Volumetrické pletené klobouky – s čím nosit a jak vytvořit módní obrazy?

Volumetrické pletené klobouky - s čím nosit a jak vytvořit módní obrazy?

Mírně se sloupec teploměru blíží k nulové značce, jelikož je od mezipatra vybírána řada headdressů. V této sezoně jsou objemné pletené klobouky neuvěřitelné. Jsou to hold ne tolik praktičnosti a pohodlí, jako módní tendence.

Houpací klobouky volumetrické 2018

Vzhledem k různorodosti stylové orientace přestává čelenka hrát hlavní ochrannou roli a přitahuje se k sobě úlohu aktivního příslušenství, v některých případech rozinky zimního obrazu, a nikoliv jen doplňky. Pletené modely, stejně jako před desetiletími, jsou uznávány jako jedna z nejúspěšnějších verzí čelenky, protože vysoce kvalitní příze v neobvyklém provedení vždy přitahuje pozornost.

Kromě malých čepic v současné sezóně je víčko objemné příze nebo produkt zdobený nádherným reliéfním vzorem více relevantní než kdy předtím. Jelikož je tento model velice prostorný, není vhodný pro hlavu, ale volně, dokonce i s okrajem, jej zakrývá. Zdá se, že poptávka po komplexním nadměrném trendu v módě neúprosně dosáhla pokrývky hlavy.

třírozměrné pletené klobouky 2018
víčko z pevné příze

Ženské pletené klobouky

Stát se módním doplňkem, objemné pletené klobouky významně tlačily těsné modely a stály se nedílnou součástí obrazu města. Předtím, když chodila na večírek nebo na večeři, dívky daly přednost tomu, aby se vzdali čelenky ve prospěch kapuce. V současné době máte v arzenálu módní objemné klobouky, nemusíte se strach zničit svůj účes tak obtížně.

Výhodou tohoto šatníku je dobrá kompatibilita s demokratickým stylem a klasickým klasickým šatem. Síla volumetrického vrcholu je zvážit širokou škálu modelů a schopnost zvolit ten správný model pro jakýkoli typ obličeje a vzhledu:

 1. Výrobky s klopou pěkně doplňují pouliční příď.
 2. Velké páření je ženským akordem zimního obrazu.
 3. Vzory s copánky jsou jasný trend aktuálního roku.
 4. Stylové čalounické a volumetrické ozdoby vám nezanechávají šanci být bez povšimnutí.
 5. Lakonická guma v této sezoně je opět v trendu.

dámské objemné pletené čepice
módní trojrozměrné klobouky

Volumetrická čepička s klopou

Klobouk vyrobený z příze dává teplo a pohodlí, nechce být odstraněn, zatímco za studena vládne na ulici. Objemná dámská čepice s klopou je také uznávaným hitem příští zimy, zejména v kontextu univerzální nadvlády módy oblečení s nadváhou:

 1. Klopa může být široká - až 10 cm.
 2. Tento model je dobrý na hlavě střední velikosti. Pokud je obvod hlavy malý, doporučuje se zvednout uzávěr s malou klopou, aby nebylo vizuálně redukováno miniaturní obličej.
 3. Viskózní pro modely s klopou může být obličej nebo malý vzor.
 4. Často je pletená objemná čepička s klopou zdobená pomponem z příze nebo kožešiny, umělé nebo přírodní.
 5. Samotná klopa má barvu hlavního páření, odstín pod nebo kontrastní barvu.
 6. Dekorativní prvky jsou vítány ve formě kovových desek, log, pruhů, štras.

čepice s klopou
ženské čepice s klopou

Velké objemné klobouky

Zdůraznit křehkost obličejových prvků pomůže nejpozoruhodnějšímu trendu sezóny - velké páření. Chcete-li vytvořit mistrovské dílo, použijte příze s tlustou nití. S nenáročným pletením vypadá tato čelenka příjemně a jasně. Volumetrické pletené čepice pro ženy jsou originální a nejsou obyčejné:

 1. Některé modely mají malou klopu.
 2. V módě, objemné výrobky, které nevytvářejí barvu svrchní oděvy, ale naopak.
 3. Pastelové odstíny příslušenství a jasné nasycené tóny jsou skutečné. Dvě protichůdné tendence lze kombinovat do jednoho dvoubarevného klobouku.

objemné čepice velkého páření

Uzávěr s pevnými plátky

Bez romantického útulného záznamu je tato zima nepostradatelná: v módě je vzorek v podobě drátků stále poptáván. Každá móda v klobouku, zdobená složitým tkaním objemných svazků, vypadá koketně a roztomilá. Volumetrický vzorek pro čepici ve formě opletení může zdobit různé styly:

 1. V tandemu s prýmky nejsou obyčejné barety.
 2. Krásně ohraničená modelářskou mládeží.
 3. Pásky mají převážně podélné uspořádání, i když se objevují předměty s příčným umístěním.
 4. Často rozpoznatelný vzor zdobí centrální část čepice.
 5. Opět je mnoho produktů dodatečně vyzdobeno zábavnou pompou.

víčko s pevnými opletení
volumetrický vzor pro čepici

Uzávěr tělesa

Pokud byla potřeba univerzální pokrývka hlavy, která je stejně dobře kombinována s klasickým kabátím a bezstarostnou lopatkou, měla by se volba dostat na čepici čepice, která nemá žádnou včasnost. Takže nazývají malou těsnou hlavu s čepičkou s lakonickou úpravou. Objem této varianty příslušenství dodává texturu vzoru pletací nebo tlusté příze.

