Růst Jasona Stathama | jayassen.com

Růst Jasona Stathama

Jason Statham stoupá

Sláva a popularita přišla k herci po 30 letech, to bylo tehdy, že veřejnost začala mít zájem o biografii Jasona Stathama a takové detaily jako růst, hmotnost, rysy militantní hvězdné stravy.

Jaká je výška a váha Jasona Stathama známá téměř všem a jeho biografie, plná šťastných nehod, je publikována v nejprestižnějších lesklých a on-line publikacích. Takže, co je pro veřejnost tak zajímavé, že se stane filmovou hvězdou, zjistěme to.

Začátek herecké kariéry

Kousek, ale k jeho úspěchu, Jason je zadlužen k fyzickému tréninku a postavenému člověku. Skutečnost, že budoucí herec od dětství se zabýval profesionálními sporty, a ve věku 12 let byl uveden v národním týmu pro potápění. Proto, když reklamní agenti značka Tommy Hilfiger začal hledáním nového modelu sportovní kolekci svých očí, první věc, kterou se vrhl na hezký profesionálních sportovců, mezi nimiž Jason našel sám sebe. Byla to první štěstí, která vedla herce ke světové slávě. Již model opět náhodou, Jason se setkal s režisérem Guy Ritchie, který ho pozval hrát hlavní roli ve filmu „Sbal prachy a vypadni.“ Po filmové adaptaci tohoto filmu se herec proslavil. Aby posílila svou pozici v herecké kariéře a pro všechny konsolidovat stav hvězdných stíhaček pomohl mu druhou roli v kontroverzním filmu „ukrást“, kde Jason měl možnost pracovat na jedné platformě s takovými „žraloky“ showbyznysu, jako je Brad Pitt a Benicio Del Toro. Po tomto projektu, Jasonova kariéra šla rychle nahoru, on se stal jedním z rozpoznatelných a vysoce placených herců v Hollywoodu, který mluvil nejen kritiku, ale celý svět.

Samozřejmě je třeba poznamenat, že významným přínosem k vývoji Jasona jako herce byl jeho vzhled: s nárůstem 173-175 cm, váha tohoto hezkého muže se pohybuje od 77-83 kg. Je třeba poznamenat, že ani s takovými ideálními parametry se herec nedovolí uvolnit: pravidelně provádí sadu cvičení speciálně určených pro něj, dodržuje stravu a každodenní rutinu. Jason prakticky nevyužívá sacharidy a vůbec odmítá jíst po sedmi večerních hodinách - tato pravidla jsou pro herce nezpochybnitelná.

Jayon Statham má vždy skvělou podobu Jason Statham a jeho milenka Kelly Brooková Jason Statham je profesionální sportovec
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

87 + = 92

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: