Malárie na rtech

malárie na rtech

Významná část populace planety je vystavena takovým onemocněním, jako je malárie na rtech. Jednoduše zdravá silná imunita může zachovat virus ze svého projevu. Nicméně dříve nebo později se stane více aktivní. Malárie jsou doprovázeny pálením, vytvářením malých bublin, které, prasknoucí, se změní na vředy.

Příčiny malárie na rtech

Herpes, který se ve skutečnosti nazývá manifestací febrilní malárie na rtech, se vyskytuje hlavně kvůli snížení imunity v důsledku následujících faktorů:

  • virové nemoci, chřipky a nachlazení;
  • otravy;
  • nervové zážitky, stres;
  • přehřátí nebo hypotermie;
  • závislost na alkoholu, kávě a cigaretách.

Často se malárie může projevit před menstruací, během stravy, kvůli nevyvážené stravě, zvýšené únavě.

Prevence malárie

Herpes virus lze snadno přenášet pomocí příborů, polibků, produktů osobní hygieny. Abyste ochránili své blízké před malárií, snažte se chránit vaše pokrmy, kosmetiku a další předměty, které mohou přijít do styku s vašimi rty. Po zotavení by měly být veškeré nádobí dezinfikovány.

Když je nemoc důležitá k ochraně vašich rtů před sluncem, může pouze zvýšit šíření infekce.

Pokud máte oparu, musíte být co nejdůležitější, abyste barvit oči a držet ruce v konstantní čistotě, aby nedošlo k přenosu infekce do očí.

Vírus se často projevuje během tetování rtů. Velitel by vám měl jmenovat tablety zabraňující rozvoj malárie, které je nutné pít před zahájením léčby.

Malárie na rtech - léčba

Nejúčinnějším lékem pro všechny lékárny je masť Zovirax. Chcete-li překonat herpes, je důležité několikrát namazat poškozené oblasti během dne. Proto je jeho malárie na léčbě rtůdoporučujeme ji nosit s sebou. S pomocí tohoto prostředku boje proti malárii trvá léčba pouze tři dny poté, co začne odejít.

Pokud dáváte přednost tradiční medicíně, pak se můžete vyrovnat s vředy na rtech s jedlým olejem. Měli by postižené oblasti namazat každých dvě hodiny. Aplikace tohoto léku proti malárii zpočátku způsobuje hoření, ale po několika minutách to projde. Pro boj s herpesem také používejte šťávu Kalanchoe, navlhčenou v čajové lžičce, earwax.

Pokud malárie na rtech trvá déle než deset dní a její léčba nevedla k pozitivním výsledkům, je nutné lékaři ukázat, což svědčí o tom, že se jedná o závažnější onemocnění, jako je infekce HIV nebo nádory.