Crown tetování – význam

hodnota tetování koruny

Velmi často lidé hledají různé způsoby, jak vystupovat z davu kolem. Někdo barví vlasy v jasné barvě, někdo dělá piercing, no, někteří vystupují s tetováním. A pak, když do salónu přijde člověk a slyší od pána: "Jaké tetování chcete dělat?", Pak je tu pitomost. Koneckonců, musíte znát význam určitého tetování, například co znamená koruna.

Co znamená tetovací koruna?

Tetování s obrazem koruny nestačí k tomu, aby se někdo setkal. A každá osoba jinak vnímá takovou symboliku. Ve středověku koruna symbolizovala postoj k rodu císaře nebo jiného vládnoucího klanu. Často jej lze nalézt na pažích a vlajkách rytířů a monarchických zemí. Používá se a dodnes.

Takže korunní tetování symbolizuje touhu po moci. Koruna je elitářské tetování, zdůrazňuje vysokou pozici člověka ve společnosti. To je důvod, proč mnozí si vybírají tento konkrétní obrázek.

Pokud je koruna plná nad srdcem - hodně štěstí. Pokud to udělají v podobě keltského náramku se srdcem s korunou, kterou drží dvě ruce - láska, věrnost a přátelství.

Korunní tetování na paži pro dívku je ideální způsob, jak vyniknout nebo ukázat svou nadřazenost ostatním. Stejně tak, ne každý je hoden nosit takové tetování.

Když je tetování plněné korunou a dalšími symboly, má zvláštní význam, což naznačuje autoritu a vysoký význam tohoto symbolu. Člověk se tak snaží ukázat, že má pro mnoho lidí význam.

Hodnota korunního tetování se také považuje za symbol božství podle některých náboženství a kultur. Mnoho lidí ví o slavné zlaté koruně Marie Magdaleny, stejně jako vavřínové koruně Apolla nebo želvy s korunou symbolizující mír a dlouhověkost.

Koruna je také velmi často používána v kriminálním světě. Toto tetování pro lidi, které slouží čas, má obrovský a zvláštní význam.

Pokud má vězeň tetování s korunou, pak to samozřejmě znamená, že tato osoba je velkým orgánem v oblasti. Může také naznačovat mimořádně závažný trestný čin nebo neochotu vykoupit hřích, je to znamením, že kriminální nenávidí pořádek a správu.

Koruna a další symboly

Někteří dávají přednost tetování, která zobrazuje tygr s korunou, která drží lebku v pažích - to je charakteristický znak gopniků, kteří hledají násilí a lásku k vládnutí. Autoritativní zloděj v právu se zřídkakdy bez tetování líbí korunou nad vypuklým hadem. Kdyby byla koruna na zádech nacpaná, pak na zóně to bylo svědectví ponižovaného člověka. Ale koruna s červenými kartami byla nucena k pasivním mužům s netradiční orientací.

Korunní tetování na krku má velmi co znamená tetování koruna?dobrá hodnota, protože symbolizuje vedení, moc a nějaký status "elity".
Tetování koruny, vytvořené na noze, charakterizuje silného muže, který bojuje za spravedlnost.

Takovéto tetování má určitou výhodu, která číhá v jeho velikosti. Velké tetování lze aplikovat na zadní stranu, lopatku nebo stehno. Tetování s malou korunou bude vypadat dobře na ruce, zápěstí nebo noze. Dívky se opravdu líbí takové tetování, které symbolizují bohatství a moc.

Obecně stojí za zmínku, že tetování s obrazem koruny má jen ty nejlepší hodnoty: sílu, sebeovládání a vedení. Obecně platí, že přednost takového tetování dávají silní a účelní osobnosti.