Oblečení Zolla

zolla oblečení

Oblečení Zolla je známá značka, jejíž realizace probíhá prostřednictvím největší obchodní sítě. Jejich zvláštností je kombinace tradičních klasických modelů, které nejsou předmětem vlivu času, a zahrnutí nejnovějších světových módních trendů.

Sbírka Zolla

Sbírka Zolla zahrnuje několik linek, které jsou navrženy s ohledem na charakteristiky určité věkové kategorie kupujících. Patří sem:

 • Skok po Zolle – linka zaměřená na publikum mladých lidí. Při vytváření designu oděvu vedeného nejnovějšími módními trendy;
 • Koncepce – tato řada je vysoce kvalitní, což je prioritou při výrobě věcí této sbírky. Je určen pro kupující, kteří jsou velmi pečlivě vhodní pro výběr oblečení.

Sortiment oblečení pod značkou Zolla představuje následující kategorie věcí:

 1. Šaty Zolla – pro ně, charakterizované především přímým řezem a jasnými lakonickými liniemi. Vyznačují se pečlivě promyšlenými detaily, každý prvek se upravuje během jejich vytváření. U šatů je charakteristická především délka midi nebo maxi.
 2. oblečení zolla 1 oblečení zolla 2 oblečení zolla 3
 3. Jeans Zolla. Kolekci dominují klasické modely přímého řezu. Nicméně, trendy módy pro mládež jsou vzaty v úvahu, což je vyjádřeno v přítomnosti džíny s scuffs.
 4. oblečení zolla 4 oblečení zolla 5 oblečení zolla 6
 5. Košile a blůzy Zolla – pomůže při vytváření kancelářského obchodu. Mohou být monofonní nebo mají různé výtisky (květinové, pruhované, polka-tečkované).
 6. oblečení zolla 7 zolla oblečení 8 oblečení zolla 9
 7. Bundy a bundy Zolla – integrální atribut moderní obchodní ženy. V kolekci se nacházejí modely tlumených i jasných tónů, které mohou oživit oficiální obraz. Některé výrobky jsou účinně zdobeny kontrastními úpravami.
 8. oblečení zolla 10 oblečení zolla 11 oblečení zolla 12
 9. Mikiny, pulovry, svetry, vesty a svetry Zolla – vhodné pro práci a chůzi. Pro výrobu věcí se používají vysoce kvalitní přírodní materiály.
 10. oblečení zolla 13 oblečení zolla 14 oblečení zolla 15
 11. Kalhoty Zolla – zastoupené modely starých nebo jasných tónů, které se vyznačují postavou a mají v podstatě vysoké přistání.
 12. oblečení zolla 16 oblečení zolla 17 zolla oblečení 18
 13. Tašky Zolla – vyrobené v klasické verzi a schopné kombinovat s mnoha prvky skříně a obrazů. Tašky mohou být velké, malé velikosti nebo ve formě miniaturních spojů. Pro mladé publikum jsou navrženy batohy různých barev a výtisků.
 14. oblečení zolla 19 oblečení zolla 20 oblečení zolla 21

Také si můžete koupit plavky Zolla, která Vám zajistí nezapomenutelnou letní dovolenou. Můžete si zvolit nejvhodnější pro vás jeden nebo více modelů.

Jak můžete vidět, kolekce oblečení Zolla obsahuje mnoho věcí pro každý vkus.

oblečení zolla 22 oblečení zolla 23 oblečení zolla 24
oblečení zolla 25 oblečení zolla 26 zolla oblečení 27
oblečení zolla 28 oblečení zolla 29 oblečení zolla 30