Velikost bot pro děti – stůl

Velikost obuvi pro děti

Je známo, že hodně závisí na správně vybrané dětské obuvi. O kolik se dítě bude cítit pohodlně v sandálech nebo botách, závisí jeho činnost, vývoj a dobrá nálada. S prvními kroky dítěte začínají rodiče uvažovat - jak určit velikost obuvi dítěte a vybrat vhodný model pro dítě.

Dnes je v každé dětské dílně možné prodávající podrobnou konzultaci týkající se dětské obuvi. Konzultant je schopen odpovědět na dotazy rodičů o kvalitě, materiálech a zemi výroby konkrétního modelu. Rovněž mohou rodiče požádat o radu ohledně velikosti obuvi pro děti. Abyste si však mohli správně vybrat, mladí maminky a tatíčky by měli zjistit velikost nohy dítěte. Pouze v tomto případě můžete počítat s tím, že nakupované boty budou nejvhodnější.

V moderních prodejnách dětských výrobků si můžete zakoupit boty pro vaše dítě pro každý vkus. Místní výrobci a světově proslulé společnosti nabízejí řadu možností. V závislosti na zemi výrobce mohou rodiče najít úplně odlišné postavy na spodku modelů, což ukazuje velikost obuvi u dětí. To je způsobeno skutečností, že v různých zemích existují různé měřící systémy a označení pro velikosti dětí.

Jaká je velikost obuvi dítěte?

Většina rodičů používá speciální tabulku velikosti obuvi pro děti. Podle věku dítěte můžete určit přibližnou velikost nohy, což značně usnadňuje výběr obuvi v obchodě. Níže je tabulka velikostí bot pro děti, kterou používají domácí výrobci.

Skupina Délka dětské nohy, cm Velikost boty
Botičky 10.5 17. místo
11 18.
11.5 19
12. 19.5
12.5 20
Ošetřovatelství 13. místo 21
13.5 22
14. místo 22.5
Mladé dítě 14.5 23
15. místo 24
15.5 25
16 25.5
16.5 26

Americké velikosti bot pro děti

Americké velikosti bot se měří pro děti i dospělé. Pro každou kategorii obuvi existuje samostatná skupina, která má určité rozměry. Při nákupu amerických bot je proto naprosto nezbytné zajímat se, do jaké kategorie patří tento pár nebo pár. Existují tři kategorie obuvi - pro nejmenší (kojence), děti (děti) a mládež. V každé z těchto kategorií existují různé velikosti obuvi. Například velikost 8 je pro každou z nich odlišná a představuje tři možnosti.

Podobně jako americká velikost bot pro děti, můžete si vybrat boty a boty vyrobené v Kanadě. Tyto dva měřicí systémy jsou shodné.

Evropské velikosti obuvi pro děti

Evropská obuv se často nachází v našich obchodech. Systém měření velikosti dětských bot v Evropě je centimetr a měří se po délce stélky. Jednotka měření obuvi v Evropě je jedním ze stropů, který se rovná 2/3 centimetrů (6,7 mm). Délka vložky v dětských botách je delší než skutečná velikost dětských nohou. Stélka je zpravidla delší o 10-15 mm.

Evropské velikosti bot se liší o jednu jednotku ve velké party v porovnání s domácími velikostmi. Takže naše velikost dětských bot činí 20 evropských velikostí.

Níže je tabulka velikostí obuvi pro děti, která se používá v různých zemích světa.

Americké velikosti bot pro děti