člověka a 10th Lifehack, který zjednodušuje život, je s ním spojen. Pokud se baterie usadila a potřebujete okamžitě volat, musíte baterii a zahřát si ji v ruce. Okamžitě jej vložte do telefonu a nabíjení musí stačit na jeden hovor.