Bílá henna pro mehendi

bílá henna pro mehendi

Malování na kůži s přírodními těstovinami z henny bývalo praktikováno pouze v exotických zemích, zpravidla takové kresby byly použity pro svatební obřad. Po čase tento úžasný způsob zdobení těla se stal všude populární. Kromě toho prošla některými změnami, zejména se rozšířilo barevné spektrum použitých materiálů. A pokud černé, hnědé, červené a jiné odstíny henny nejsou pro ženy příliš působivé, bílá henna pro mehendi rychle získala vedoucí pozici, zejména mezi šťastnými, kteří se chystají oženit.

Co je henna bílá pro mehendi?

Každá žena, která někdy viděla přirozenou hennu, chápe, že tento produkt je v bílé nemožné. Tato henna je prášek ze suché trávy, při zředění vodou má hmota špinavou zelenou, bažinatý odstín.

Dotčená látka tedy není založena nejen na henně, ale obecně není. Je to barva na bázi akrylu, nazývaná třpytem.

Jak používat bílou hennu pro mehendi?

Akrylový třpyt pro vytváření vzorů se vyrábí v kruhových sklenicích, lahvích a dlouhých kuželech s ostrým koncem.

V prvním případě se dočasné tetování aplikuje štětečky různých tloušťek (podle náčrtu), které mohou být součástí sady pro mehendi nebo zakoupeny samostatně.

Kužel je vhodný v tom, že kreslení může být provedeno bez dalších zařízení - stačí odříznout špičku trubky a pokračovat v malování. V případě potřeby můžete nasadit kužele shora a aplikovat akrylovou barvu kartáči.

Kolik kreseb bílé henny pro mehendi?

Vzhledem k tomu, že bílá henna je jen třpyt, taková dočasná tetování jsou velmi krátkodobá.

Kvůli akrylátové základně se samozřejmě obraz nezmývá pod tekoucí vodou, ale může být snadno odstraněn mírným stíráním. Životnost bílé henny je od 2 hodin do 2 dnů, v závislosti na péči o kůži v období tetování ponožek.

Proč se mehendi bílá henna rychle umyje?

Obvyklá přírodní henna má vysoké barvicí vlastnosti, zvláště při aplikaci na keratinizované tkáně (chodidla, vlasy, dlaně, nehty). To proniká do horních vrstev epidermis a pigmentuje je do hnědého nebo světle oranžového odstínu.

Ale skutečností je, že dotyčná akrylová barva neobsahuje hennu vůbec, takže obraz zůstává pouze na povrchu pokožky, aniž by ji zbarvil.

henna bílá pro mehendi 1 henna bílá pro mehendi 2 henna bílá pro mehendi 3
henna bílá pro mehendi 4 henna bílá pro mehendi 5 henna bílá pro mehendi 6
henna bílá pro mehendi 7 henna bílá pro mehendi 8 henna bílá pro mehendi 9