Děti Johnny Depp

děti Johnny Depp

Známý po celém světě, Lovelace, srdce a hollywoodský macho Johnny Depp spolu s jeho rolí také vždy ukázal roli ideálního otce. Herec nikdy nezakryl, že sní o velké rodině a spoustě dětí. Po opakovaných podobných prohlášeních, stejně jako o rozvodu s Deppem se svou první manželkou, se mnozí diví, kolik dětí má Johnny Depp. Abychom konečně pochopili počet potomků hvězdného macha, navrhujeme mluvit o dětech hollywoodského herce.

Děti Vanessy Parady a Johnny Depp

Téma jeho rodiny a dětí Johnny Depp vždy ochotně podporovalo. Koneckonců, herec nikdy nezakrýval svou pýchu a lásku k domácnosti. Po několika bouřlivých románech se známými herečkami a modely, hollywoodské macho v roce 1998 představilo každému svou novou lásku – Vanessu Parady. K upevnění vztahů na oficiální úrovni se nerozhodli av roce 1999 měli dceru Lily-Rose. Depp byl v sedmém nebi se štěstím. Na počest narození dítěte dokonce natočil tetování na hrudi s jejím jménem. O tři roky později se téma dětí Vanessy Parady a Johnny Depp opět stala potravinami pro rozhovor a předmětem vysoce profilovaných titulků mnoha lesklých časopisů. Koneckonců, herci opět očekávali, že budou doplněny v rodině. Tentokrát měli chlapce jménem Jack-Christopher.

Když děti vyrostly, Johnny Depp se s nimi často vydal na červený koberec a premiéru filmů. Zdálo se, že nic takového nemohlo zastavit tak blízko a silnou rodinu. V červnu 2012 se však Depp a Paradis rozdělily. Důvodem jejich rozvodu byl román nového herce s kolegy ve filmu “Rum Diary” od Amber Hurda.

Johnny Depp a Amber Heard čekají na dítě?

Přes velký věkový rozdíl se Johnny Depp a Amber Hurd ujistili jako solidní a šťastní pár. Oficiálně aktéři konsolidovali svůj akt teprve počátkem roku 2015. Zdálo se, že 52letý macho nemá od manželství s mladým a krásným Hurdem co očekávat. Nedávno však bývalá mladá herečka řekla reportérovi, že na dítě čekají Johnny Depp a Amber Heard. Toto prohlášení bylo zcela nečekané. A není divu, že ho následovali četné rozhovory s herci.

Hvězdy samy odpovídají na otázku o těhotenství. Jantar je velice úchvatný. No, zůstává počkat na to, aby herečka pěstovala břicho nebo se rozptýlí rustiky. Ale fanoušci hollywoodského páru jsou velmi nadějní, že brzy budou spokojeni s narozením nového hvězdného dítěte.

Bývalá manželka Johny Deppové Vanessy Parady s dcerou Vanessa Parady se svým synem, Jackem Christopherem Johnny Depp se svým synem Jackem Christopherem a dcerou Lily-Rose
Dcera Johny Deppy Lily-Rose na výstavě Chanel Johnny Depp s dcerou Lily-Rose Milovník Johnny Depp Amber Hurd se svými dětmi