Jaký je CTE plodu?

Jaký je plod?

Během ultrazvuku jsou nutně určeny různé velikosti plodu, které charakterizují způsob tvorby plodu. Každé období těhotenství odpovídá určité velikosti, měnit je ve směru zvětšení nebo snížení, které vás přemýšlí o patologickém průběhu těhotenství. V tomto článku zvážíme, jaká je velikost kokcyxu a parietální velikosti plodu, co říká a jak to má být normální?

Contents

Co dělá CTE plodu?

Kostrč-parietální velikost ovoce je určena pomocí ultrazvuku a srovnáním s hmotností ovocného těla, nastavit dobu těhotenství a porovnal s termínem vypočítané podle poslední menstruace. Tento ukazatel má významnou diagnostickou hodnotu až jedenáctý týden těhotenství (v některých případech až na třináctém týdnu), pak v první řadě půjde o další definici plodu velikosti. Metody měření Velikost olej-parietální z ovoce je poměrně jednoduchá a spočívá v určení vzdálenosti od temenní kosti na kostrč. Je třeba poznamenat, že rychlost parietální-kokcygeální velikost je přímo úměrná gestační věk, tedy delší dobu trvání, tím vyšší je rychlost CTE.

Ultrazvuk plodu – KTR

Pro určení velikosti kostrč-parietální ultrazvukem skenování dělohu v různých výstupků a najít ten, u kterého je délka embrya bude největší. Na tomto snímku by měla být stanovena velikost kokcyge-parietal. Kvůli stanovení velikosti plodu kokcyge-parietální plodu pomocí ultrazvuku je stanoven odhadovaný čas dodání.

Tabulka ovoce CTR

Velikost kostrč-parietální – norm

S jistotou říci, zda dlnna fetální gestační věk byly vyvinuty a sestaveny tabulky, které určují, co během těhotenství, odpovídá určitá hodnota Velikost olej parietální. Například, je součinitel tepelné roztažnosti plodu 5 mm odpovídá 5 týdnu těhotenství, plod a je součinitel tepelné roztažnosti 6 mm odpovídá šestého týdne těhotenství. Pokud budeme sledovat tento ukazatel dále, uvidíme další trend. CTE plodu v 7., 8. a 9. týdnu těhotenství je tedy 10 mm, 16 mm a 23 mm. V normálním stavu po 11 týdnech těhotenství byl pozorován plod KTR 44 mm. Pokud, například, při 12 týdnu těhotenství plodu velikosti kokcygeální-parietální je 52 mm, a v 13 týdnech, že odpovídá 66 mm, to znamená, zrychlený růst embrya.