Manželka Daniel Craigové | jayassen.com

Manželka Daniel Craigové

Daniel Craig manželka

V současné době je manželka Daniel Craig anglickou herečkou Rachel Weissovou. Pár byl ženatý od roku 2011 a zvedl svého syna Rachel z občanského sňatku s režisérem Darrenem Aronofskym.

Daniel Craig má příběhy o lásce

Na počátku své herecké kariéry se Daniel Craig setká s skotskou herečkou Fionou Loudonovou a v roce 1992 se oženil s ní. O rok později se v rodině objeví dítě. Moje dcera se jmenuje Ella. V roce 1994 se však manželka rozhodla odejít a je přesvědčena o společné výchově dítěte. Daniel Craig opouští svou ženu.

Další seriózní román herce začíná v roce 1996. Daniel Kreigova přítelkyně je německá herečka Heike Macacchová. Tyto vztahy budou trvat poměrně dlouhou dobu - až osm let. Dvojice se rozdělí v roce 2004.

O rok později Daniel Craig poprvé viděl ve společnosti další dívky - herečky Satsuki Mitchellové. Byla to romantická služba. Pár se setkal na sadu filmu "Jacket". Mezi herci se objevuje silný pocit. O dva roky později, v roce 2007 Daniel dělá Satsuki oficiální nabídku ruky a srdce a představuje zásnubní prsten. Tato svatba však není určena k tomu, aby se stala. Za prvé, tam jsou pověsti, že Daniel otáčí vztah s partnerem na příští film "Puff Pie" Sienna Miller. Přestože se dívka v době, kdy byla oficiálně nevěsta Jude Law, a pár se snažil ukrýt v co největší míře jejich hlediska spolehlivosti, ovšem nový román od Daniela a Sienna dostala na veřejnost. Jude Law (který, jak se později ukázalo, stejně to není pravda Sienna) rozhodne přerušit zasnoubení, ale Satsuki se snaží udržet vztah s Danielem Craigem. Zapojení platí i nadále.

Rodina Daniel Craig

Ale stejně jako v minulých dobách se chemie odehrává na pracovišti. Herec se zamiluje do partnera ve filmu "House of Dreams" Rachel Weiss. Ačkoliv herci byly známy již dříve, a Rachel, jako Daniel, nebyl volný (to dlouhodobý vztah s režisérem Darren Aronofsky a porodila mu dítě), nic nemůže odolat vypuknutí emocí. Pár se začíná tajně setkávat a postupně se vyrovnává s osobními záležitostmi. Rachel se rozloučila s Darrem Aronofskym a Daniel Craig přerušil zasnoubení s Satsuki Mitchellem.

Právě v tomto období Craigovy vnější osamělosti byl skandál s podezřením na homosexualitu zahrnut, ale tato informace nebyla hercem vůbec potvrzena.

Poprvé se paparazzi podaří natočit nově vytvořenou dvojici až na konci roku 2010, když se procházejí po městě. Na Štědrý den chodili Daniel a Rachel, drželi se za ruce, líbali se a fotografovali se navzájem.

V červnu 2011 je tajná svatba Daniel Craig a Rachel Weiss. Při ceremoniálu, tam jsou jen čtyři osoby: dva svědky, stejně jako děti z herců - dceru Ellu ex-manželka Daniel Craig a Rachel syna ze vztahu s Darren Aronofsky. Podle svědků, pár chtěl oženit co nejdříve, aniž by humbuk, které nevyhnutelně by došlo k svatební, kdy dva slavní hollywoodští herci, takže bylo rozhodnuto provést obřad tajemství a říct, že minimální počet osob.

Tedy Daniel Craig je rodina zahrnuje jeho manželka Rachel Weisz a děti (dcera Ella Craig, který žije odděleně, a Rachel Weisz syna Henryho, který přinesl pár).

Daniel Craig Daniel Craig se svou dcerou od svého prvního manželství Manželka Daniel Craigové Rachel Weissová
Rachel Weiss se svým synem během začátku románu s Rachel Daniel byl zasvěcen Satsuki Mitchell Daniel Craig a Rachel Weiss se začali scházet v roce 2010
Daniel Craig a Rachel Weiss se v roce 2011 tajně oženili Daniel Craig a Rachel Weiss na svatbě Craiga a Weisse bylo jen 4 lidi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

61 + = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: