Obuv Jimmy Choo

boty jimmy chu

Jimmy Choo boty – další důkaz o tom, že má-li se značka stala jedním z lídrů v módním průmyslu, není nutné projít celých epoch. Koneckonců, v případě, že je talentovaný, je to dost pár lety ke hvězdám Hollywoodu a módní dívka dali přednost projektanta, který byl schopen cítit to, co mu chybí módy Olympus dnes.

Značka Jimmy Choo – moderní přístup k klasice

O návrhář Jimmy Choo začali mluvit v roce 1996 – tato značka byla vytvořena v tomto okamžiku je hlavním principem, který byl kombinace klasických a doba nabíjení detaily. Malaysian původu, Chu, v 11 letech, vytvořil svou první boty, prostě rozhodla o volbě povolání jako dítě. Společně s tím úspěšná dáma Tamara Mellon byla a nadále rozvíjí svou značku. Ve spojení s Mellonem se Jimmy Chu podařilo vyrobit značku boty za jednu z nejpopulárnějších na světě.

Pokud mluvíme o specifických vlastnostech značky Jimmy Choo, pak je to především:

  • obrovská škála modelů obuvi, sandálů, baletu pro každou chuť a styl;
  • široká paleta použitých barev;
  • kvalita a praktičnost díky používání nejmodernějších technologií, které jsou základem tvorby obuvi;
  • kombinace klasických a moderních prvků.

Krása a pohodlí v modelech značky Jimmy Choo

Každá kolekce Jimmy Choo – je to vždycky dlouho očekávaný a velkolepé akce, která je ve spěchu k návštěvě světové hvězdy. Ve své lásce pro značku nejen přijímat Jennifer Lopez, Julia Roberts, Scarlett Johansson a mnoho dalších populární herečka, objevit se na červeném koberci v obuvi této značky.

Dámská obuvná masér nepřebírá žádnou kategorii, věnuje pozornost jak sandálem s vysokým podpatkem, tak baletním obuvi. Konstruktér se neunaví překvapit, například, on vydal řadu speciální taneční boty Jimmy Choo vysokých podpatcích, s zářící aplikací, které jsou určeny pro aktivní mladé dámy zvyklý na světlo v mládežnických klubech a na diskotékách.

Obecně jsou všechny boty této značky pohodlné a pohodlné, ale baletní boty Jimmy Chu jsou opravdovým odpočinkem pro nohy. Lehké, měkké a přesto stylové – hodí se do jakéhokoli stylu, od sportu až po podnikání.

Módy, kteří preferují klasiku, zvolte čerpadla Jimmy Choo, protože tento model bot s podpatky vyznačují zvláštním elegance, ženskosti a dokonalým stylem.

Jimmy Choo boty 1 boty jimmy chu 2 Jimmy Choo boty 3
boty jimmy chu 4 Jimmy Choo boty 5 boty jimmy choo 6
boty jimmy choo 7 boty jimmy choo 8 boty jimmy chu 9