Olej z oleje pro kašel

jedlý olej

Olej z oleje se získává destilací z mladých výhonků, hrbolů a jehel. Činidlo je vysoce těkavá kapalina s bohatým zápachem jehel. Vzhledem k řadě léčebných vlastností a bohaté kompozice je olej z travních porostů tradičně používán při nachlazení.

Hojivé vlastnosti jedlého oleje

Olej z jedle má tonikum, antiseptické, regenerační, expektorans a uklidňující účinek, a také zlepšuje periferní oběh. Je to proto, že jedle olej je nezbytný pro kašel způsobené akutní nebo chronická bronchitida, astma, zápal plic.

Olej z oleje slouží jako vynikající preventivní činidlo v období epidemií ARVI a chřipky. Také se lék užívá pro revmatismus, hypertenzi, zánět urogenitálního systému, různé infekce.
V kosmetologii, jedlový olej slouží jako omlazující činidlo, čímž eliminuje první známky stárnutí pokožky.
V aromaterapii se jedlový olej používá k léčbě nespavosti, stresu a neuróz.

Způsoby aplikace

  1. S silným olejem proti kašli je aplikován na kořen jazyka (1-2 kapky). Výrobek musí být zředěn olivovým olejem nebo slunečnicovým olejem. Po tomto postupu kašlecké záchvaty procházejí několika dny.
  2. U pneumonie a bronchitidy jsou indikovány inhalace s jedlým olejem. V misce s horkou vodou přidejte 2 až 3 kapky drogy. Nad voňavou párou musíte dýchat hluboko, dokud se voda neochladí. Je lepší zakrýt si ručník a položit hlavu pod podlahu tak, aby pára nevycházela. Pokud při vdechovacím záchvatu kašel začne - je třeba vyčistit krk a pokračovat v postupu. Můžete provádět inhalace dvakrát denně až do zotavení.
  3. Při angínech by měl být olej z jedlového oleje denně namazán mandlí, který by měl zabalit vatovou bavlnu namočenou v přípravku na dlouhou pinzetu nebo svorku. Díky antiseptickým vlastnostem lék zabíjí bakterie a zmírňuje záněty.
  4. Účinně olej z oleje se studenou léčbou znamená vniknutí drogy do každé nosní dírky (1 kapka).
  5. Vany s 6-7 kapkami jedlého oleje jsou zobrazeny s bolesti v kloubech a první známky nachlazení. Postup je kontraindikován při zvýšené tělesné teplotě.

Dětský olej pro děti

Při léčbě nachlazení u dětí je jedlý olej nepostradatelný - droga je naprosto přirozená, dobře voní, rychle vylučuje kašel a rýma.

Vyšetření dítěte, můžete použít výše uvedené metody, pouze ve vodě pro inhalaci, spolu s olejem z lžů by měly být přidány šalvějí vývar. Postup je prováděn hodinu a půl po jídle a po vdechování po dobu jedné hodiny nemůžete jíst a mluvit.

Do vody můžete přidat 3 - 5 kapek jedlého oleje, ve kterém dítě sedí nohy. Horké lázně pro nachlazení jsou dobré pro ruce. Teplá voda s přidáním 1 až 2 kapek léku může dítě kloktat.

Pozor prosím! Olej z oleje je určen dětem starším 3 let!

Olej pro prevenci

Při vypuknutí akutní respirační virové infekce a epidemie chřipky je efektivní mazání sliznice nosu jedlým olejem. Činidlo úspěšně nahradí oxolinovou masti.

dětský olej pro děti

Pro dekontaminaci místnosti by měl být do aromatické lampy přidán olej z oleje - phytoncidy obsažené v přípravku odstraní všechny viry, které "létají" v místnosti.

Buďte opatrní!

Jedle olej má kontraindikace a je velmi koncentrovaný přípravek před použitím, takže dovnitř (nakapání), by měl být zředěn jiným rostlinným olejem, dodržování těchto pokynů dávkování.

Před prvním použitím je nutné aplikovat droplet drogy na kůži a vdechnout její vůni. Pokud se během několika hodin neobjeví žádné známky alergie, může být léčba použita. Děti dávají olej pouze k pachu, nanesou pár kapiček na obvaz nebo vaty.

Kontaminovaný olej z oleje během těhotenství a laktace, epilepsie, sklon ke vzniku záchvatů, individuální nesnášenlivost.