Počet Gua – jak vypočítat počet Gua pro ženy?

Počet Gua - jak vypočítat počet Gua pro ženy?

Populární filozofie Číny Feng Shui nabízí několik způsobů, jak změnit svůj život. Například můžete vypočítat počet Gua, pomocí kterých můžete upravit život a pochopit, jakým směrem se má vyvíjet, a kde jsou potřebné změny.

Co je to číslo Gua?

Osobní číslo spojené se stranami světa se obvykle nazývá číslo Gua. K výpočtu je používán pouze datum narození. Získaná hodnota pomáhá pochopit, jak dát předměty do domu a do práce, změnit situaci v různých aspektech života. Osobní číslo Gua dává doplňující informace pro sebevylepšení, přitahuje materiálový tok, nalézá duševní kamaráda, postupuje v kariéře a tak dále.

Jak vypočítat počet žen Gua?

Pro výpočet je třeba vzít v úvahu rok narození. Je důležité - pokud se žena narodila v lednu nebo únoru 1-5, pak byste měli použít předchozí rok a v jiných případech musíte vzít skutečné datum. Chcete-li vypočítat počet žen Gua, postupujte podle těchto schémat:

 1. V první fázi najděte součet posledních dvou číslic svého roku narození. Pokud je výsledkem dvoumístné číslo, musí být také složeny. Například 1989 = 8 + 9 = 17, 1 + 7 = 8.
 2. Pro ty, kteří se zajímají o to, jak vypočítat číslo Gua, musíme v této fázi přidat 5 k výsledku. Pro daný příklad: 8 + 5 = 13, 1 + 3 = 4. Je důležité si uvědomit, že ti, kteří mají narozeniny po roce 2000, by neměli mít 5, ale 6.

Počet Gua 1

Jednotka se vztahuje k východnímu směru, prvky vody a její barva je bílá. Počet Gua 1 pro ženy znamená, že jeho majitel je zdrženlivý, opatrný a nezávislý. Je pro ni snadné komunikovat s jinými lidmi a nacházet se v různých situacích. Jednotky považují za dobré posluchače, ale za single. Počet Gua 1 je nejlépe kompatibilní s 6. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - na sever. Symbol pro aktivaci by měl odrážet účel osoby.
 2. Pro bohatství - na jihovýchod. Chcete-li se aktivovat, musíte použít dva důležité prvky: dřevo nebo vodu.
 3. Pro lásku - na jih. Jednotky - jednotlivci by měli umístit na jihu figurku ptáka fénixu a ženy by si měli vybrat muže. Lidé, kteří jsou již v páru, lépe používají kachny-mandarinky.
 4. Pro zdraví - východ. Je důležité, aby byl tento sektor jasný a pozitivní. Chcete-li zlepšit zdraví jednotky, položte hlavu na východ.

počet gua 1

Počet Gua 2

Dva patří západní skupině, prvky Země a hlavní barva může být žlutá nebo červená. Počet žen Gua 2 pro ženy znamená, že jejich majitel je spolehlivý a schopný obětovat pro jiné. Může jí být svěřeno jakékoliv podnikání, protože vědí, že se s ní bude vyrovnat 100%. Dva uživatelé nemají rádi změny v životě. Ideální spojení ženy s takovým množstvím Gua může stavět z 7. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - jihozápad. Hlavním účelem dvojice je vytvořit šťastné vztahy. Chcete-li aktivovat, použijte symboly Požární, označující oblast, ve které chcete dosáhnout úspěchu. Položte postel tak, aby hlava byla v tomto směru.
 2. Pro bohatství - na severovýchod. Dva používají své intelektuální schopnosti k dosažení materiálové stability. Doporučuje se zde položit keramickou kulatou váhu.
 3. Pro lásku - severozápad. To je pravá strana ložnice. V této místnosti můžete umístit ikony nebo milostné talismany.
 4. Pro zdraví - západ. Při léčbě přípravkem Dvukam se doporučuje používat netradiční metody. To je nádherná oblast pro stravování.

počet gua 2

Počet Gua 3

Tři patří do východní skupiny, prvky stromu, ale barva vhodná pro ně je modrá a zelená. Číslo 3 pro ženy označuje smyslnost, přímočarost a rychlou náladu. Jsou nedůvěřiví a zodpovědní, takže se pokoušejí dělat všechno sami. Takové ženy se vždy snaží o sebevylepšení. Roční období jsou ideální pro sedmisté. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - na východ. Pro ženy triplexů má rodina velký význam, ze kterého čerpají inspiraci. Doporučuje se zde používat symboly pohody, které odkazují na prvky vody, například akvárium nebo kašnu.
 2. Pro bohatství - na jih. Je-li výpočet čísla Gua uveden v prvních třech, pak by žena měla jasně určit, ve které sféře chce dosáhnout úspěchu. Je povoleno dát pár maskotů peněz: peníze, ropucha na mince a další.
 3. Pro lásku - na jihovýchod. Chcete-li aktivovat směr, použijte atributy prvků stromu nebo vody a je třeba se vyvarovat požáru.
 4. Pro zdraví - sever. Zde je vhodné místo pro jídelnu a vstupní dveře. Abyste předešli jakýmkoli zdravotním potížím, musíte spát svou hlavu na sever.

počet gua 3

Počet Gua 4

Čtyři patří do východní skupiny, prvky Strom a příslušná barva je zelená a modrá. Počet žen Gua 4 pro ženy znamená přítomnost těchto vlastností v přírodě: otevřenost, nezávislost a měnitelnost. Čtyři lidé mají rádi boj s nespravedlností a jsou také pečující a trpěliví. Pro ženy s tímto číslem je Gua ideální 9. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - na jihovýchod. Čtyři ženy mohou vydělat peníze. Vhodné talismany pro tuto oblast: kašna a "dvojitý štěstí".
 2. Pro bohatství na severu. Vhodný směr pro pracoviště a vstupní dveře.
 3. Pro lásku - na východ. Je dovoleno používat všechny tradiční milostné talismany.
 4. Pro zdraví - na jih. Vhodné místo k jídlu a spaní. Můžete použít různé talismany, ale pouze s prvkem oheň, musíte být opatrnější.

