Proč nemůžete vycpávat těhotné ženy?

proč těhotné ženy nemohou být vyšívanéDnes existuje mnoho přesvědčení souvisejících s těhotenstvím a porodem. Mezi nejběžnější patří ty, které říkají, jaká domácí práce může dělat budoucí maminka a co ne. Pod zákazem je jakákoli řemeslná výroba: výšivka, šití, jakékoliv tkaní a pletení. Odpověď na otázku, proč nemůžete vycpávat těhotné ženy, lze nalézt pouze v označeních.

Věno dáno dětem

Pokud se obrátíte na historii, najdete zajímavý fakt: skutečnost, že ženy vařily své věno přesně tehdy, když byly těhotné a nejpozději. A o všech známkách, které říkají, že dítě je zapletené do pupeční šňůry nebo se narodí s roztavenými prsty, pokud těhotná žena dělá řemeslné práce, nikdo neslyšel. Ale z lékařského hlediska je odpovědí na otázku, zda je možné vyšít těhotnou ženu s křížem, šitím a pletením, vysvětlením. Faktem je, že s prodlouženým zjištěním v jedné pozici se mohou objevit stagnující procesy v pánevních orgánech, což negativně ovlivní zdraví těhotné ženy a dítěte.

Výšivka na křížovém stehu

Jak víte, kříž má velmi silné ochranné vlastnosti. Příprava věna pro dítě a vzory vyšívání na něm s křížem, dáváte velmi silnou ochranu proti zlému oku a negativním myšlenkám ostatních. Proto je hloupé myslet si, že nemůžete vyšívat těhotnou ženu s křížem.

Výšivka s korálky

Vyšívání těhotných korálků je také možné a je nepravděpodobné, že by někdo mohl napadnout. Tato práce je velmi návyková a vyžaduje ženu plný emocionální dopad. Během tohoto období budoucí matky mají velmi silnou energii a vyšívané věci nesou obrovskou pozitivní energii.

Samostatně chci upozornit na skutečnost, že je možné vyhotovit ikony pro těhotné ženy a kde začít. Podle stanovených pravidel církev dovoluje začít pracovat na ikonách teprve poté, co je pánka požehnána. Někdy, z nějakých zcela nepochopitelných důvodů, může kostel odmítnout to, ale nezávisí na postavení ženy.

Ikony vyšité a posvěcené těhotnou ženou mají velmi silné vlastnosti. Někteří věří, že jsou schopni léčit různá onemocnění a naplnit své touhy.