Výtok s vůní po dodání | jayassen.com

Výtok s vůní po dodání

výtok s vůní po dodání

Po porodu mají ženy během několika týdnů výtok krve - lochii. Mají jasně červené zbarvení, obsahují malé krevní sraženiny, placenty a malé částice mrtvého epitelu. Obvyklá výtok z pochvy po porodu má pach menstruační krve, ale s výraznější intenzitou.

Nepríjemný zápach výtoku po dodání

Výtok s nepříjemným zápachem po porodu může signalizovat nástup zánětlivého procesu v děloze. V takovém případě byste se měli okamžitě poradit s lékařem.

V jakých případech je třeba porodník-gynekolog?

  • jestliže postnatální výtok má hnilivý nebo jiný odpudivý zápach;
  • Lochia mají nepříjemný zápach a jasně žlutou nebo žlutozelenou barvu;
  • Vypouštění má normální zápach po porodu, ale je příliš bohaté a má velké krevní sraženiny.

Všechny výše uvedené příznaky znamenají odchylku od normy a jsou spojeny se zánětem v reprodukčním systému ženy v poporodním období. Přirozeně první věc, kterou žena porodí, je vůně propuštění po porodu. Pokud může být její intenzita a změna barvy samozřejmě vnímána, propuštění s nepříjemným zápachem po porodu jistě způsobí, že se žena stane ostražitá.

Příčiny vylučování s vůní po porodu

Nejčastějším a nejčastějším příčinou vzniku "páchnoucího" výtoku po podání je zánět děložní sliznice - endometritida. Je charakterizován výskytem žlutohnědého nebo zeleného výboje s nepříjemným hnilým zápachem. V závažných případech je pozorována horečka a zimnice. Endometritida je léčena pouze pod dohledem lékaře, protože samoléčba může být fatální.

Pachy a exsudáty může znamenat lochia stagnaci v děloze a vynoří ven nedostatečné. V tomto případě, aby se zabránilo rozpadu nahromaděné hmoty může být přiřazena seříznutí. Tím se zabrání zánětu a zachovat dělohu od vážnější zásah. Ve skutečnosti, v mnoha porodnicích ke stimulaci kontrakce dělohy v příštích třech dnech po porodu jsou zavedeny „oxytocinu“, což je velmi dobrý odvod sekretu.

Infekční onemocnění genitálního traktu, jako jsou chlamydia, gardnerellez atd., Mohou také způsobit nepříjemný zápach výtoku po porodu. Pro správnou diagnózu lékař provede vyšetření a po ukončení testů předepíše léčbu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

51 − 45 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: