Dětská taneční rohož | jayassen.com

Dětská taneční rohož

dětská taneční podložka

Taneční rohože jsou relativně novou vzdělávací hračkou pro děti. V závislosti na modelech mohou mít různé funkce a mohou být mobilní nebo stacionární. O tom, co jsou dnes koberce a co hledat při výběru, řekneme v tomto článku.

Co je hudební taneční rohož?

Tento typ vyvíjející se hry je speciální rohož nebo panel, který se připojí k počítači, televizoru nebo konzole pro zábavu. Koberečky pro nejmladší děti se nemohou připojit k jiným zařízením a pracovat samostatně. Na koberečku jsou namalovány různé obrazy, na kterých dítě musí postupovat podle světelných signálů nebo výzev na obrazovce.

Hry s tanečními rohožemi přispívají k:

  • rozvoj koordinace a smyslu rytmu;
  • zlepšení pozornosti;
  • rozvoj myšlení;
  • posílení svalů nohou, paží a zad;
  • rozvoj tvůrčích schopností dítěte.

Zahrajte si na rohožích tanečních parketů, děti mohou od tří let.

Druhy tanečních rohoží pro děti

Počet zúčastněných hráčů

Taneční parket může být navržen pro jedno dítě nebo pro dvě. Ve druhém případě jsou děti mnohem zajímavější, protože mohou organizovat soutěže společně s přáteli.

Další funkce

Obyčejné rohože na taneční parket nepředstavují další funkce. Dítě na nich prostě tančí a na obrazovce sleduje pohyby.

K dispozici jsou taneční rohože s flash kartou. Takové modely předpokládají nejen hry pod standardní sadou melodií, ale také schopnost zaznamenávat oblíbené písně. Paměťové karty se většinou dodávají s koberci.

Taneční rohož s mikrofonem je ideální pro umělecké děti, které rádi zpívají. Kromě tanečních funkcí tento model předpokládá karaoke.

Taneční rohože mohou pracovat na bateriích a ze sítě. Rohože s bateriemi jsou pohodlnější kvůli jejich mobilitě, ale pokud nechcete hrát mimo dům, můžete si koupit koberec, který pracuje ze sítě. Typicky jsou tyto modely vybaveny funkcí automatického vypnutí, pokud dítě přestalo hrát.

Jak vybrat vhodnou taneční rohož?

První věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je spodní strana koberečku. Měl by být vyroben z protiskluzového materiálu nebo měl na rohoch speciální suchý zip, který dovolí koberec zůstat na svém místě.

Stejná protiskluzová úprava by měla být přední část koberečku, jinak dítě nebude moci hrát a často bude spadat.
Koberec by měl být natřený netoxickými barvami. Pokud má nepříjemný zápach, nestojí za to, že by si takovou hračku vzal. Můžete věnovat pozornost hmotnosti koberečku. Ten, který může trvat dlouho, váží ne méně než jeden kilogram. Zapalovač - rychle vyřadit z provozu.

Dodatečné "plusy" ve formě LED pásů na koberci mohou být také vynechány. Výhody dítěte z nich není. Světla, která blikají v čase s hudbou, odvrátí pozornost.

Chcete-li zjistit, která taneční rohož je nejlepší, musíte stavět na věku dítěte. Pokud taneční rohož taneční rohož pro dva je přijata pro poměrně málo batolat, můžete si ji vzít pro jednu osobu. Také malé děti nemusí mít zájem o klasické koberce se šípy, dávají přednost více jasným kobercům s dětskými obrázky.

Jak používat rohož na taneční parket?

Než začnete samotnou hru, měli byste koberec připojit k počítači nebo televizi přes port USB. Dále musí dospělí upravit podložku a nainstalovat program do počítače. To se provádí jednou, v souladu s pokyny pro taneční rohož.

Jednodušší verze koberců na bateriích nezahrnují připojení k počítači. Soubor melodií v nich je často omezen a dítě musí tančit, vystupovat na snímcích zářících v rytmu melodie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: