Lea Seydou - osobní život | jayassen.com

Lea Seydou – osobní život

Leah Seydoux osobní život

Úspěšná, mladá a trochu tajemná francouzská herečka a modelka Leah Seydu je neustále pod kontrolou fanoušků, kritiků a novinářů. Volba jejího povolání je dána nejen geny, ale také nádhernou operní produkcí Carmen, která ovlivnila dívku tolik, že se rozhodla stát se zpěvákem. Ale Lea neměla dobré vokální údaje, a nicméně na scénu nezanechala sen. Přes svou plachost dívka šla do divadelního studia, kde se s tímto problémem vypořádal profesionální učitel. Po zvládnutí základů herectví se mladá dáma konečně rozhodla pro volbu budoucí profese.

Rychlý nárůst filmové kariéry přinesl mnoho pozornosti biografii a osobnímu životu Leah Seydou. Připomeňme, že poprvé se dívka objevila v hudebním videu Raphael v roce 2005 a byl to její debut. Každým rokem se herečka stala stále slavnější a filmy s její účastí se každým rokem stále častěji objevovaly.

Osobní život stydlivé krásy

Stejně jako většina populárních lidí dívka dává přednost tomu, aby svůj soukromý život ukrývala před zvědavými očima, a tak dala důvody pro četné spekulace. Jednou z nich byla pověst jejího údajného románu s modelem André Meyer. Takže Leah Seydou a Andre Meyer fotografovali paparazzi během polibku. A ačkoli dívka popírá, že má milostný vztah s chlápkem, tento obraz hrál rozhodující roli při vyvrácení jiné pověsti. Faktem je, že zbožnost osobního života Lea Seydou téměř utrpěla po vydání filmu "Život Adely". Neobvyklá role byla věnována hereckému odtržení dívky s nekonvenční orientací. Tento film také přitahoval bližší pohled na vztah mezi Leah Seydou a Adele Excarcupoulos. V reálném životě obě dívky podporují tradiční vztahy.

Samá herečka je spokojená se svou hrou. Věří, že pokud se jí podaří přesvědčit diváka i v takových detailech, pak je pro ni komplimentem. Pravděpodobně proto dívka nevěnuje pozornost pověsti. Hvězda navíc vysoce oceňuje vzhled mužů. Ale zatímco síť nemá titulky o Leah Seydu a její přítelkyni, protože herečka se plně věnuje práci a umění.

Lea SeydouKrása Leamodelka Lea Seydou
herečka Leah SeydouováLea Seydou a Vincent Cassel pro leskLeah Seydou a jeho kolega na místě
Lea Seydou a André MeyerLea Seydou a André Meyer polibekLeah Seydou a Adel Excarcopoulos
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

38 − = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: