Ročník pelyni proti rakovině – jak se pelyň s onkologií?

Pelyně proti rakovině

Fytoterapie používají lidé už více než deset let. Množství rostlin má užitečné vlastnosti a pomáhá bojovat proti různým chorobám. Objevily se informace o tom, že jeden rok stará paliva pomáhá vyrovnat se s rakovinovými problémy.

Je pravda, že pelyně léčí onkologii?

Prezentovaná tráva má bohaté chemické složení, protože obsahuje esenciální olej, vitamíny, minerály, steroidy, alkaloidy, flavonoidy a další důležité látky. Rostlina se dobře vyrovná s mikroby a viry a má antipyretický účinek. Američtí vědci zjistili, že palina léčí rakovinu, takže se doporučuje použít jako další metodu. Stojí za zmínku, že existují léky pro léčbu nemoci z rakoviny, které mají trávu v jejich složení.

Vědci prokázali, že rakovinové ve srovnání se zdravými buňkami potřebují velké množství železa, čímž zásobují tento prvek. Každoroční palina obsahuje speciální látku - artemisinin. Reaguje s nahromaděnými sloučeninami železa, což vede k uvolnění atomového kyslíku a oxiduje nahromaděné železo a ničí rakovinové buňky.

Léčba rakoviny páteře

Chemoterapie je předepsána při léčbě mnoha druhů rakoviny, ale tyto léky mají jednu významnou nevýhodu: spolu s nebezpečnými látkami také zničí zdravé buňky, což vysvětluje závažné důsledky takové léčby. Experimenty ukázaly, že pelyň jeden zničí jednu zdravou buňku, na každých 12 tisíc infikovaných (výsledky chemoterapie jsou 1 normální na 10-15 rakovin). Co je užitečné pro pelyň, použití v lidové medicíně a další témata jsou studována vědci vyvinout jedinečné protirakovinné činidlo.

Pelyně ročně proti rakovině1

Léčba rakoviny plic s pelyňkem

Tento typ rakoviny je více problémem pro lidi, kteří kouří hodně. Léčba má dobré vyhlídky, pokud se provádí v prvním nebo druhém stupni. Není třeba věřit v naději pouze na lidové prostředky, protože je nemožné bez pomoci lékaře, protože onemocnění je smrtící. Pěna z rakoviny plic může být použita jako pomocná metoda.

Složení:

 • Extrakt Chaga - 200 g;
 • borovice kužele - 50 g;
 • yarrow - 50 g;
 • roční pelyň - 5 g;
 • plody hnědých boků - 50 g;
 • med - 0,5 kg;
 • koňak - 250 g;
 • Aloe - 200 g.

Příprava:

 1. Všechny složky se smíchají a výsledný sběr se nalit do tří litrů vroucí vody.
 2. Zakryjte a stiskněte dvě hodiny.
 3. Vše položte na minimální oheň a vaříme několik hodin.
 4. V příštím stupni přípravy se provádí infúze bujónu, pro kterou se zabalí teplou přikrývkou nebo použije termoska. Doba infuze je 24 hodin.
 5. Napusťte infuzi, přidejte zbývající přísady a promíchejte. Udržujte hotový lidový lék od normální teploty od slunce.
 6. Vezměte si jednu lžíci před jídlem.

Pelyně od rakoviny prsu

Mezi ženskou se tento maligní novotvar zaujímá vedoucí pozice. Riziko vzniku rakoviny se významně zvyšuje s věkem a při prvním narození. Důvody jsou také dysfunkce vaječníků, přítomnost benigních formací a dědičná predispozice. Pro léčbu je prováděna chirurgická intervence. Stále používá radiaci, hormonální a chemoterapii. Pelyně proti rakovině mohou být aplikovány se svolením lékaře ke zlepšení výsledků hlavní terapie.

Složení:

 • 1 rok staré pelyněk - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • horká voda - 1 polévková lžíce.

Příprava:

 1. Smíchejte přísady a trvejte je tři hodiny na chladném místě od slunce.
 2. Pely roční proti rakovině v tomto receptu se užívají na 65 g třikrát denně. Pro chuť můžete dát med.

Pelyně ročně proti rakovině2

Pelyně s rakovinou hrdla

Toto zhoubné onemocnění se nachází v oblasti hlavy a krku. Termín "rakovina hrdla" je obecný název pro formace v hrtanu, hlasivkách a v dalších sousedních orgánech. Stojí za zmínku, že v poslední době se zvyšuje procento pacientů. Hlavními provokátory rakoviny jsou kouř z cigaret, špatná ekologie a ethylalkohol. Špatná a nevyvážená výživa je důležitá. Pro pomocnou terapii je pely trpké s onkologií užívanou uvnitř i venku. Lotiony se provádí v noci.

Složení:

 • pelyně roční - 10 g;
 • kůň angelica - 10 g;
 • heřmánek - 25 g;
 • goosek husí oko - 25 g;
 • kořeny aira - 25 g;
 • vroucí voda - 300 ml.

Příprava:

 1. Smíchejte všechny ingredience a vezměte jen pár velkých lžiček sbírky;
 2. Nalijte rostliny vařící vodou a vaříme 15 minut ve vodní lázni.
 3. Poté přetrvávají po dobu dalších 5 minut.
 4. Vypustí se a může být použito. Během dne je třeba pít 1 litr hotové kapaliny v malých džbáních a 0,5 l se používá pro komprese.

Pelyně z rakoviny žaludku

Riziko vzniku takového onkologického onemocnění se zvyšuje s dědičným faktorem, vředem, velkými polypy a atrofickou gastritidou. Lékaři se neobtěžují opakovat, že lidové léky mohou být použity výhradně ve spojení s dozorem onkologa. Pokud přerušíte léčbu předepsanou lékařem, můžete vynechat drahocenný čas.

Léčba pelyněním pomáhá zmírnit bolestivé symptomy a urychluje proces obnovy po operaci a chemoterapii. Doporučuje se užít tinktury na alkohol, která je v lékárnách. Pro jeden příjem se odebírají 10-15 kapek, které je třeba zředit vodou. Pely lesní proti rakovině se užívají v průběhu 10 dní a poté se přestávka provádí po dobu stejného trvání.

Pelyně proti rakovině střev

Zhoubné novotvary mohou ovlivnit jakoukoli část tohoto orgánu, například sliznici tlustého, tlustého střeva, slepého a sigmoidního tlustého střeva. Tento typ onemocnění je běžný a je obtížné a prognózy jsou často zklamáním. Vyvolá to dědičnou predispozici, přítomnost zánětlivých onemocnění a časté užívání škodlivých potravin. Pelyně s střevní onkologií by měly být používány pouze se souhlasem lékaře.

Složení:

 • 1 rok staré pelyněk - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • horká voda - 300 ml.

Příprava:

 1. Smíchejte přísady a nechte je tak celou noc. Nejlepší je použít láhev s termosky.
 2. Ráno si vezměte 100 ml na hlavní jídla.

Pelyně proti rakovině3

Pelyně proti rakovině prostaty

Tato forma onkologického novotvaru u mužů je běžná. Lidové léky se používají ke snížení projevů nepříjemných příznaků, ke snížení progrese a ke zlepšení výsledku základní terapie. Je důležité si uvědomit, že tento typ rakoviny je závažný a způsobuje porušení sexuální funkce. Travní pely v onkologii od starověku se používá jako další lék.

Složení:

 • jednoleté palina - 1 čajová lžička;
 • voda - 200 ml.

Příprava:

 1. Chcete-li připravit lék proti rakovině, ohřejte vodu na 100 stupňů.
 2. Přidejte jí bylinky a trvá 40 minut.
 3. Pak filtrujte a pijte 70 ml třikrát denně. Pely lesní proti rakovině se užívají po 10 dnech léčby a stejnou přestávkou. Je nutné absolvovat minimálně 10 kurzů.

Pelyně proti rakovině krve

Předkládaná nemoc vede k zničení hematopoetického systému. Tento typ rakoviny se vyznačuje skutečností, že dochází k nekontrolovanému rozdělení a akumulaci leukocytů. Zpočátku onemocnění roste v kostní dřeni a pak ovlivňuje procesy tvorby krve. Kdo se zajímá o to, jak vzít pelyňku, který je jeden rok starý proti rakovině, stojí za to vybrat si předepsaný předpis k čištění krve. Použijte trávu se svolením lékaře.

Složení:

 • jednoleté palina - 1 čajová lžička;
 • vroucí voda - 200 ml.

Příprava:

 1. Smíchejte přísady a trvejte je na pouhých 5 vteřin a poté okamžitě deformujte.
 2. Napijte nápoj jako pravidelný čaj. Pro chuť můžete dát cukr nebo med.
 3. Průběh příjmu pelyňku jeden rok proti rakovině trvá tři dny a pak je provedena stejná přestávka. Celková délka léčby je 15 dní. Je důležité, aby termín nebyl překročen.

Pelyně od rakoviny dělohy

Patologie reprodukčního systému, které mají onkologický původ, se často objevují. Rakovina dělohy je maligní nádorový proces, který se vyvíjí z endometria. Podle statistik se vyskytuje u 2-3% žen. Většina ze všech je postižena touto nemocí po 45 letech. Pro ty, kteří se zajímají o to, jak vařit pely z rakoviny, doporučujeme použít alkoholickou tinkturu.

Složení:

 • jednoleté palina - 1 díl;
 • alkohol - 5 dílů.

Příprava:

 1. Smíchejte přísady a nechte na týden trvat.
 2. Vezměte tinkturu jednou denně po dobu 30 kapek a ředte ji vodou.

Pelyně ročně proti rakovině4

Pelyně proti rakovině kůže

Jedna z mála onkologických onemocnění, která je lokalizována na povrchu těla, což dává šanci rozpoznat ji v počátečních stádiích, a to významně zvyšuje šanci na úplné zotavení. Pelyně z rakoviny, jehož recept je znám již od starověku, se používá paralelně s terapeutickou léčbou předepsanou lékařem. Můžete použít komprese, které byly zmíněny dříve, a dokonce pít odvar z kořene.

Složení:

 • 1 rok staré pelyněk - 2 lžíce. lžíce;
 • vroucí voda - 200 ml.

Příprava:

 1. Vysušte kořeny, nalijte tekutinu a vařte na nízké teplotě po dobu 10 minut.
 2. Po uplynutí času vychladnout a napnout.
 3. Napijte dvě velké lžíce třikrát denně po dobu 30 minut. před jídlem.

Léčba plicní onkologie

Užitné vlastnosti rostliny jsou potvrzeny, ale to neznamená, že je nutné spoléhat pouze na lidové prostředky. Rakovina je závažné a smrtelné onemocnění a pokud je zdravotní péče poskytnuta pozdě, jsou šance na pozitivní výsledek minimální. Léčba onkologie s hořkým pelyním může být provedena jako dodatečná technika a pouze po povolení ošetřujícího lékaře.