Dlouhodobé pokládání na střední srsti

Dlouhodobé pokládání na střední srsti

Když žena nemá dostatek času na to, aby se o její krásu postarala, neznamená to, že bude nutně vypadat opomíjená. Jedním z nejnovějších úspěchů v oblasti kadeřnictví je technologie dlouhodobého účesu, který bude v tomto článku zvažován.

Druhy dlouhodobého pokládání na středních vlasech

Ženy obvykle chtějí mít při tvarování určitou formu vlasů. Typy dlouhodobého zpracování jsou proto rozděleny do dvou typů, v závislosti na tom, zda by měla být přímka nebo zkroucená.

Pro perfektní rovné vlasy se rozvíjí laminace a eluce - postupy, které nejenže bezpečně fixují prameny v požadovaném tvaru, ale také je naplní zdravím, aby byly lesklé.

Kudrnaté zámky lze získat třemi způsoby:

 • chemie;
 • biowave;
 • řezbářství.

Poslední metoda není chemickým účinkem na vlasy, takže je považována spíše za styling než za vlnu.

Dlouhodobé pokládání na střední vlasy doma

Řezání je snadné provést doma, pouze musíte předem zakoupit fixátor a lotion OSIS Carving:

  1. Umyjte, česněte vlasy, rozdělte je na 4 zóny - na čele, na šíji a na 2 stranách. Vlasy každé oblasti jsou našroubovány do pramenů a připevněny vlasy.

Dlouhodobé stylování domova_1

  1. Ze střední oblasti (zadní část hlavy) vyberte tenké vodorovné prameny a pečlivě je hřebete s častým hřebenem.

Dlouhodobé stylování doma_2

  1. Připravený větrný vítr na speciálních plastových cívkách - řezbáři, který položí kus pergamenového papíru pod konce.

Dlouhodobé stylování doma_3

  1. Jak popsaným způsobem vítáte všechny vlasy nejprve na zadní straně hlavy, pak na bocích a vpředu.

Dlouhodobé stylování doma_4

  1. Použijte k zámkům zakoupené carvingové mléko.

Dlouhodobý stylování doma_5

  1. Dále musíte zabalit hlavu kosmetickým plastovým obalem. Ale aby lék mohl jednat, musíte opustit vzduchový polštář. Za tímto účelem jsou mezi řezbáři vloženy dřevěné tyče.

Dlouhodobé stylování doma

  1. Po 20-30 minutách vyjměte fólii a vyjměte tyčinky a posypeme vlasy fixátem.

Dlouhodobý styling doma_7

  1. Nyní můžete pečlivě odstranit řezbáře a narovnat kudrlinky prsty předtím, než umyjete prostředky pro dlouhodobý styling.

Dlouhodobé stylování doma

  1. Opláchněte vlasy důkladně teplou vodou, osušte sušičem vlasů a dáte požadovaný tvar.

Dlouhodobé stylování doma_9
Je třeba poznamenat, že velikost kudrlin závisí na velikosti řezbářů. Pro nejpřirozenější typy vlasů a jejich extra objemu můžete použít cívky různých průměrů. Navíc musíte okamžitě určit tvar kudrlin, protože jejich zatáčka závisí přímo na době držení fixačního prostředku na vlasu. Takže u pružných spirál je nutné produkt vypláchnout za půl hodiny a po 10 až 15 minutách působení léku je možné získat měkké vlny.

Jak se starat o dlouhodobý stylování doma?

Správně provedený postup s použitím profesionálních produktů nevyžaduje komplexní údržbu dlouhodobého stylu. Stačí umýt vlasy jemným šamponem a použít hydratační kondicionér. Dvakrát týdně můžete připravit výživnou masku. Doporučujeme, abyste vlasy nevysušili vysoušečem vlasů, ale nechte je vyschnout přirozeně.

Dlouhodobý styling - klady a zápory

Nepochybnou výhodou je, že po vyřezávání se vynaloží minimální úsilí a čas, aby vlasy získaly požadovaný tvar. Kromě toho nejsou kudrlinky po takovém postupu zraněny a nezhoršují se.

Z mínusu stojí za zmínku spíše vysoké náklady na lotion a fixátor, stejně jako postupné narovnání vlasů - dlouhodobý styling udržuje tvar ne více než 2 měsíce. Z tohoto důvodu budete muset neustále nosit kudrnaté nebo vlnité vlasy. Po vytažení pramenů pomocí vysoušeče vlasů nebo žehlení není řezbářství obnoveno.