Podzimní veletrh ve škole – co vařit?

Podzimní veletrh ve škole - co vařitPravidelně se v každé vzdělávací instituci v říjnu až listopadu koná podzimní veletrh tematických škol a matky si nemůžou přemýšlet natolik, aby na tuto dovolenou připravily lahodné jídlo. Koneckonců, pro děti je velmi důležité, aby ocenili a koupili svůj výrobek. Podívejme se tedy na některé oblíbené možnosti.

Škola je místem, kde jsou děti bezpečné, a tento bod se také týká výživy. Proto všechny ty kulinářské požitky, které se máma připraví na prázdninový veletrh, by měly být pro děti bezpečné.

Zpravidla se na veletrhu používají všechny druhy domácích koláčů, které jsou pro děti považovány za nejbezpečnější. Ale krémové koláče, saláty a jiná podchlazná jídla na takových událostech nepřinášejí.

Co pečovat na podzimní veletrh ve škole?

Podzimní doba je doba sklizně v polích, v zahradách a v sadech, což je vše, co se díky dílu člověka rozrostlo. To se může stát známkou nezkušené matky, která je ztracena v dohadu, co vařit a přinést pro jarní veletrh ve škole.

 1. První věc, kterou děti spojují s podzimní sezonou, jsou zažloutlé listí na stromech. Protože se můžete pokusit vyrobit barevné podzimní listy z masticu a zdobit je, například vdolky s rozinkami nebo jakoukoliv jinou nádivkou.
 2. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 1

 3. Podzim je doba houby. Pomocí speciálních tvarů z krátkého pečiva můžete pečeme malá houbová másla. Aby byli realisté, ponořili si hlavu do roztavené čokolády a na nohy v máku, znázorňující zemi.
 4. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 2

 5. Mimochodem, mák je také pěstován lidskými rukama a proč jej nepoužívat jako náplň všech druhů rolí nebo mimozemských koláčů, protože je chutné a užitečné.
 6. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 3

 7. Neobvyklý způsob, jak si můžete vychutnat nejjednodušší koláče s plody, které se na podzim mohou vařit doslova ze všeho, co se shromažďuje v zahradě nebo na zahradě. Po malých koláčkách kolem malého otevřeného koláče s podobnou náplní získáme neobvyklou zapečenou slunečnici, která jistě zaujme děti.
 8. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 4

 9. No, co, podzimní veletrh dělá bez lískových ořechů s kondenzovaným mlékem - oblíbené lahůdky dětí od nepaměti. Jsou velmi jednoduché a pokud dítě pomůže matce s přípravou, bude jistě na sebe velmi pyšný.
 10. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 5

 11. Pomocí pečících forem můžete vařit různé cookies a malé sušenky. Zvláštní zájem o děti je vlastní medvěd mláďata z Barney, která se velmi snadno vaří doma.
 12. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 6

 13. Malým dětem, žákům základní školy, malým králíkům - obyvatelům podzimního dřeva se bude líbit. Zajistěte, aby nebyla obtížná ani pro nejzkušenější pečicí matku. Za účelem vytvoření takového králíka postačí válec těsta s kruhovým nebo eliptickým tvarem, zvednutou uši a dřevěnou tyčinkou pro oči.
 14. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 7

 15. Podzimní růže se mohou chlubit nejen v zahradě, ale také na stolu během veletržního prodeje. Jsou vyráběny pomocí bavlněného pečiva a šunky, které se položí navzájem a zvlněné ve formě pupenu a pak pečené.
 16. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 8

 17. Všechny děti jsou o pizzu bláznivé a mohou se také připravovat na podzimní veletrh s použitím pouze zeleninové výplně.
 18. Podzimní veletrh ve škole - co vařit 9

Nyní jste se dozvěděli, že zajímavé a neobvyklé mohou být připravené na podzimní veletrh ve škole pro vaše děti. Příprava kuchařských mistrovských děl nepotřebuje moc času, ale bude mít mnoho pozitivních emocí, pokud se na tom podílí i maminka a dítě.