37. týden těhotenství - prekurzory porodu | jayassen.com

37. týden těhotenství – prekurzory porodu

37. týden těhotenských prekurzorů porodu

Vzhled dítěte na světlo po dobu 37 týdnů je považován za včasný, takže budoucí matky by měly vědět, jaké symptomy mohou signalizovat při přiblížení se k práci. Uvažujme podrobně o předchůdcích porodu v 37. týdnu těhotenství.

Předchůdci dodávky ve 37. týdnu

 1. Abdominální absces. Výška dna dělohy během celého těhotenství se zvyšuje o přibližně 1 cm týdně. Toto číslo dosahuje 37-40 cm na 37 týdnů těhotenství, a několik týdnů před porodem břicho snížit na 2-3 cm. K tomu může dojít během několika hodin. Faktem je, že v předvečer narození se spodní část dělohy táhne a stává se měkčí. Z tohoto důvodu se ovoce spadne dolů a tlačí na základnu malé pánve.
 2. Změny ve zdravotním stavu těhotné ženy. Několik dní před narozením může dojít ke změnám ve zdravotním stavu a náladě budoucí matky. Někteří se zajímají o tearfulness, rychlou změnu nálady, podrážděnost, emoční nárůst. Navíc může docházet k intenzivnímu pocení, zimnici, horečce, závratě. Tyto příznaky jsou způsobeny hormonálními změnami v těle těhotné ženy v předvečer narození.
 3. 37. týden těhotenství je doprovázen následujícími pocity:
  • úleva od dýchání (děloha nehasne tolik hrudníku);
  • tahání bolesti v dolní části břicha, spojených s tím, že děloha a plod váží veškerou váhu v dolní části břišní dutiny;
  • nízká pohybová aktivita dítěte - kroutí v 37 týdnu těhotenství, v případě, že žaludek dolů, ne tak hmatatelné: to vysvětluje tím, že dítě již přijatého stabilní pozici před narozením a nelze otáčet, ale pohybovat pouze nohy a paže.
 4. Ztráta hmotnosti. Před porodem se tělo zbaví přebytečné tekutiny, což vede k malé ztrátě hmotnosti. To je za účelem zesílení krve a v budoucnosti snížit její ztrátu v procesu porodu. Kromě toho již není potřeba dodatečná kapalina, která byla do této chvíle používána k výrobě plodové vody, a tělo se jí zbaví. Často může být tento proces doprovázen nejen zvýšeným močením v 37. týdnu těhotenství, ale také nevolností nebo průjem.
 5. Falešné záchvaty. U 37 týdnů těhotenství jsou nejdůležitějším znakem přiblížení se k práci. Oni se liší od prenatální práce jejich nepravidelností a nízkou intenzitou. Jedná se o tréninkové stresy dělohy, které se mohou objevit několikrát týdně, a někdy i každý den. Takové řezy napomáhají hladkému dělení děložního čípku a jeho strukturu měkčí, připravuje se na nadcházející práci.
 6. Mukózní zástrčka. Sliznice výtok na 37 týdnů těhotenství může znamenat vypuštění korku, která chrání dělohu a plod od získávání externích infekcí. V době přípravy na porod se zástrčka zředí a začne proudit. Všimněte si, že tato funkce je jiný, někteří zástrčka odjíždí týden před porodem, a někdo s porodem. Někdy může být tato alokace zaměněna s plodovou vodou. V tomto případě je třeba vzpomenout na to, že druhá neustále proniká a zvyšuje se lehkým kašlem. Pokud máte pochybnosti, je lepší okamžitě vyhledat lékaře.nevolnost při 37 týdnech gestace
 7. Bolestné pocity. U 37 týdnů těhotenství může břicho nemocná matka. Příčinou traumatické bolesti zpravidla není jen snížení břicha. Faktem je, že čím blíže k začátku porodu u těhotných stane protahování a změkčení pánevních kloubů, aby se dítě narodí volně. Kromě toho může popíjet svaly a vazky, je to také příprava pánve pro práci.

Předzvěsti porodů na 37 týdnů - to není porodem, ale nenechávejte je bez dozoru, a ujistěte se, že hlásit tyto příznaky se svým lékařem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: