Močová inkontinence u žen – léčba lidovými léky

močová inkontinence u žen

Močová inkontinence je velmi časté urologické onemocnění mezi ženskou populací. Starší ženy (po 35 letech) mohou častěji naléhat na močení, někdy dokonce ještě předtím, než se dostanou do toaletní místnosti. Pokud nemůže kontrolovat svaly močového měchýře, v tomto případě dochází k nedobrovolnému vylučování moči jako důsledek zvedání závaží, smíchu, kašel nebo kýchání. Nejčastěji se tato inkontinence vyskytuje během dne.

Také nedobrovolné močení může být spojeno s menopauzální poruchou u žen, nebo může být výsledkem patologických porodů u mladých dívek.

Kromě konzervativních metod léčby je močová inkontinence jedním z typů onemocnění, s nimiž tradiční medicína úspěšně bojuje. Nejúčinnější použití infuze z trávy z moče inkontinence mírného stupně. Takové lidové recepty vám umožní zcela se zbavit takové nepříjemné nemoci.

Močová inkontinence u žen: léčba lidovými léky

Pokud žena zjistí, že při vypouštění z orgánů urinárních pohlavních orgánů je vhodné použít lidské prostředky k inkontinenci moči:

 • infuze bylinné šalvěje: musíte vypít jednu sklenku třikrát denně;
 • parní infuze bylinek rašelina potřebuje vypít alespoň půl sklenky 3x denně;
 • Jedna sklenka mrkvové šťávy, vypitá na prázdný žaludek, také pomáhá vyrovnat se s močovou inkontinencí;
 • filtrovaná infuze mladé třezalky může být během dne denně opilá neomezeně;
 • konzumace ¼ šálku odvaru borůvek nejméně čtyřikrát denně dává vynikající účinek;
 • napjatá infuze kmene semena může zcela vyléčit ženu z močové inkontinence, pokud používáte tuto infuzi jednou denně pro celé sklo.

V moderní společnosti existuje tendence k velkému rozšíření močové inkontinence u žen různého věku, často středních a starších. Neprovádějte tuto chorobu, abyste zabránili vzniku infekcí genitálními močovými orgány. Ve spojení s tradiční léčbou předepsanou lékařem, pokud má žena močovou inkontinenci, může použít lidovou léčbu, která se ukázala jako účinná.

Pokud se jednou ženě, která má močovou inkontinenci, podílejí lidové recepty, pak může v budoucnu přijmout preventivní opatření, aby zabránila takovému opakování:

 • přestat kouřit nebo snížit počet cigaret denně;
 • pít méně tekutin;
 • přezkoumat léky, které užívá žena, protože ve většině případů má mnoho léků nežádoucí močení jako vedlejší reakce;
 • močová inkontinence u žen

 • cvičení Kegel (stlačte a oddělte svaly vagíny, čímž se posílí všechny svaly urogenitálních orgánů);
 • každoročně navštěvujte lékaře k úplnému vyšetření.

Je třeba si uvědomit, že močová inkontinence může být dočasný proces, který může být vyléčen lidovými léky bez použití konzervativních terapií. Vše závisí na touze ženy léčit a trpělivost, protože léčba podle lidových receptů vyžaduje zvláštní pozornost a přesnost dávkování během přípravy infuze a bylinných odvarů. Nebojte se o své onemocnění, je důležité, abyste o tom otevřeně informovali lékaře, což vám pomůže vybrat nejlepší léčbu léky ve spojení s lidovými metodami. V tomto případě se pravděpodobnost úplného vyléčení mnohdy zvyšuje. Je důležité nezahájit proces inkontinence včas a zabránit vzniku vážnějších onemocnění, jejichž předpokladem může být nedobrovolné močení (například cystitida, pyelonefritida).