Aplikace "Birdhouse" | jayassen.com

Aplikace “Birdhouse”

S příchodem jara jsou jarní ruční práce pro svátky 8. března a Velikonoce pro Den matek stále důležitější než kdy jindy. Kromě toho, abyste děti seznámili s jevy přírody a ročních období, můžete vytvářet ptačí domy, řemesla vyrobená z přírodních materiálů, slané těsto, papírové aplikace na jarní témata apod.

Nabízíme vám několik nápadů, jak vytvořit kreativní aplikaci s vaším dítětem - birdhouse z papíru.

Birdhouse: jednoduchá dětská aplikace

ptačí dům s vlastními rukama z papíru1

Chcete-li vytvořit papírový ptačí dům, budete potřebovat následující nástroje a materiály: bílý papír, barvy akvarel nebo kvaš, pěnová houba, nůžky, tužky, lepidlo. Tato aplikace je pro mladšího studenta zcela možná. Je nutné vyřezávat papír, malovat v různých barvách a vložit do základové ptačí chaty, několik ptáků a stromu a nakreslit některé detaily. Nabídněte svému dítěti toto řemeslo - tento druh cvičení dobře vycvičí důvěru a rozvíjí kreativní myšlení.

 1. Nakreslete lehký papír a vyřízněte šablonu podrobností o aplikaci: birdhouse, šest ptáků a kmen stromu.
 2. Barevný strom a ptačí dům pomocí houby v hnědé barvě.
 3. Ptáci vytvářejí pestré barvy a vybírají jasné, veselé odstíny.
 4. Připravte základní desku, na které bude aplikace umístěna. Můžete si vzít barevný papír nebo lepenku nebo použít barvu pozadí (světle zelená nebo žlutá) na bílý list silného papíru.
 5. Přiložte podrobnosti k aplikaci na papír. Několik ptáků "sedí" na hnízdě birdhouse, jiné - na střeše, na stromu apod. Nakreslete nebo přilepte ptáky ptákům, zobákům a očím kontrastních barev a položte strom na listy. Nezapomeňte na okno pro dům ptáků. Zde je vaše aplikace a připraven!
ptačí dům s vlastními rukama z papíru 2 ptačí dům s vlastními rukama z papíru 3
ptačí dům s vlastními rukama z papíru 4 ptačí dům s vlastními rukama z papíru 5

Vyřizujte si: papírový ptačí dům

aplikace birdhouse 1

 1. Jedná se o koníček pro předškolní děti: birdhouse na pozadí zelené zeleně a kmene bříz.
 2. Připravte základní list modré barvy, vyrežte zelený papír ze zeleného papíru různých barev a vyřízněte bílý list A4 na čtyři části. Každá zkroucení do trubky a upevnění lepidlem. Jedná se o kmeny bříz; přilepte je k základně malebným způsobem.
 3. Vyrežte z červeného papíru postavu ve tvaru domu a přilepte ji k břichům v horní části aplikace. Dvě protínající se hnědé pruhy nechaly být střechou ptačího domu a bílým kruhem - oknem ptačího domu.
 4. Ozdobte kompozici zeleným listím. Pak namalujte klíny bříz s černými pruhy pomocí značky a přilepte je na motýly vyřezané z jasně zbarveného papíru.
aplikace birdhouse 2 aplikace birdhouse 3 aplikace birdhouse 4

Ručně vyrobený "Létající pták z ptačího domu"

 1. Nejprve udělej dům. Chcete-li to udělat, vyřízněte barevnou kartonovou krabici o rozměrech 10 x 10 cm a trojúhelníkem se základnou 12 cm. Lepidlo těchto dvou částí tak, aby dům dopadl. V horním rohu střechy vytvořte malý otvor a natažte nit do něj a vytvořte smyčku.
 2. Vystřihněte okno ptačího domu z černé lepenky - kruh o průměru 5 cm. Na jeho zadní straně přilepte kousek oboustranné pásky a nahoře - nit asi 20 cm dlouhá.
 3. Nalepte kružnici ve středu čtverce tak, aby závit visel dolů.
 4. Nyní vyřízněte postavu ptáka z oranžové lepenky a odděleně - dvě křídla. Lepidlo na skotských křídlech a připojte ptáka k závitu visící z okna. Budete mít létající pták, který se pohybuje z pohybu vzduchu. Může být zavěšena na lustru v dětském pokoji.
 5. ručně vyrobený ptačí dům 1 ručně vyrobený ptačí dům 2

Papírové aplikace jsou nejjednodušší, ale z tohoto neméně zajímavého druhu dětské kreativity. Kluci rádi vybírají z papíru různé prvky a z nich vytvářejí barevné kompozice. Častěji nabízejte vašemu dítěti, aby zpracoval aplikaci, je to skvělý stimul pro tvůrčí činnost. Starší děti mohou být zapojeny do implementace aplikací nejen z papíru, ale také z plsti, kůže, tkaniny, provádí neobvyklé 3D a 3D aplikace.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: