Malá vagina

malá vaginaPoměrně často jsou zejména mladé ženy kvůli své nejistotě a sexuální neznalosti složité o velikosti jejich reprodukčních orgánů, zejména po vagině. Často gynekologové na svých recepcích slyší stížnosti, že kvůli tomu, že žena má malou pochvu, její partner nemá dostatečnou spokojenost s láskou. Pokusme se zjistit, jaká by měla být velikost tohoto těla v normě, a co dělat v těchto případech, pokud má žena opravdu velmi malou pochvu.

Jaká je velikost vaginy u žen?

Je třeba říci, že ve své struktuře tento orgán připomíná dutou svalovou trubici, jejíž délka a šířka se mohou lišit z různých důvodů. Takže je zjištěno, že v okamžiku sexuálního vzrušení, stejně jako v obecném procesu, jsou záhyby vagíny vyhlazeny, čímž se zvyšuje celková délka.

Obvykle je v obvyklém stavu délka tohoto orgánu 7-12 cm, zvětšená při narození na 19 cm! S ohledem na vaginální šířce v průměru, je v klidovém stavu 2-3 cm, a při styku se může zvýšit až na 5-6 cm. Na výstupu z dětské porodním kanálu, průměr těla plně odpovídá obvodové novorozence hlavu.

Proč mají ženy malou vagínu?

Především je třeba říci o jednotlivých vlastnostech organismu. V procesu pěstování dívek se všechny reprodukční orgány zvětšují, včetně vagíny. Takže už bližší k období puberty (11-13 let) se stává širší a není tak krátká. Avšak s ohledem na vliv dívky na tělo různých vnějších faktorů může růst reprodukčních orgánů zpomalit.

Často ženy s malou pochvou mají problémy v práci reprodukčního systému. To je však zpravidla důvodem pro malou velikost tohoto těla, a nikoliv následkem.velmi malá vagina

Také malá velikost vagíny u dívek může být kvůli nedostatku sexuálního styku. Ve většině případů s pravidelnou sexuální aktivitou dochází k mírnému zvýšení velikosti tohoto orgánu.

Proto je třeba říci, že ve většině případů, pro určení lékařů, proč dívka má malou vagínu, prostě selže. V těch případech, kdy jeho velikost ztěžuje normální sexuální život, provádí plastické chirurgii, který pomáhá produkovat jako vstupní rozšíření a excizí jizevnaté tkáně (odstranění nadbytečných struktur pojivové tkáně vytvořené, například po chirurgickém zákroku na pohlavních orgánů).