Maska na nehty s červeným pepřem

maska ​​na nehty s červeným pepřem

Krása rukou závisí na dobře upraveném vzhledu nejen kůže, ale i nehtů. Často spon žlutá, oloupat a je to signál poruchy ve vnitřních systémech organismu.

Proces hojení nehtů s komplexním přístupem, včetně správné výživy, užívání vitamínů, podnosů a dalších postupů, trvá dlouhou dobu. Proto se mnozí snaží nalézt prostředky pro rychlé obnovení nehtů. Navíc, pokud potřebujete mít k určitému datu dlouhé nehty, můžete zkusit proces urychlit pomocí masky s červenou paprikou.

Maska pro zpevnění nehtů s červeným pepřem

Červená paprika obsahuje velké množství různých minerálů, alkaloidů. Aplikace uvnitř hořící zeleniny jako koření doplní a posílí vliv působení pepře jako masky pro nehty.

Recept masky zvýšit, obnovit poškozené nehty, dává jim zdravou barvu a lesk je velmi jednoduché.

Maska na zpevnění nehtů

Složení:

  • paprika červená - 1 nebo 2 čajové lžičky;
  • krém na ruce - 1 polévková lžíce. lžíce;
  • voda - 10 kapek;
  • citronová šťáva (nebo kyselina citronová) - poloviční lžičku.

Příprava a použití

Umístěte krém do misky, posypeme práškovým práškem z červené papriky, odkapávací vodou a přidáme citronovou šťávu. Směs důkladně promíchejte. Složení vařit na vodní lázni nebo zahřívat v mikrovlnné troubě 10 minut. Nechte vychladnout a pak jemně aplikujte na nehty. Pak obalte fólii nebo nasaďte polyethylenové rukavice. Masku podržte 15 minut, poté opláchněte vodou bez mýdla, nejlépe teplem.

Po ukončení procedury je třeba trochu protáhnout do nehtů normální krém na ruce a nejlépe trochu olivového oleje a neperte do rána.

Způsob, jak tuto masku provádět několikrát týdně nebo 1-2krát měsíčně, se rozhoduje individuálně.

Maska pro růst nehtů s červeným pepřem

Chcete-li stimulovat zvýšený růst nehtů, připravte navrženou masku na nehty ze smetany a pepře.

Před nanesením masky je recept, který bude popsán později, držet za ruce v teplé lázni mořské soli. Za tímto účelem, tři dezertní lžíce soli se rozpustí v litru vody, tam dát ruce po dobu 15-20 minut. Okamžitě po koupeli aplikujte masku připravenou s červeným pepřem.

maska ​​pro posílení nehtů s červeným pepřem

Předepsaná maska ​​pro růst nehtů

Složení:

  • paprika červená - 10 g;
  • minerální voda - 10 g;
  • ne příliš masivní krém (můžete gelovat) na ruce - 1/2 st. lžíce.

Příprava a použití

Smíchejte pepř s minerální vodou a přidáme smetanu. Při lehkém míchání zahřejte masku na vodní lázni. Na nehty aplikujte silnou vrstvu. Maska by měla být ponechána asi 20-25 minut, pak opláchněte ruce teplou vodou a opláchněte olivovým olejem.