Cykloferon pro děti | jayassen.com

Cykloferon pro děti

Cykloferon pro děti

Někdy si rodiče všimnou, že jejich dítě je velmi často nemocné. Často mu chybí škola nebo mateřská škola. Musí namočit nohy, protože druhý den leží v posteli s horečkou. To naznačuje, že obranyschopnost těla je oslabená a není schopna odolat virům. Pro zachování imunity na vysoké úrovni existuje mnoho léků. Mezi nimi a tsikloferon. Tento léčivý přípravek je dostupný ve formě tablet, injekčního roztoku a masti. Forma uvolnění ve formě svíček, sprejů nebo kapiček je zřejmým paděláním.

Je možné dát dětem tsikloferon?

Ano, je to možné a lékaři to často radí. Cykloferon pro děti je obvykle předepsán ve formě pilulek nebo injekcí. Používání cykloferonu ve formě masti u dětí není praktikováno, protože slouží hlavně pro lokální léčbu herpesu nebo jiných sexuálních infekcí.

Kontraindikace cykloferonu

Lék není nikdy předepsán osobám, které jsou přecitlivělé na jednu nebo více složek léčiva. Vzhledem k vysoké toxicitě není těhotným ženám předepisována dojíždějícím matkám, stejně jako dětem v raném věku (až 4 roky).

Jak užívat tsikloferon pro děti?

Cykloferon je zpravidla předepsán dětem v následujících dávkách:

Děti ve věku 4 až 6 let, 1 tableta denně (0,15 g), 7 až 11 let - 2 tablety od 12 let a starší - 3 tablety. Užívejte jedenkrát denně, na prázdný žaludek, 30 minut před jídlem, bez žvýkání. Na recepci je velmi důležité, aby tabletu nerozřezávala, protože je mimo její kryt ochranným krytem. Tato skořepina nedovoluje, aby agresivní prostředí žaludku reagovalo s účinnou látkou léčiva. Při rozštěpení pilulky nedobrovolně poškodíte ochrannou vrstvu a účinné látky nebudou schopny dosáhnout střeva, kde by měly fungovat.

kontraindikace tsikloferonu

Po ukončení prvního kurzu je vhodné opakovat průběh během 2-3 týdnů.

Při akutní virové hepatitidy C a B - je použit v uvedených dávkách: první polovině - v intervalu 24 hodin, další tři - rozdíl 48 hodin a během posledních 5 krát v intervalu 72 h Doba trvání závisí na věku pacienta a rozsahy. 10 v tabulce 30.

U přípravku ARVI se lék užívá jednou denně s intervalem 24 hodin. Doba trvání léčby je obvykle asi týden.

HIV infekce, včetně AIDS ve fázi 2A-3B cykloferonu, je obvykle předepsána podle základního schématu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 70 = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: