Proč potřebujeme vaginální koule, jaké to jsou a jak je správně používat?

Proč potřebujeme vaginální koule, jaké to jsou a jak je správně používat?

Sex, podle odborníků, to není tolik zábavy jako životně důležitá nutnost, zajišťující pokračování rodiny a dlouhý aktivní život. Vlastnosti těla a zdravotní stav však vždy neposkytují příležitost spojit podnikání s potěšením. Pro zvýšení sexuální aktivity a zlepšení zdraví jsou ženám doporučovány vaginální kuličky.

Contents

Proč potřebujeme vaginální kuličky?

Ať je třeba použít tento způsob zvyšování sexuality a oživení, každá žena se sama rozhodne, a proto je nutné pochopit, jaké jsou vaginální globule potřebné. Ti, kteří ji již používají, tvrdí, že sex s vaginálními kuličkami je zajímavější a vzrušující než obvykle. Neměli byste však myslet, že jsou běžnou hračkou pro sex. Správněji se budou považovat za druh simulátoru pro svaly vagíny, a teprve tehdy – způsob, jak získat potěšení z intimní blízkosti.

Vaginální kuličky jsou dobré a špatné

Před uvažováním o problémech s užitečností nebo kontraindikacemi k použití tohoto produktu potřebujete vědět, jak to vypadá a kde ho lze zakoupit. Nejprve je nemožné ji koupit v lékárnách: místem prodeje je sex shop. Koule jsou vyrobeny z různých materiálů; mají plochý nebo reliéfní povrch, různé hmotnosti.

Koule pro vagínu mohou mít různou velikost, barvu; jsou spojeny v párech a na konci mají smyčku. V ostatních případech mohou být jednotlivé a mají určité variace sférického tvaru. Tento druh výrobku je ergonomický, fyziologicky ověřený a účinný. Jeho hlavním účelem je posílení svalů a vazů malé pánve. Ale každý nemůže doporučit tento výrobek: může přinést nejen dobré, ale i škodlivé.

jak používat vaginální koule

Vaginální koule jsou dobré

Ti, kteří věří, že koule jsou vyráběny výhradně pro sexuální zábavu, se mýlí a mnozí nechápou, proč jsou potřeba vaginální kuličky, protože sexuální oživení a prudký nárůst energie skutečně dávají jejich využití. Ale co je nejdůležitější – použití tohoto výrobku má jiný užitek: pomáhají posílit a udržovat “pracovní podmínky” vaginálních svalů. Jejich oslabení se vyskytuje u žen po těhotenství a porodu v důsledku časného nástupu menopauzy, sedavého životního stylu a věku.

Chcete-li pochopit, co vaginální globule dávají, můžete seznam těch problémů, které mohou být odstraněny s řádným a dlouhodobým užíváním:

 • děložní myom;
 • eroze děložního čípku;
 • hemoroidy;
 • zadržování moči;
 • závažný průběh menopauzy;
 • vynechání orgánů umístěných v malé pánvi;
 • narušení hormonální rovnováhy;
 • nepohodlí při pohlavním styku;
 • chlad a sexuální dysfunkce;
 • neplodnost.

Vaginální koule jsou kontraindikace

Účinek vaginálních kuliček může mít nejen pozitivní vliv na zdraví organismu jako celku a jeho jednotlivých orgánů. Existuje řada kontraindikací, které je třeba vzít v úvahu před jejich nákupem. Nedoporučuje se je používat:

 • s onemocněním močového měchýře;
 • infekční nemoci;
 • jakékoli onemocnění v akutní fázi;
 • sklon k alergiím;
 • při alergických reakcích na materiály, ze kterých jsou koule vyrobeny.

Vaginální koule

Vaginální koule jsou pocity

Při použití vaginálních koulí existují pocity, které by mohly být po porodu ztraceny nebo v důsledku jiných zdravotních problémů. Svaly malé pánve jsou oslabeny a přestávají aktivně kontrahovat, což vede ke snížení sexuální aktivity. Pokud budete používat pravidelně, časem bude možné si uvědomit, že vaginální orgasmus míčky jsou nepostradatelné: oni zhoršit pocit intimity, poskytují příval síly a energie při pohlavním styku.

Vaginální kuličky – typy

Navíc k účinkům zlepšujícím zdraví, koule mohou přinést další příjemné pocity v posteli, můžete použít vaginální koule pro potěšení. V sex shopu najdete několik typů takových výrobků, které se liší vzhledem a mají jiný účinek při použití:

 • Klasické kuličky s hladkým povrchem a stimulujícími prvky;
 • vaginální kuličky s vibracemi;
 • vaginální kuličky s vytlačeným těžištěm;
 • vážené vaginální koule.

Vaginální koule s vibracemi

Použití vibrátorů pro stimulaci a získání dalších pocitů už dlouho nikdo neví. Ale vibromodul zabudovaný do kuliček může mít jemnější a pikantnější efekt než normální vibrátor. A to znamená, že žena, která používá vibrační vaginální koule, zažije úplně jedinečný a živý pocit.

Vaginální kuličky s posunutým těžištěm

Tento produkt značně zvyšuje sexuální potěšení. Dosahuje se tím, že se na každé straně umístí kovová koule, která se v ní pohybuje volně. Během pohybu začínají vazby oscilovat a zesilovat pocity. Proč potřebujeme vaginální kuličky tohoto druhu? Vaginální kuličky s vysídleným středem mohou ženě mnohem více potěšit než klasické.

jak používat vaginální koule

Těžké vaginální koule

Po klasických vaginálních koulích posílíte stěny malého pánve, můžete se přesunout k použití těžší verze, která je určena k cvičení kruhových svalů vagíny. S jejich pomocí se trénuje, aby tyto svaly udržovaly malé předměty větší váhy. Měli byste se s nimi pokoušet pracovat v různých pozicích.

 1. Při provádění cvičení v náchylném stavu byste se měli pokusit vytlačit kuličky a napínat vaginální svaly.
 2. Musíte se naučit chodit s nimi tak, aby nevypadly.

V závislosti na použitých vaginálních koulích závisí efekt. V tomto případě by nemělo být zaměněno jejich použití pro zdravotní nebo lékařské účely a používat je pro získání živých sexuálních pocitů. I když výsledkem práce s nimi je právě návrat radosti z intimního života.

Jak si vybrat vaginální koule?

Posílit stěny vagíny a obnovit radost z důvěrných vztahů, používané vaginální koule. Chcete-li získat požadovaný výsledek, musíte vybrat správný produkt. Pokud se jedná pouze o získání většího potěšení ze sexu, zde každá žena může volit, co je bližší a příjemnější pro ni. Kvůli zotavení je důležité vědět, jak vybírat vaginální koule, které přinesou největší přínos. Proto je nutné je klasifikovat nejen ve tvaru, velikosti nebo hmotnosti, ale také podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny.

 1. Latexové míče, které dokonale vyhovují těm, kteří se právě začínají cvičit s kuličkami, protože jejich forma usnadňuje první tréninky s neobvyklým předmětem.
 2. Skleněné kuličky pro vagínu, z ekologicky šetrného materiálu s absolutně hladkým povrchem.
 3. Kovové vaginální koule, hladké, vyrobené z lékařské oceli nebo hliníku; nejtěžší, jsou používány ve druhé fázi výcviku.
 4. Jade vaginální koule bylo by správnější nazvat vejce, protože mají oválný tvar s ideálně hladkým povrchem. Ona byla známa léku od starověku a jsou považovány za nejstarší ženský simulátor. Obecně se předpokládá, že se jedná o nejlepší vaginální kouli, protože nefrit je naplněn pozitivní energií, která naplní celé tělo ženy, odstraní nahromaděné negativní a zvýší vitalitu.

Jak používat vaginální koule?

Chcete-li zjistit, jak používat vaginální kuličky, musíte pochopit, proč je používat. Pokud se jedná pouze o závažnost sexuálních vjemů, můžete jednoduše vložit koule do pochvy a bavit se. Pokud jde o otázku zdraví, je třeba vzít v úvahu pořadí přípravy na práci s nimi:

 • najít správné svaly a naučit se, jak je cítit a zkracovat, to vyžaduje několikanásobné zatížení a uvolnění svalů vagíny;
 • učit se řezat pouze svaly vagíny, ne břicho nebo hýždě;
 • udržujte svaly vagíny napjaté po dobu deseti sekund.

Všechny tyto techniky jsou příprava na použití, takže pro ně nepotřebují koule. A teprve po několika předběžných trénincích. Když je vidět svalová kontrakce, můžete začít trénovat. Všechna cvičení, bez ohledu na to, zda se používají koule nebo vejce, by měly zůstat v klidu. Relaxujte svaly, vkládejte je do pochvy a nejprve se snažte jej držet po dobu dvou minut. V budoucnu během tréninku prodloužíte dobu na 25 minut. Musíte trénovat svaly každý den.

proč potřebujeme vaginální koule

Kegelové cvičení s vaginálními kuličkami

V 40. letech dvacátého století, profesor medicíny v USA gynekolog Arnold Kegel vyvinula sadu cviků, který byl původně určeno ženám, které mají poporodní inkontinence bylo pozorováno, a pak použit k posílení pánevního svalstva a vaginální kanál. To může sloužit jako odpověď na otázku, jaké další vaginální globule jsou potřebné.

Cvičení se nazývají vombilding. Cvičení s vaginálními kuličkami podle systému Kegel nevyžadovala použití léků nebo těžkých operací. Tři možnosti pro základní cvičení zahrnují:

 • komprese, když potřebujete napnout sval a udržet tento stav po dobu 5-15 sekund;
 • kontrakce, která se střídá s uvolněním;
 • ejekce, která bude muset tlačit, jako při porodu.

Během jedné lekce musí být každé cvičení provedeno nejméně desetkrát. Potřebujete trénovat dva nebo třikrát denně. Chcete-li dosáhnout stálého účinku, každý týden zvyšte počet opakování cviků o pět. Jít na použití vaginální koule může být po trvalém posilování svalů.

Jak se starat o vaginální koule?

Poté, co už víte, co používat s vaginálními kuličkami, musíte si uvědomit, jaká je jejich péče:

 • před prvním použitím je nutné dezinfekci vaginálních koulí s antiseptikem;
 • Nezapomeňte neustále používat maziva pro snadné posunování;
 • po použití umyjte koule teplou vodou a mýdlem;
 • nevarujte vaginální kuličky!