Stylový styl v oblečení, nebo jak vypadá kovbojská přítelkyně

venkovský styl oblečení

Rustikální klasika s moderním kouzlem, doplněk romantiky v podobě divokého západu, praktičnost, všestrannost v aplikaci. Možná ne každý bude mít rád styl země v oblečení, ale milovníci pohodlí, jednoduchosti, bezstarostné milosti a svobody, jistě nezůstane lhostejný.

Contents

Obrázek země

Chcete-li se cítit jako západní hrdina, není nutné nosit kovbojský klobouk, sednout koně a spěchat, abyste dobyli prérie. Country móda vám umožní vytvořit krásný obraz pomocí jednoduchých věcí:

 1. Oděv pro chůzi – džíny s vysokým pasem, košile pastelových tónů zdarma, vysoké boty se šněrováním.
 2. Přísný kancelářský oblek může být nahrazen volným kostkovaným šatem a trojrozměrným páskem.
 3. Chcete-li vypadat zamilovaně na romantickou schůzku, stačí si vybrat sukni na podlaze proudící látky, džínové bundy nebo volné svetr, dokončení obraz kravaty.

Hlavním rysem země byla pohodlí a jednoduchost. Krása v tomto případě moc nezáleží. Trávit čas na prériích, pracovat na zemi, v písku, je důležité, aby oblečení nebylo známkou. Během prázdnin byly pracovní oděvy nahrazeny slavnostními. Současně zůstal tento styl nízké, bez jasných barev. Země století XXI je harmonicky kombinována s jinými směry, například kazhual (příležitostné), grunge. Nepřekonatelné klasiky jsou kozácké boty s prodlouženou tenkou patkou, kovbojský klobouk a doplňky.

country style v oblečení 1

Šaty ve venkovském stylu

Dlouhá, načechraná sukně, rukávy – lucerny a často otevřený výstřih – vypadá to jako krajkové šaty. Obarvení oblečení rustikálního stylu je standardní:

 • lehký vrch;
 • hnědá sukně;
 • vzor pro kontrolu tisku.

Módní změny, šaty se zkracují, objevují se nové tkaniny. Moderním trendem je džínové modré nebo černé šaty až do kolena s koženým páskem, kozačky nebo sandály na dřevěné vysoké plošině. Je důležité, aby šaty země byly skvělé pro ženy všech věkových kategorií a jakoukoliv pleť. Vypadají útulně a nenapodobitelně doma.

Mezi nevěsty po celém světě je tendence používat krajkové šaty pro svatební obřady. Dívky věří, že toto je:

 • původně;
 • pohodlné;
 • krásné;
 • přirozeně;
 • a ne tak drahé.

Šaty s korzet a šněrováním, denim, kovbojský obraz nevěsty – maximální pohodlí po celý den.

venkovský styl v oblečení 2

Country Shoes

V dynamickém způsobu života někdy není dostatek pohodlí. Country boty vám umožní zapomenout na tento problém. Vysoké boty z kůže a zdobené třásněmi nebo neobvyklým vzorem, boty s čtvercovým paty a mírně protáhlý nos, nenápadných barvách – skvělý doplněk k téměř každý snímek. Moderní venkovské boty jsou zdobeny kamínky, kameny, nýty, železné popruhy. Hlavní charakteristiky obuvi: praktické ponožky, ochrana proti vlhkosti a nečistotám do interiéru, odolnost proti opotřebení.

venkovský styl v oblečení 3

Příslušenství venkovního stylu

Minimalismus a umělá náhrada oblečení, obuvi a příslušenství nejsou pro venkovský styl přijatelné. Velké tašky z džínoviny nebo pravé kůže, semiš s okrajem. Oděvy doplněné širokými hrubými pásy, masivní knoflíky. Při výběru šperků není absolutně důležité drahé elegantní. Hlavní věc je přítomnost přírodních materiálů. Náramky, řetězy, náušnice ze dřeva a kamene jsou dokonale kombinovány se stříbrem, mědí a stříbrem.

Příslušenství země – to je složité vzory a vzory, volánky, amulety, prvky ročníku a kovbojský klobouk s širokým okrajem a zaoblenými hranami. Přidání romantiky do obrazu je možné pomocí běžného šátku na krku.

country style v oblečení 4

Anglický venkovský styl v oblečení

Laconismus, rigornost a praktičnost – to je popis anglické země. Je to způsobeno povětrnostními podmínkami – měnícími se a deštivými. Hlavní věcí v anglické zemi je, aby se oblečení teplé. Protože používaly plstěné klobouky, vesty a bundy, tvídové kabáty, teplé boty. Drobné doplňky – to není praktické, takže jsou upřednostňovány velké detaily. Módní country style v tomto případě kalhoty-jezdecké kalhoty, hnědé boty, atypická čelenka. Šaty by měly být vybrány podle věku, což by neumožňovalo svobodu.

country style v oblečení 5

Stylový styl v ženském oblečení

Pokud žena zvolí styl země, může ji charakterizovat jako samostatnou dámu, jistotu, rozhodování, živé dobrodružství a romantiku. Ženská krajina kombinuje mnoho mužských prvků. Nohavice z hustého denimu, kůže, klobouk s širokým okrajem, košile, boty s hustou podrážkou. možné s dlouhými šaty nebo sukně k podlaze s krajkou a vyšívání, zaměřených na opasku pomocí kovovou vložkou ženskost.

country style v oblečení 6

Country style v oblečení pro dívky

Výběr pro sebe styl země, představivost mladé a krásné dámy je místo, kde se vyčistit. Dobrodružná dívka, která nechce sedět, je odvážná, připravená napadnout osud a jít tam, kde se dívá její oči. Krátké denimové šortky, blůzy s poloprostorovými nebo otevřenými rameny, košile-kovboj, boty-kozáky. Milovníci uvolněnějšího způsobu života, kteří chtějí být originální, budou mít zájem o pletené šaty ve stylu země. Takové modely se zahřejí ve studených večerech. Šaty s krátkými rukávy jsou kombinovány s můstkem s vysokým krkem nebo klasickou halenkou.

country style v oblečení 7