Jak nakreslit Luntika?

jak nakreslit bláznaRodiče chtějí, aby jejich děti vyrůstaly do harmonických jedinců a věnovaly pozornost jak fyzickému, tak tvůrčímu vývoji. Kreslení je jednou z aktivit, které mohou přilákat dítě každého věku a pomáhat mu ukázat jeho potenciál a představivost. Děti obvykle kreslí zvířata, rodinu, květiny, auta, hračky. Mnoho lidí rád vykresluje znaky svých oblíbených kreslených filmů.

Jeden z populárních hrdinů animovaných seriálů je Luntik. Toto roztomilé zvíře z Měsíce na Zemi našlo věrné přátele a rodinu. Zamiloval se do mnoha dětí. Rodiče jim mohou říci, jak nakreslit Luntik. Toto zaměstnání nejen diverzifikuje rodinný volný čas, ale také miluje milovníky této nádherné animované série.

Jak mohu kreslit Luntika?

Můžete si uvědomit 2 způsoby zobrazení znaku. Každá matka si může vybrat způsob, který má rád. Rodiče mohou nabídnout takové zajímavé zaměstnání dítěti po prohlížení další série.

Možnost 1

 1. Začátek výkresu by měl být z hlavy, který musí být zobrazen ve formě, která se podobá lichoběžníku. A to by mělo být provedeno hladce.
 2. jak kreslit šílenec 1

 3. Dále můžete nakreslit krátký krk, nohy, kufr, který by se měl mírně roztahovat, stejně jako rukojeti a nohy.
 4. jak kreslit šílence 2

 5. Nyní důležitou etapou, která potěší všechny děti, které se zajímají o to, jak nakreslit Luntika. Nyní je čas ukázat uši tohoto neobvyklého hrdiny.
 6. jak kreslit šílenec 3

 7. Je třeba věnovat pozornost detailům. Chlapci možná velmi dobře vědí, jak vypadá Luntik, proto se rád postará o design obličeje. Nesmíme zapomínat na oči, obočí, tváře.
 8. jak nakreslit šílence 4

 9. Nechte dítě pokračovat v práci s detaily, například nakreslete nos, ústa, prsty.
 10. jak nakreslit šílenec 5

 11. V závěrečné fázi byste měli nakreslit bod na břicho Luntik.
 12. jak kreslit šílenec 6

Tento obrázek lze natřít barevnými tužkami nebo značkami. Můžete jej jednoduše uložit pro paměť, zavěsit na zeď nebo ji dát.

Možnost 2

Můžete navrhnout jiný způsob, jak zobrazovat svůj oblíbený karikaturu. Tato možnost předpokládá, že je to geometrie, která vám pomůže zjistit, jak snadné je kreslit Luntika.

jak kreslit šílence 7

 1. Nejprve musíte nakreslit kružnici, rozdělit to s tenkými osami, abyste získali 4 identické sektory.
 2. Nyní hustší lisování tužky, aby obraz hlavy tak, aby to bylo symetrické.
 3. Nyní musíte jemně vymazat gumové části kruhu (nedotýkejte se dosud osy) a také zobrazovat malý krk.
 4. V každém z horních sektorů je třeba nakreslit oko, obočí. Nakreslete výlevku ve spodní části.
 5. Dále musíte ukázat ústa, tváře, skvrny na tváři postavy.
 6. Teď nechte dítě sám se snažit odstranit osy symetrie s gumou. Dokonce i když neuspěje, jeho matka ho může vždycky opravit.
 7. Je čas dokončit kontury uší. Dítě sám se s touto otázkou vyrovná.
 8. Musíte také věnovat pozornost detailům uší.
 9. Samozřejmě, musíte dát část kufru rukama, stejně jako plášť vaječného skořápce, ze kterého Luntik vyhlíží ven.
 10. V závěrečné fázi nechte dítě přidat tak důležitý detail jako místo na jeho břicho. Pokud dítě zapomene, jak to vypadá přesně, můžete ho vždy vzpamatovat sledováním klipu karikatury.

Je důležité sledovat dodržování symetrie a také si pamatujte, že Luntik by měl být přátelský a milý.

Dítě může malovat obraz sám. Je také zajímavé přidat pozadí. Znát různé způsoby, jak nakreslit Luntik v tužce, možná děti budou chtít sdílet s přáteli nebo příbuznými.