Tajemství je jasné: nedokonalá svatba Kate Middleton a princ William | jayassen.com

Tajemství je jasné: nedokonalá svatba Kate Middleton a princ William

Ze strany se zdá, že členové královské rodiny jsou prostě bezvadní lidé. Takže si myslíme, že k tomu, aby se neudělalo, bude vše vypadat úžasně a každý vévodkyv styl účesu nepochybně vždy vypadá luxusně a velmi stylově.

Ale ne všechno je tak růžové, jak by se mohlo zdát na první pohled. Jsme všichni lidé a nikdo není imunní před chybami, od skutečnosti, že něco nemůže jít podle plánu.

Kromě toho, a se členy královské rodiny, že se něco může pokazit, jak by chtěli, ale ne jen tak někde, ale v dolní části své vlastní svatbě! Když se podíváte na svatební fotografie Kate Middletonové a prince Williamse, nemůžete okamžitě říci, že je zde něco špatně. Ale pokud se podíváte na detaily, podívejte se na to, co se nedá vidět pouhým okem, pak se tajemství okamžitě stane zřejmým. No, jste připraveni naučit se něco zajímavého? Vezměte si lahodný čaj a voňavé sušenky. Pojďme!

1. Kníže William okamžitě nedal prsten na prst svého milence.

Královská svatba

Kdo pozorně sledovala tento okouzlující svatební obřad, viděl, že princ William několik vteřin nemohl nosit snubní prsten z toho důvodu, že není vyšplhat na kloubu (pravděpodobně mnoho dívek obeznámeni s tímto problémem).
Jak se ukázalo, vévodkyně z Cambridge byl původně požádán, aby klenotník společnost Wartski, který vytvořil královský prsten, se dostal do menší velikosti. Kate vysvětlila její požadavek na to, co nechtěla, aby mohl být prsten procházel prstem. Pravda, nechte prsty vévodkyně a ztratíte váhu, ale klouby se nezmenšily.

Mimochodem, v 5:40 minuta je velmi jasně viditelná.

2. Vystrašený kůň.

Vozík

pár z kostela, následovaný Royal Horse Guards, šel do paláce, kde se mělo konat tradiční polibek na balkoně Buckinghamského paláce.

Tento černý kůň je štěstí. Koneckonců, Její Výsost jezdí v kočáru v kroku od ní. Je pravda, že zvíře není vůbec šťastné. Vidíš, na fotce kůň skáče skoro na stejné úrovni jako Kate? Ukazuje se, že kůň se bojí velkého počtu lidí a hluku, který z nich vytvořili. Jezdec okamžitě spěchal k omezení vyděšené zvíře, ale místo zastavení, to spěchal dolů Whitehall, kde chudé koně zastavila policie.

3. Na tváři prince Williamse se objevuje smutek.

Kate Middleton a princ William

V tomto snímku, emoce, která se projevuje vnuk královny Alžběty II opak toho, co vidíme na tváři zářivý Kate. Samozřejmě, jakmile se tento obraz dostal do tisku, mnozí začali mluvit o tom, že princ nebyl spokojen s touto svatbou. Později se ukázalo, že den před důležitou událostí chudák spal jen hodinu, a také nervózní v vážný.

4. Přítelkyně nevěsty zkazila obraz století.

Líbání

Děti - jsou to takhle. No, nelíbí se jim, když se dospělí políbí. Nelze říci, že reakce tříletého dítěte, jménem Grace van Katsem, tento obrázek špatně zkazila. Zde je vhodné přidat jen jednu věc - diverzifikovala ji.

Chcete se opět ponořit do dne, kdy celý svět obdivoval svatbu století? A v 0:06 vteřinách můžete vidět ten stejný polibek a výraz kaprizující malé holčičky.

5. Členové královské rodiny a ... želé červ.

Královská fotka

Nebudeme zdůrazňovat zvláštní pozornost skutečnosti, že na této fotografii výše zmíněná malá Grace představuje s vyděšeným výrazem a vypadá někde na stranu. Zde není hlavní věc. Vidíš dítě, které stojí vedle ní? Ano, ano, to je ona, která drží ruku vévodkyně z Cornwallu, manželky prince Charlese. V pravé ruce dívka nemá nic jiného než růžový želatinový červ.
Ukazuje se, že v den svatby prince Williama dítěti byla vyděšená tím, že všude kolem hluk, rozveseluje, někde spustit. Jako výsledek, družička byla rozrušená a nechtěla pózovat před kamerovými čočkami. Naštěstí vynalézavý princ Harry potěšil vyděšené Eliza (a to je jméno mladé krásy). V ten den věděl, že je třeba vzít s sebou svou oblíbenou hračku, červený želé červ.

Založeno na: Harpersbazaar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: