Jak překonat plachost?

Jak překonat plachost

Mírný třes v těle, časté palpitace a ztuhlost pohybů. Neustále čelíte těmto nepříjemným pocitům, když jste mezi lidmi? Takže máte problémy. Nerovnoměrnost nejen negativně ovlivňuje vaši pohodu, ale může také zničit váš život. Jen si přemýšlejte o tom, z čeho jste se zbavili, protože kvůli nejistotě ve vašich činnostech a nerozhodnosti ve vašich činnostech! Vztahy, kariéra, komunikace s lidmi - všechny tyto životně důležité výhody jsou nepřístupné a mohou vést k reálné depresi. Co dělat a jak se zbavit stydlivosti? O této zásadní otázce se budeme zabývat.

Příčiny stydlivosti

Co je pocit nerozhodnosti a rozpaků? Je to vnitřní strach, že se odhalíme světu kolem nás. Jak je známo, podle typu postavy jsou lidé rozděleni do extrovertů (otevřených a odchozích) a introvertů (uzavřených a nespojitelných). Neoddělitelné osobnosti jsou druhého typu. Hlavním důvodem omezení je sebepochybnost. Pro lidi, kteří trpí mnoha komplexy, se zdá, že lidé kolem nich také vidí všechny tyto nedostatky. Ale opravdu jsou tam? Ve většině případů jsou lidské komplexy dalekosáhlé a nemají žádný skutečný základ. Jejich vznik je zpravidla podporován kritikou příbuzných, kteří si vždy neuvědomují, že dělají strašnou chybu. Například milující matka neustále kritizuje malou dívku k nejmenšímu pochybení: "Ty jsi slob," "Cesta staré ženy nevyjde z tebe." "Ale kdo se tě takhle oženit?" Jistě mnozí lidé slyšeli takové fráze. Pak se stanou programem, který byl uložen v mé hlavě a nedovolím, abych si užíval život. Jak se nyní můžeme naučit, jak se nestydat, stát se jistou a úspěšnou ženou? Bude to trvat trochu práce, ale věřte mi, stojí to za to.

Jak překonat plachost?

Překonání plachosti je proces, který musí začít s vnitřní prací na sobě, postupně se obrací k praktickým činnostem. Naše rada vám pomůže v tom, jak se vypořádat se stydlivostí:

  1. Určete, v jakých situacích máte pocit, že se stydíte. Mohou to být velké společnosti, nové známosti, veřejné vystoupení nebo důvěrné vztahy s chlápkem. Vytvořte seznam takových okamžiků. Brzy začnete pracovat s nimi v praxi.
  2. Naučte se relaxovat. To vám pomůže udržet sebekontrolu v mnoha situacích a zacházet s nimi klidněji. Vyberte si pro sebe cvičení s dýcháním, zapojte se do jógy nebo meditace.
  3. Studovat ostatní. Někdy stačí prostě pozorovat ze strany jednání a činností sebevědomých a společenských lidí. Vzpomeňte si na úsměv, gesta, způsoby, oblečení a vše, co se vám zdá důležité, jak překonat vaši plachost.
  4. Naučte se oceňovat sebe a neporovnávat svou osobnost s ostatními. Tento úkol je nejtěžší. Dívka z přírody je obtížné udržet klid, zatímco jiní mají šikovné šaty, zajímavé doplňky a pozornost od kluků. Ale pokud se rozhodnete pro sebe, že nejste horší než ostatní a máte také svou vlastní chuť, brzy si všimnete, jak se změní postoj druhých.
  5. Vzdělávejte sebevědomí. Dělejte to, co jste předtím obávali. Pouze tímto způsobem se zbavíte zbytečného strachu a uvědomujete si, že vaše plachost byla zbytečná. Vědět, že jste osoba s velkým písmenem a jste nezávislí na názorech lidí. Co je důležité, co si mysleli? Je to jen váš život a zbytek se dotýká jen málo.

Po cvičení všech výše uvedených tipů se musíte přesunout na klíčový moment. Konkrétně řešení nejnaléhavějšího problému - jak překonat dychtivost dívky vůči opačnému pohlaví.

Jak přestat být v rozpacích chlapci?

První věc, kterou si musíte pamatovat - většina lidí ani neví, že máte nějaké komplexy. A říkat jim, že se bojíte něčeho nebo jsou plaché, je přísně zakázáno. U ženy musí existovat tajemství a nechte všechny jeho strachy zůstat tajemstvím. Muži jsou přitahováni k úspěšným, sebevědomým ženám a ne "modrým punčochám" skromně a samo, kteří stojí při zdrženém tanci u zdi.

Pokud jste se přestěhovali do jiné fáze a máte mladého muže, objeví se nový problém - nevíte, jak se v posteli přestát plašit. Tento případ je zcela opomíjen a dochází dokonce i u zcela sebevědomých jedinců. Jaký je důvod? Samozřejmě, v dalších záhybech, malém hrudníku, ošklivé póze a sotva znatelné celulitidě. A mnohem víc dívky nevědí, jak překonat stydlivost v sexu, účinně dodávají své potěšení svým mužům a současně nevypadají hloupě.

  1. Připravte se na důvěrné setkání předem. Samozřejmě je třeba provést odstranění chloupků, manikúru a pedikúru. Spodní prádlo je také důležité. Neodvažujte se jít s ním do postele v pyžamu s mláďaty nebo kalhotami s volánkami. Nejlepší možnost - negligee a elegantní kalhotky-tanga.
  2. Jak překonat stydlivost v sexu

  3. Nevypínejte světlo úplně. Nechte noční osvětlení nebo svíť v místnosti. To pomůže skrýt část vašeho těla a přidat zájem od muže.
  4. Jak se nesmíš platit v posteli? Jen se uvolněte! Samozřejmě musíte předem dohodnout místo a čas pro setkání. Abyste zajistili, že za stěnou nejsou rodiče, plně jste důvěřovali partnerovi a čas nevyčerpal. Také se vyrovnejte s vzrušením láhve šampaňského. Zavřete oči a uvolněte se před předsudky, obavami a obavami. Ty, samozřejmě, si zasloužíte velkou část laskavosti a něhy. Tak proč se zbavit tohoto dobrého? Není to trapné, ale zcela přirozené. Pokud nemáte zkušenosti, potěší to jen muže. On sám vás rád naučí vše.

Pokud váš partner po sexu nepřestal komunikovat s vámi a chtěl opakovat vše, pak to všechno uspořádané a pocit, plachý už nemá smysl. Nezapomeňte - jste krásné stvoření přírody a ideální lidé neexistují. Naučte se milovat sebe a vidět svou důstojnost. Pak se pocit jako plachost neodváží zkazit váš život.