37. týden těhotenství - druhý porod | jayassen.com

37. týden těhotenství – druhý porod

37 týdnů těhotenství druhé narození

Na rozdíl od prvního, druhý narození může nastat dříve - v 37-38 týdnech, ačkoli obvykle žena vyváží dítě před termínem splatnosti 39-40 týdnů. Je pravda, že 3 narození se pravděpodobně objeví dříve, a když začíná 36-37 týden těhotenství - stojí za to být připraven na cokoli.

Ale na 37 týdnů dítě donošené a je připraven pro narození světla: jeho průměrné hmotnosti 3 kg, pokožka se již nevztahuje původní chmýřím, vernix jen v záhybech kůže, nehtů zavřel nehtového lůžka. U chlapců varlata mají v šourku, stydké pysky pokrývají malé dívky.

Prekurzory podání v 37 týdnech

37 z prvního nebo druhého těhotenství týden - doba, kdy můžete obdržet prekurzory dodání. Za prvé, žena má pocit, že se čas od času ztvrdne břicho, a pak na čas objeví nepravidelné stahy - bolest v břiše. Porod častěji 37 týdnů, pokud dojde k druhé těhotenství po prvních 3-5 let, protože pochva otevře rychleji, ale pokud později, druhá dodávka je stejný jako první.

Během tohoto období může slizniční nažloutlý výtok z děložního čípku (může jít sliznice zástrčku z děložního čípku), ale v případě, hnisavý výtok, hnědé nebo krvavý, doprovázené svěděním nebo bolyami- abnormální výtok a měl by navštívit lékaře. A pokud necháte velké množství vodnaté tekutiny a bolesti břicha intenzivnější - s největší pravděpodobností šli do práce a plodová voda pohyboval, a vy byste měli okamžitě jít do nemocnice.

Senzaci matky ve 37 týdnech

V této době je děloha stále vysoká a tlačí na žaludek (ženy často trpí nevolností, pálením žáhy, bolestí v žaludku). Ale během druhého těhotenství může děloha také klesat ve 37 týdnech, jako před porodem, i když to není známkou jejich přístupu. Kvůli tlaku na střevo je možná zácpa, mohou se objevit hemoroidy a křečové žíly v důsledku tlaku v malé pánvi.

Často děloha vytlačuje močovody a přeruší výtok z ledvin, zejména z pravé strany. To vede k bolesti, zánětlivým procesům v ledvinách, zvýšenému krevnímu tlaku. Ve 37. týdnu jsou možné další projevy gestózy pozdního těhotenství - jednoduché otoky, porucha funkce ledvin, preeklampsie a eklampsie.

Velikost plodu po 37 týdnech

Chcete-li znovu narození, který je známý svou rychlostí, nejsou zaskočil, ve 37 týdnech jsou často předepsané ultrazvuk studii s cílem určit velikost plodu před narozením, a zabývat se otázkou, jak je vést. Během tohoto období by mělo být představení plodu hlavou. Závěr prezentace - relativní indikace pro císařským řezem, a nohy, šikmé nebo cross - absolutní údaj, které mohou mít dítě na 37 týdnů, a to je velmi obtížné otočit plod do normální polohy vzhledem k jeho velké velikosti.

Hlavní velikost plodu ve 37. týdnu:

  • BDP (biparietální velikost lebky) -90,1 mm;
  • DB (délka stehna) - 70,3 mm;
  • SJ (střední průměr břicha) - 98,4 mm;
  • LTE (čelní velikost parietální části lebky) - 114 mm;
  • SDHK (střední průměr hrudníku) - 90,1 mm;
  • 37 týdnů druhého narození

  • tloušťka placenty 37,8 mm, 3 stupně zralosti, bez patologických inkluzí.

Výška sloupu plodové vody v místě, volný od plodu částí - až 70 mm, v tomto období je voda je někdy trochu zakalená - posledním týdnu těhotenství jsou vernix. Další kontrola, zda je pupeční šňůra v oblasti krku, a kolikrát to se zalomí kolem krku. Fetální srdce musí být rytmický, 120-160 za minutu, fetální pohyb - aktivní, a často se při příjezdu kontrolou, zda fetální hypoxie nebo poruchy krevního oběhu v děložních tepen a tepen v pupeční šňůry (Doppler uvedeno).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

26 − = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: