Jak nakreslit mořskou pannu?

jak nakreslit mořskou pannuTajemné stvoření – mořské panny po mnoho staletí vzrušují představivost a představivost lidí. Legendy těchto mořských nymf – duše stromů a vody se nacházejí ve starověkých kulturách. Podle přesvědčení mohou být mořské panny dobré a zlé, mohou se objevit v podobě dívek, dětí nebo starších osob.

Ale bez ohledu na to, jak složité a kontroverzní nebyl obraz mořská panna mytologie, v dnešním světě, to byla vždy spojována s dobrem a přátelský krása Ariel – hlavní postavou animovaného filmu „Malá mořská víla“ Walt Disney Company. Nejmladší dcera mořského krále Triton veselá a zvědavá, má věrné přátele, a nejvíce zajímavé, že to nemá smysl v lásce s pohledným princem. Merry Adventures of Malá mořská víla Ariel je velmi oblíbený u dětí i dospělých, a hrdinka sama stala oblíbenou malého hlediště a příklad vzorů pro mladé princezny.

V tomto článku se budeme snažit zjistit, jak nakreslit obyčejnou mořskou pannu a krásnou mořskou princeznu.

Jak nakreslit mořskou pannu pro začátečníky?

Pokud vaše umělecké dovednosti nejsou zdaleka dokonalé, je lepší začít s jednoduchou kresbou. Navíc vytvoření takového mistrovského díla může přitáhnout dítě, které bude zábavné a užitečné trávit čas.

Tak pojďme začít. Nejprve připravíme všechny nejdůležitější věci: list papíru, jednoduché a barevné tužky, gumu. Nyní vedení níže krok za krokem, jak k tomu mořská panna s tužkou, začne čerpat zjednodušenou verzi moře diva.

 1. Prvním krokem v horní části listu, nakreslit malý ovál bez vrcholu – to bude hlava naší Malá mořská víla. Pak přidejte oči cibulí, nosem, ušima a ústy.
 2. jak nakreslit mořskou pannu 1

 3. Nyní nakreslete krásné dlouhé kudrnaté vlasy s nimbus ve tvaru hvězdičky.
 4. jak nakreslit mořskou pannu 2

 5. Dále nakreslete trup a plavky. Chcete-li to udělat, ze spodní části hlavy, nakreslete dvě symetrické zakřivené čáry – to bude krk a ramena. Buďte kreativní – model krásnou podprsenku.
 6. jak nakreslit mořskou pannu 3

 7. Nakreslete rukojeti.
 8. jak nakreslit mořskou pannu 4

 9. Chcete-li nakreslit ocas na mořskou pannu, co nejkrásnější, zkuste opakovat obrysy obrysu přesně tak, jak je znázorněno na obrázku. V zásadě byla většina práce provedena, zbývá dokončit váhy a zdobit.
 10. jak nakreslit mořskou pannu 5

Jak k tomu princezna Disney?

Po trochu tréninku na jednoduchých skicích můžete postupovat složitějším úkolem. Například, kreslit mořské panenku Ariel tužku, – přesně to, co potřebujete. Připravte vše, co potřebujete, a pokračujte:

 1. Začneme nakreslit Ariel kresbou tužky. Zkuste pouze počáteční póry, aniž byste na tužku vyvíjeli příliš velký tlak, aby bylo jednodušší eliminovat chyby a pomocné čáry.
 2. Připravme si hlavu. Chcete-li to udělat, nakreslete kruh a pod ním postavu jako trojúhelník, který bude sloužit jako dolní čelist. Řádek mezi kruhem a trojúhelníkem bude vymazán gumou.
 3. jak nakreslit mořskou pannu 6

 4. Pak nakreslete dvě zakřivené čáry – obrysy ramen a krku.
 5. jak nakreslit mořskou pannu 7

 6. Pokračujte v práci na trupu a plavkách.
 7. jak nakreslit mořskou pannu 8

 8. Nyní se dostaneme do rukou, pečlivě a přesně kreslíme zápěstí, ukazujeme prsty nahoru a umístíme je blízko sebe. Tak, rukojeť mořské princezny se ukáže elegantní a delikátní.
 9. jak nakreslit mořskou pannu 9 jak nakreslit mořskou pannu 10
 10. Poté je nejtěžší částí práce nakreslit krásný ocas. Podívejte se pozorně na obrázek a opakujte zatáčky.
 11. jak nakreslit mořskou pannu 11 jak nakreslit mořskou pannu 12
 12. Nyní je čas udělat si účes.
 13. jak nakreslit mořskou pannu 13 jak nakreslit mořskou pannu 14
 14. Pak se soustřeďte na obličej: nakreslete oči, které by měly mít podobu dvou kruhů s plochým dnem. Chcete-li vypadat přirozeněji, budeme malovat oční víčka, oční bulvy a krásné tlusté řasy. Přidáváme křivku pro nos, kreslíme úsměv a podvodník.
 15. jak nakreslit mořskou pannu 15

 16. No, zůstává to “porazit” ploutve a můžeme považovat náš náčrtek za zcela připravený.
 17. jak nakreslit mořskou pannu 16

 18. Nyní můžete přidat jasné barvy, je nejlepší vyzdobit malou mořskou pannu s barevnými tužkami, protože barvy vyžadují více dovedností a dovedností.