Erespalův analog je sirup pro děti

analog erespal syrup pro dětiV pediatrické praxi je sirotek pro děti Erespal populární. Předepisuje se na různé nemoci, například bronchiální astma, otitis, sinusitida, bronchitida, laryngitida, pertussis, stejně jako další onemocnění doprovázená kašlem. Ve většině recenzí o této droze jsou pozitivní, nejsou spokojeni s mnoha jedinou věcí - cenu sirupu. Otázka, které analogy sirupu pro děti Erespal je proto levnější, je pro mnohé důležitá.

Některé analogy Erespalu

  1. Sireps. Polský oranžový sirup má příjemnou chuť. Používá se k léčbě malých pacientů starších dvou let a dospělých. Hlavní účinná látka přípravku Syreps je stejná jako látka Erespal - je to hydrochlorid fenspiridu. Léčba má protizánětlivý a protizánětlivý účinek, čistí průdušky a ulehčuje dýchání z vředu. Podle instrukcí tento analog sirupu pro děti Eraspal má vedlejší účinky. Zdá se však, že jsou extrémně zřídka, hlavně je to alergická vyrážka při předávkování nebo příliš dlouhé léčbě.
  2. Erispirus. Pokud mluvíme o analogích Erespalovařského sirupu pro děti, které jsou levnější, stojí za zmínku lék zvaný Erispirus. On je často jmenován jako hodný náhrada za Erespal. Sirup odstraňuje bronchospazmus a snižuje zánětlivé procesy v horních dýchacích cestách.
  3. BronchoMax. Téměř identická složení, sirup BronchoMax - získal důvěru pediatrů a rodičů. Tento analogový přípravek Eraspal sirup se nepoužívá k léčbě dětí mladších 2 let. Farmakologický účinek přípravku BronchoMax je zaměřen na eliminaci respiračních příznaků orgánů ORL a onemocnění horních cest dýchacích.
  4. Fosidal. Lék, který je podobného složení, má bronchodilatační, protizánětlivé a antihistaminikum efekt, v tomto pořadí, pomáhá vyrovnat se s respiračními projevy zánětu průdušek, zánět středního ucha, zánět vedlejších nosních dutin, hrtanu, rhinopharyngitis a mnoho dalších nemocí.
  5. Inspiron. Hodnou alternativou k sirupu Erespal je droga s názvem Inspiron. Spektrum jeho činnosti je podobné, efektivita je prokázána. Lék má dvě formy uvolňování - sirup a tablety, a stejně jako ostatní protějšky Erespal je kontraindikován u dětí mladších dvou let.