Propolis z kašle

propolis z kašle

Propolis, který je přírodním produktem, má silný terapeutický účinek, který vám umožní snížit příznaky již v prvních fázích léčby. Propolis z kašle lze použít jako samostatný přípravek a jako součást léků určených k boji proti různým zánětlivým procesům.

Léčba kašle s propolisem

Výrobek se stal jedním z nejdůležitějších anti-chladicích činidel díky následujícím vlastnostem:

  • má antimikrobiální účinek, ohromující vývoj virů;
  • posiluje imunitní systém;
  • má antikosidní vlastnosti, které zlepšují regeneraci a regeneraci buněk.

Propolis s kašlem lze aplikovat různými způsoby:

  1. Kousek propolisu se jednoduše žvýká jako bonbón. Stejným způsobem se používá kousek cukru impregnovaného alkoholovou tinkturou.
  2. Pro léčbu se doporučuje provádět inhalace. Přidejte 60 gramů propolisu a 40 gramů včelího vosku do misky s vařící vodou. Pokrytá ručníkem, která dýchá nad parou po dobu deseti minut. Postupujte dvakrát denně.
  3. Oplachování roztokem (5%) propolisu a vody je předepsáno s faryngitidou. V případě chronického průběhu onemocnění je hrdlo mazáno tinkturem (30%) propolisu zředěným 1: 2 glycerolem.

Jak napít propolis s kašlem?

Tinktura alkoholu je vhodná pro vnitřní použití. Ve vodě zředte 20-30 kapek léku a pijte třikrát denně.
Droga se doporučuje pít lidem s oslabenou imunitou v prevenci onemocnění na podzim a v zimě. Agenta absolvuje desetidenní kurz a poté přeruší přinejmenším stejné období.

Mléko s propolisem z kašle je dalším způsobem vnitřní potřeby. Mléko je jedním z nejdůležitějších prostředků, které se používají při nachlazení. To, interagující s propolisem, účinně zvládne jak napít propolis při kašlis prvními příznaky onemocnění, zlepšení odolnosti těla. Sklenici mléka bude vyžadovat dvacet kapiček tinktury. Pijte nejlépe před spaním. Pro "mazání" hrdla a potlačení potu se k přípravku přidává máslo nebo kakaové máslo.

A tady je, jak léčit kašel propolis lidem, kteří netolerují alkohol, stejně jako malé děti:

  1. Drcený propolis (80 gramů) je ratsiruyut s máslem (půl kilogramu).
  2. Pohybujte se na parní lázni po dobu dvaceti minut.
  3. Poté se směs filtruje a třikrát denně promyje zahřátým mlékem.