Hormonální pilulky pro zvětšení prsou

hormonální tablety ke zvýšení mléčných žlázStále populárnější je nehirurgická metoda zvlhčování prsů, pro kterou se používají hormonální tablety. Jak název napovídá, tyto léky obsahují biologické látky, které se vyrábějí v každém ženském těle. Pojďme se bavit o této metodě plastových prsů podrobněji a zavoláme nejčastější tablety ke zvýšení mléčných žláz.

Jaké léky lze použít pro chirurgickou korekci prsu?

Okamžitě je třeba říci, že je nezákonné použití takových léků nepřípustné, tk. jejich účinek může negativně ovlivnit stav hormonálního systému ženy. Pilulky na zvětšení prsou by měly být zadávány výhradně lékařem, která vede předběžné posouzení zdraví žen, nevylučuje přítomnost poruch endokrinní a hormonální systémy.

Častěji, za účelem korekce velikosti prsních žláz, lékaři předepisují orální antikoncepci. Mezi nejběžnější patří lidé jako Yarina, Zhanin, Diana-35.

Mělo by být ihned poznamenáno, že použití tohoto typu hormonálních tablet pro zvětšení prsou, může jen nepatrně zvýšit velikost ženské poprsí. Současně užívání těchto léků zvyšuje váhu ženy, zejména při prodloužených hospitalizacích.

Uvedený proces je způsoben tím, že působení hormonů podporuje rychlý růst tukové tkáně. To je důvod, proč hormonální pilulky pro růst prsu by měly být používány s velkou péčí.

Pro zvýšení mléčné žlázy lze také použít hormon prolaktin, který je obsažen v takových tabletách jako je Mammothrophin, Fizolaktin.

Co může vést k nekontrolovanému příjmu takových léků?

Výše uvedené tablety pro zvýšení mléčné žlázy lze zakoupit v každé lékárně. Nicméně, každá žena by měla pamatovat na to, že kromě zvýšení tělesné hmotnosti, když jsou přijata, existuje mnoho dalších vedlejších účinků, které jsou pro tělo nebezpečnější. Takže při použitípilulky pro zvětšení prsou tento druh léků lze poznamenat:

  • snížená imunita;
  • časté bolesti hlavy;
  • porucha spánku;
  • vzhled nevolnosti a zvracení;
  • zvýšený krevní tlak;
  • vývoj alergických reakcí.

To znamená, že předtím, než můžete použít stejný hormonální antikoncepční pilulky na zvětšení prsou, ženy by měly konzultovat s lékařem.