Moderní knihy o lásce dospívajících

knihy o lásce teenagerů moderníMladí lidé, kteří právě vstoupí do dospívání, náhle začnou cítit pocity vůči sobě vůči opačnému pohlaví. To vše vzrušuje a vzrušuje mladé lidi a dívky, které nerozumí, jak se vyrovnat s emocemi, které je zaplavují.

Téma první lásky a vzájemných pocitů mezi teenagery je zajímavé nejen pro samotné děti, ale i pro dospělé. To je odhaleno v mnoha filmech, stejně jako literární díla různých žánrů. V tomto článku vám nabízíme seznam zajímavých moderních knih o lásce pro teenagery zahraničních a domácích autorů, kteří by měli být ctí jak chlapci, tak děvčatům, kteří jsou na cestě k vyrůstání.

Moderní knihy o dospívající lásce

Mezi moderními zahraničními knihami o dospívající lásce si zaslouží zvláštní pozornost:

 1. "Moje oblíbená chyba," řekl Chelsea M. Cameron. Za těchto okolností je hlavní postava této knihy, Taylor a její nová známá Hunter, nucena žít pod touto střechou. Kluci se vsadili, že dívka bude zbavena pohledných, pouze pokud budou splněny určité podmínky.
 2. "Beznaděj, Collin Hoover. Milostný příběh sedmnáctileté dívky chlapíkovi, jehož pověst opouští mnoho.
 3. "Udělejte poslední krok," Abby Glynz. Hlavní hrdinka této práce, Blair, po smrti matky spolu s otcem, se přestěhuje do své nové ženy, která má dospělého syna. Ten chlap je si jistý, že může dosáhnout umístění jakékoliv dívky, nicméně Blair zničí všechny své plány.
 4. "Chlapci Vincent", Abby Glynz. Klasický příběh lásky trojúhelníku, jehož členové jsou velmi mladí lidé.
 5. "Ačkoli to trvá," Abby Glynz. ПHlavní postava Cage se zabývá hrou baseballu, jeho dvojče bratr Jeremy se zdráhá svou přítelkyni.
 6. "Moje krásná neštěstí," řekl Jamie McGuire. Ten mladík nikdy nevěděl odmítnutí. Nicméně, a na cestě se setkal s tím, že není vůbec zajímavý.
 7. "Perfektní chemie", Simon Elkeles. Skromná a hezká dívka, která brzy musí dokončit školu, je předmětem sporu mezi členy městského gangu.
 8. "Udělejte to," Cora Carmacková. Hlavní hrdinka této knihy, Bliss se rozhodne okamžitě ukončit panenství, protože mezi jejími přáteli je jediná, která tak ještě neučinila.

knihy o dospívající lásce moderníMezi pracemi domácích autorů jsou také stojící exempláře. Pro teenagery jsou nejlepší láska knihy z následujícího seznamu nejlepší:

 1. "Dovolím si nenávidět," říká Julia Kolesniková.
 2. "Přítel - duben", Eduard Verkin.
 3. "Pojďme spolu," Vera a Marina Sparrow.
 4. "Nebuďte přátelé," Vera a Marina Sparrow.
 5. "Zákeřnost a láska v 9" A ", Lyudmila Matveeva.
 6. "Lekce a změny", Lyudmila Matveeva.