Módní objem Braid Hat je unikátní v tom, že je schopna snížit výskyt některého z nadměrného patosu či formálním způsobem, aby se věci trochu více demokratický luxus a zanedbávání. Je dobrá v romantických a neutrálních lukách, oživuje je, čímž je činí více obyčejnými a horlivými. Harmonický Bina a ve sportovních a pouličních fotografiích, které milují mladí lidé.

bulk binie

Volumetrická čepice s anglickou gumovou kapela

Pokud přední místo při výběru čelenky pro zimní mráz není atraktivní vzhled a význam a tepelně úsporné vlastnosti, stojí za to podívat se na model s neobvyklým viskózním - anglickým pryžovým pásem. Faktem je, že vzhledem k zvláštnosti vazby smyček na plátno je vytvořen objem, který může kvalitativně chránit hlavu před studeným vzduchem.

Kromě této důležité výhody má gumový kryt zajímavý vzhled díky stylovému střídání rebrových paralelních pramenů a plochých pásů mezi nimi. Noste krásné čepice s anglickou gumovou kapela, takže špička mírně volně visí zespodu, nebo úplně zatáhne na hlavu a snižuje hlasitost otočením okraje vpředu.

volumetrická čepice s anglickým gumovým pásem
čepice s gumičkou

Víčko s třírozměrným ornamentem

Efektivní variantou v kontextu objemnosti je přítomnost velkolepé dekorace na příslušenství, která nedobrovolně přitahuje pozornost a přitahuje střed obrazu na sebe. Mladí charmery jsou vhodné megapopulární modely se zvířecími ušima - kočkami. mláďata. Romantičtí lidé mají rád květinový motiv: například bujný pupen na boku, pletený, vyšívaný nebo vytvořený ze saténových stuh. Milovníci originality v oděvech se budou líbit duševním kloboukům s neobvyklým reliéfním závěsem.

klobouk s trojrozměrnou dekorací
třírozměrné čepice

S čím nosíte trojrozměrné klobouky?

Chodí v zimě bez klobouku - to není v módě, a tak je čas využít situace, i ty ostřílený lyutymi mrazy něžného pohlaví, k doplnění šatníku zajímavý víčko:

 1. Objemné ženy klobouky měkké jemné mohair univerzální, bez strachu z jakýchkoliv omezení ve stylu, můžete nosit módní pokrývky hlavy s nátěrem, kožichu nebo bundu.
 2. Textilní modely s jasně označenými prvky se nosí s vnějším oděvem s hladkým materiálem.
 3. Výjimkou jsou pouze kožichy, které jsou tandemové s tím, jak se objemné samice háčkované klobouky stávají elegantní a nekonečně ženskou.
 4. Jasné předměty, jako je přízvuk obrazu, jsou vybrány do tlumených nebo pastelových barev, ale objemné háčkované klobouky s diskrétní stupnicí jsou vhodné pro načechraný saténový tón.

s tím, co nosit objemné čepice

Módní luky s trojrozměrným pleteným kloboukem

objemné samice klobouky
pletená čepice s klopou

Uzávěry hromadně pletené s bundou

Volumetrický pletený zimní klobouk - optimální doprovod k teplé vzdušné bundě, tyto komponenty obrazu dokonale koexistují navzájem. Jaký model byste si nevybrali - velké páření nebo anglické gumové pásky, které dokonale doplňují dolní bundy. Není-li ve výběru nutné, je třeba vycházet z toho, že tyto předměty šatníku byly kombinovány na barvě. Jedním z módních trendů jsou objemné pletené ženské klobouky v tónu s bundou nebo rozdílem jednoho nebo dvou odstínů. Můžete hrát s kontrastem. Zajímavé luky, ve kterých jsou objemné pletené klobouky používány s šátky podobné struktury.

kapuce s bundou
trojrozměrný pletený zimní klobouk

Volumetrická čepice s ovčí srstí

Kožený kabát klasického stylu naznačuje doplnění v podobě ženské barety, klobouku s širokým okrajem nebo modelu kožešiny. Ale to neznamená, že byste měli zapomenout na hlavní trend sezóny. V některých případech řekněme, že pokus o spojení tohoto vnějšího oděvu s trojrozměrným čepicí, pokud má tento lakonický vzhled a neodvádí pozornost sebe samému.

Pokud mluvíme o tom, jak se bez problémů spojit s ovčími kožichy, módní trojrozměrné pletené klobouky, pak existuje několik nuancí:

 1. V tandemu s ovčí kabáty v neformálním stylu (například piloti) Objem Bini nebo modelu velké pletené uvedou v zimě cibule více ulice kouzlo.
 2. Pro tradiční kabáty z ovčí kůže si můžete vybrat výrobky s opletením, klopou nebo v podobě objemné barety.
 3. Pokud ovčí kůže odkazuje na hnědou paletu, je vybrán bílý / černý klobouk nebo varianta v bohatých teplých tónech - cihla, oliva, béžová, zelená.
 4. Pro černý kabát z ovčí kůže - opět ideální je bílá / černá čelenka nebo produkt v chladném pásmu - modrá, šedá, fialová, lila, růžová, tyrkysová.

třídílný uzávěr s ovčí srstí
módní třírozměrné pletené klobouky

Objemový uzávěr s kabátem

Neuvěřitelně rozkošné trojrozměrné pletené klobouky společné s kabát. Kdysi zdánlivě neslučitelné věci v posledních letech jsou prakticky truismem, módním klišé, příkladem, který by měl být uveden do provozu. Pletené klobouky z volumetrických přízí jsou ideálně kombinovány s kabáty a nadměrnými. Stylisté doporučují nosit jednoduchý kabát klasického střihu s chytlavou a originální čepicí v neobvyklém provedení. Naopak, srst se složitými tvary, výraznou výzdobou či sofistikované texturou tkaniny vyžaduje, pokrývek hlavy a jemné barvy a bez příkras fantazijní.

třídílná čepice s kabát
třídílná čepice s kabát