počet gua 4

Počet Gua 5

Pět se hodí západní skupiny, prvek Země a nejlepší barva - červená a žlutá. Počet žen Gua 5 pro ženy označuje lásku k dobrodružství, soběstačnosti a vytrvalosti. U takových lidí neexistují bariéry k dosažení cíle a vždy hledají možnost samostatného rozvoje. Pro ženy jsou pětky ideální pro muže se stejným počtem Gua. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - severovýchodní. Doporučuje se uspořádat zde pracoviště, dílnu nebo ložnici.
 2. Pro bohatství - na jihozápad. Počet Gua 5 nedoporučuje používat hodně symbolické lásky a je lepší jednoduše navrhnout tuto zónu v příslušném barevném schématu.
 3. Pro lásku - Západ. Socialisté doporučují umístění přání a uspořádání ložnice.
 4. Pro zdraví - severozápad. Pro dobré zdraví je vhodné umístit v této oblasti vstupní dveře nebo jídelnu. Doporučuje se spát na severozápadě.

počet gua 5

Počet Gua 6

Šesté patří k západní skupině a prvky kovu, ale příslušná barva je bílá a žlutá. Počet žen Gua 6 pro ženy označuje takové rysy, jako je soběstačnost, racionalismus a organizace. Šesťáci požadují od sebe i od jiných. Pro ně jsou ideální lidé s Gua číslo 1. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - severozápad. Je důležité dát do této zóny talisman, který symbolizuje úspěch ve zvolené sféře.
 2. Pro bohatství na Západě. Chcete-li aktivovat tento směr, můžete použít krystaly, podkovy a objekty, které označují vhodnou kreativní sféru.
 3. Pro lásku - jihozápad. Hlava lůžka by měla stát v určeném směru. Vyberte si jakékoliv talismany prvků Země.
 4. Pro zdraví - na severovýchod. Chcete-li tuto zónu aktivovat, použijte postavy sovy, hadů a lotosu. Při zdobení interiéru je třeba řídit vhodnými barvami a odstíny.

počet gua 6

Počet Gua 7

Sedm patří západní skupině a prvkům kovu, ale příslušná barva je bílá a žlutá. Počet Gua 7 pro ženy ukazuje na výpočet, komunikaci a pečlivost. Tyto dámy jsou přátelské a nebojí se problémů. Pro ně jsou dva muži dokonalí. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - Západ. Navrhněte tuto oblast ve vhodném rozsahu pomocí různých odstínů. Používejte podkovy a krystaly.
 2. Pro bohatství na severozápadě. Doporučuje se zde položit ikonu svatého patrona nebo obrazu strážného anděla.
 3. Pro lásku - na severovýchod. Odborníci doporučují, aby se v této straně postele, a také uspořádat hodně světla a prostoru.
 4. Pro zdraví - jihozápad. K udržení zdraví je v tomto směru nutné uspořádat jídelnu a pro chronické nemoci - soukromou místnost.

počet gua 7

Počet Gua 8

Pro osmičce je zamýšlená západní skupina, prvek Země a příslušná barva žlutá a červená. Počet žen Gua 8 pro ženy označuje vytrvalost a soběstačnost osoby. Takové dámy jsou konzervativní, tajné a jejich přesvědčení se stěží mění. Pro ně je ideální dvojice osob s Gua číslem 2. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - severovýchodní. Uspořádejte tuto oblast ve vhodném barevném schématu. Doporučuje se používat talismany, které symbolizují vybraný cíl. Figurky hada a slona jsou univerzální.
 2. Pro bohatství - na jihozápad. Nedoporučuje se přeskokovat tuto zónu peněžními talismany. Odborníci Feng Shui proti umístění v této zóně pracoviště.
 3. Pro lásku - Západ. Pro aktivaci této zóny se nedoporučuje používat talismany spojené s požárem. V ideálním případě, pokud jsou přední dveře umístěny na západě a hlava lůžka by měla být umístěna v tomto směru. Vynikající talisman na západě bude ikonou patrona.
 4. Pro zdraví - severozápad. Je důležité uspořádat postel tak, aby v tomto směru byla hlava lůžka. Doporučuje se zde položit ikonu a pravidelně používat kadidlo.

počet gua 8

Počet Gua 9

Pro devět je východní skupina, prvky ohně a že příslušná barva je červená a zelená. Počet Gua 9 pro ženy naznačuje impulzivnost a marnost. Oni jsou společensví a dobře zběhlí u lidí. Devět je snadno odvedeno novým obchodem, ale mohou se k němu rychle uklidnit. Dobrá kompatibilita čísla Gua 9 s 1. Pozitivní směry:

 1. Pro osobní růst - na jih. Náhoda v sektoru slávy znamená, že devatenáctiletá budou snadno rozpoznána. Doporučuje se zde položit přední dveře a talismany prvků Fire a Tree.
 2. Pro bohatství na východě. V této zóně by měly existovat talismany, symbolizující finanční pohodu.
 3. Pro lásku - na sever. Je zakázáno klást milostné atributy související s ohněm, například svíčky. Můžete posunout hlavu na sever.
 4. Pro zdraví - na jihovýchod. Pro zlepšení zdraví v tomto směru se doporučuje vybavit jídelnu a používat styl bambusu.

počet gua 9