Osobní život herečky Holland Rodin | jayassen.com

Osobní život herečky Holland Rodin

Holandsko se narodilo soukromý život

Známá americká herečka, červenovlasá šelma Holland Rodinová není ta, která aktivně mluví o svém osobním životě. Je to z kategorie lidí, kteří skrývají své milostné záležitosti za sedmi zámky, ale nikdo ještě nezrušil zvědavost novinářů a koneckonců víme něco o tom, s kým se setkala a která nyní vlastní srdce.

Osobní život herečky Holland Rodin: rozbité srdce, kluci, romantika

Účinkující role Lydy Martinové v populární sérii "Wolf" jednou přiznala v rozhovoru s jejími fanoušky: "To zní docela divně, ale počet návštěv, na kterých jsem byl, může být počítán na prstech jedné ruky. Ano, to je. Odůvodnění je jedna věc: kino je pro mě všechno, takže prostě nemám dost času na budování vztahů s někým. " A Holandsko to oznámilo ve vzdáleném roce 2012, víme, že v roce 2009 na sérii série mezi ní a kolegyní v prodejně Tyler Lee Hacklin měl zvláštní pocit. Přinejmenším mezi fanoušky dívky byla taková pověst.

Takže v roce 2013 ho herečka rozptýlila a přiznala, že v roce 2009 se jejich společní přátelé rozhodli uspořádat slepý den. Samozřejmě, se sklenkou vína a v romantické atmosféře se to stalo. "Ukázalo se, že máme tolik společného, ​​že z jedné myšlenky, že jsme pár, nás to obrátilo. Miluji ho, ale jako bratr, a teď jsme spojeni pouze silným přátelstvím, "připustil Holandsko.

Tyler Lee Hackling a Holland Rodin Holland Rodin a Tyler Lee Hackling Holland Rodin a Tyler Lee Hackling

Takže další fanoušci talentovaných Rodinů se rozhodli, že nyní v rodinné situaci v Holandsku určitě musíte napsat "existuje přítel". Po dlouhou dobu sledovala dívku roztomilou s Ianovi Boenem, také kolegu na setu, jemně se na něj dívala, flirtovala s ním, mnozí dospěli k závěru, že z pracovní doby se tito dva jednoznačně setkávají. V roce 2014 dívka s úsměvem uvedla, že jsou jen přátelé.

Holland Rodin a Ian Boen představují před kamerou Holland Rodin má oběd s Ianem Boenem Holland Rodin a Ian Boen jsou spojeni přátelstvím

Dalším kandidátem na kluky byl hezký Colton Haynes, který byl stejně jako předchozí mladí lidé fascinován charisma, krásou a kouzlem Rodina. Při pohledu na obrazy, kde se tito dva drželi navzájem ručně a smyslně objali, se nemůže objevit myšlenka, že se setkají. Nikdy oficiálně neoznámili svůj vztah a fanoušci je po dlouhou dobu považovali za pár. "Jsme přátelé a máme zvláštní přátelství," - herečka krátce komentuje tyto vztahy. Po tomto jaře se Haynes vyškrtl, přiznal veřejnosti, že je gay, vše padlo na místo.

Holland Rodin objímá Colton Haynes Holland Rodin spí na rameni u Colton Haynes Holland Rodin a Colton Haynes

Jasný kandidát na manželky Holland Rodin

Konečně zvědaví fanoušci si uvědomili zvláštní pocity červenohnědé krásy. Od podzimu 2013 a nyní se Holland setkává s hercem Maxem Carverem a jen o rok později se jeho dívka na Twitteru přiznala, že má vztah.

Max Carver si vybral Holland Rodin Max Carver objal Holland Rodin Holland Rodin v černé barvě s Maxem Carverem
Holland Rodin je v lásce s hercem Maxem Carverem Holland Rodin je v lásce s Maxem Carverem Holland Rodin se setká s Maxem Carverem
Holland Rodin a její přítelkyně Holland Rodin a Max Carver dělají selfies Holland Rodin a Max Carver na večírku
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

25 − 19 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: