Remens s menopauzou

s menopauzou

Během období vstupu ženy do menopauzy existuje potřeba léků určených k nápravě vznikajících změn ženského těla. Mezi tyto léky patří remens. Je to homeopatický přípravek rakouské produkce užívané ženami během menopauzy.

Kapky remise s menopauzou: složení léku

Kapky jsou průhledná bezbarvá kapalina s mírně nažloutlým odstínem a mají spíše specifický zápach. Složení remens zahrnuje:

  • pilocarpus;
  • cymicifuga racemóza;
  • sekrece sépie;
  • Kanadský sanguine;
  • jedovatý had surukuku.

Jako pomocná látka je do přípravku zařazen ethanol (43%).

Vzhledem k tomu, že remens má ve svém složení složky rostlin, pak se po chvíli může roztok zčernit nebo může být pach méně dramatický. Nicméně, všechny užitečné vlastnosti nápravy při zachování.

Remance ve formě kapiček má delší skladovatelnost než tablety: kapky se uchovávají po dobu 5 let, tablety jsou pouze tři roky.

Remance: dávkování

Při klimakterickém období, ve formě kapek, je desetkrát denně předepsáno desetkrát. Pokud se stav ženky zlepší a je několik dní stabilní, může být dávka léku snížena na dvakrát denně.

Na začátku menopauzy útoku, nebo v situacích, kdy oslabení jejích projevech příznaků může použít Remens 8-10 najednou každou hodinu klesá. Během jednoho dne však můžete léky užívat víc než osmkrát denně. Když se stav zlepší, musíte se vrátit k obvyklému dávkování (třikrát denně za deset kapek).

Kapky léku zředěné v jedné lžíci vody, užívané perorálně, ale před polykáním je nutné držet kapky v ústech po dobu 20 sekund.

Jak dlouho mohu vzít Remensa?

Celý průběh léčby remisí je šest měsíců. Nicméně v každém jednotlivém případě může ošetřující lékař upravit délku léčby jak na velké, tak na spodní straně.

Různé formy uvolňování kapiček (20, 50, 100 ml) umožňují vybrat nejvhodnější léčivo podle lékařských předpisů.

Remens: kontraindikace a vedlejší účinky

Stejně jako všechny léky, kapek remens má kontraindikace. Přecitlivělost na jednotlivé složky léku je základem pro zastavení aplikace remise. V některých případech je možné nadměrné slinění. Takové případy jsou však poměrně vzácné.

Existují analogy remise: cyklodinon, climaxan, notta. Z hlediska efektivity však značně ztratí pás.
Remens je účinný prostředek, který pomáhá napravit psychoemotional stav ženy, úspěšně bojuje s horkými záblesky, hyperhidrózy (zvýšené pocení s menopauzou), palpitace, fluktuace pokles remisekrevního tlaku. Přípravek Remens může zabránit přírůstku hmotnosti v menopauze a rovněž snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Climax je stav ženského těla, když dochází ke změně hormonálního pozadí. V tomto případě k dosažení rovnováhy systému ovaria-hypofýza-hypotalamus má pokles remens léčebný účinek, který trvá poměrně dlouho. Moderní lékaři proto stále častěji vybírají remence pro ženy, které vstoupily do menopauzy a potřebují udržovací terapii.