Životopis Patricka Swayze

Životopis Patricka Swayze

Hollywoodský herec Patrick Swayze se narodil 18. srpna 1952. Jeho rodným městem je Houston. Jako dítě bylo hercem klidné a poněkud plaché dítě, které se nemohlo postavit za sebe. Ve škole byl dokonce nazýván synem své matky. Jeho matka, která byla silnou postavou, jednou přestala litovat Patrika a napsala ho do školy bojových umění. Tím se problém vyřešil a chlapec se začal respektovat. Díky své matce, choreografce a majiteli baletní školy, absolvoval dvě choreografické školy. Maminka vždy učil Swayze, aby byl nejlepší v každém obchodě. V budoucnu jsou všechny tyto dovednosti velmi užitečné pro Patricka v profesi filmového herce.

Kariéra Patricka Swayze

Po absolvování studia studoval mladý Patrick do New Yorku, kde působil jako tanečník. Díky jeho atraktivnímu vzhledu a milosti se diváci okamžitě zamilovali do něj. V krátké době se Swayze stal nejvíce brilantním tanečníkem skupiny. Ale, bohužel, sen o kariéře tanečníka se nezjistil. Po zranění kolena byl nucen se vzdát tance. To byl vážný test, protože byl schopen a jen miloval tanec. Stejně jako předtím přišla maminka k záchraně. Byla to ona, která ho přiměla, aby se stal hercem. Swayze se aktivně podílel na natáčení. "Skatetown" byl první celovečerní film, ve kterém hrál. Herec působil ve filmu, stejně jako v seriálech.

Po hraní hlavní role ve filmu "Dirty Dancing" získal herec nejen velký poplatek, ale i skutečnou slávu. Následující rok, po premiéře melodrama, získal Patrick za tuto roli cenu Zlatý glóbus. Poté, co byl herec úspěšně zakořeněn, získal ve filmech zajímavé role.

Osobní život herec Patrick Swayze

Dokonce i v mládí, když studuje na baletní škole, se Patrick Swayze setkal s Lizou Niemi, která se stala jeho ženou. Lisa byla jeho největší a opravdová láska k životu. Příslib, který herec dal na oltář "... dokud nás nezmůže smrt ...", zdržel se. Pár žil šťastně v manželství 34 let. Lisa Niemi zůstala vdovou po smrti svého manžela v roce 2009 z hrozné nemoci. Nepodařilo se porazit rakovinu.

Lisa byla vždycky tam. Soudí podle biografie, Patrick Swayze neměl děti. Ve vzpomínce na herce bylo mnoho úžasných filmů, které fanoušci herectví a fanoušků kvalitního kina stále potěšují.

Patrick Swayze v dětství Patrick Swayze se svou ženou v mládí Patrick Swayze ve filmu Na hřeben vlny
Patrick Swayze ve filmu Ghost Každý rok popularita herce vzrostla Patrick Swayze s manželkou na chodníku slávy
Patrick Swayze se svým oblíbeným hřebcem Patrick Swayze byl diagnostikován s rakovinou Patrick Swayze a jeho žena Lisa Niemi