Encefabol pro děti | jayassen.com

Encefabol pro děti

encephalbol pro děti

Encephabol je nootropic lék, který působí tak, aby se snížil metabolismus zvyšuje mozkové tkáně v důsledku zachycení a využití metabolismu glukózy se zvyšuje potřebné kyseliny a mozkové buňky se uvolňují z nepotřebných látek, které mají inhibiční účinek. Kromě toho tento lék zvyšuje krevní oběh v mozku a kyslík v jeho tkáních, blokuje tvorbu volných radikálů. Takové vlastnosti encefalolu nakonec zlepšují paměť, obnovují metabolické procesy v nervových tkáních, zvyšují mozkovou aktivitu a výkon.

Encephabol: indikace k použití

V podstatě je tento nástroj předepsán pro různé poruchy mozku, při nichž dítě zaostává v duševním vývoji, což se projevuje v poruchách paměti, inhibici vývoje řeči, nečinnosti nebo nadměrné excitability. Navíc se encephabol používá k eliminaci účinků encefalopatie, encefalitidy, cerebrosthenického syndromu a také v oligofrenii.

Encephabol: dávkování pro děti

Lék je dostupný v tekuté a pevné formě, ale pediatrie používají vhodnou formu encefalopa - dětskou suspenzi. Jeho dávkování závisí na věku a stupni zranění pacienta.

Použití encefalitidy u dítěte je možné od třetího dne života. V prvním měsíci je dítě podáno 1 ml suspenze denně. Dvouměsíčnímu dítěti je předepsáno 2 ml léčiva a každý týden se přidá další 1 ml, čímž se denní dávka sníží na 5 ml.
Pacienti ve věku 1 až 7 let jsou předepisováni 2,5-5 ml 1-3krát denně, v závislosti na závažnosti onemocnění.

Děti nad 7 let předepisují denní dávku 2,5 až 10 ml 1-3 krát denně. Možné použití tablet. Jedna dávka v tomto případě je 1-2 tablety.

Encephabol, sirup pro děti, by měl být během jídla nebo po jídle opilý.

Existující kontraindikace zahrnují citlivost na hlavní látku léčiva - pyrithinol, onemocnění ledvin a jater, autoimunitní onemocnění.

Při užívání přípravku Encebo se mohou objevit nežádoucí účinky jako nevolnost, zvracení, průjem, bolest hlavy, poruchy spánku a vyrážky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: