Jsou s Jennifer Anistonem nějaké děti? | jayassen.com

Jsou s Jennifer Anistonem nějaké děti?

Jennifer Aniston děti

Skutečnost, že slavná americká herečka Jennifer Aniston ještě nemá děti, se opakovaně stala předmětem diskusí mezi novináři a veřejností. Herečka velmi zřídka komentuje toto téma a dává přednost tomu, aby podrobnosti o svém soukromém životě tajila.

Jennifer Aniston a Justin Theroux - kdy budou děti?

Mnoho fanoušků herečky je trápeno otázkou: máte děti od Jennifer Aniston, protože v letošním roce skončila 47 let. Během svého života měla několik skvělých románů se známými muži. Byla vdaná. V roce 2000 se tajně oženil s Brad Pittem, ale v roce 2005 toto manželství skončilo rozvodem.

Nejčastěji na otázky novinářů a fanoušků o touze mít děti, Jennifer Aniston odpověděla, že se ještě nesetkala s vhodným mužem, který by se mohl stát dobrým otcem. Nicméně, od nedávné doby v jejím osobním životě je všechno v pořádku.

Jennifer se setkala s hercem, scenáristou a režisérem Justinem Therouxem v roce 2011 a rok po začátku vztahu mu muž nabídl a představil zásnubní prsten s obrovským diamantem. Jennifer odpověděla souhlasně, ale oficiálně se zpevnila vztah s Justinem, aniž by si spěchal, takže dokonce měl čas se objevit pověsti o brzké oddělení dvojice. Nicméně tato informace nebyla potvrzena a v mnoha rozhovorech Jennifer říkala, že vždy chtěla mít dítě, a Jestin Teru má velmi vyvinutý ochranný instinkt, takže se stane nádherným otcem jejich budoucích dětí.

V srpnu 2015 byla informace, že Jennifer Aniston přijala dítě. Údajně je to dívka, jejíž jméno je neznámé, protože herečka nechce k tomu komentovat. Ale takové senzační zprávy o osobním životě a dětech Jennifer Anistona nebyly potvrzeny. Navíc se ukázalo, že novináři, kteří se snaží zkoumat detaily imaginárního osvojení, postrádali další důležitou událost v životě herečky. V noci od 5. srpna do 6. srpna 2015 se Jennifer Aniston tajně oženil s Justinem Therouxem v domě, kterou společně zakoupili v Los Angeles.

Proč nemá Jennifer Aniston děti?

S absolutní přesností a upřímností lze odpovědět na otázku sama, proč herečka ještě nemá dítě. Ale, jak bylo zmíněno výše, Jennifer Aniston je velmi lstivá v komentování svého osobního života. Fanoušci herečky a novinářů proto mohou jen hádat.

Takže po dlouhou dobu to bylo populární názor, že důvodem pro rozdělení Jennifer Aniston s Bradem Pittem byla právě dívka neochota mít děti. Později se však dozvědělo, že v tomto manželství Jennifer Aniston dvakrát ztratil dítě. Problémy s mládeží se možná s věkem stávaly vážnější a to vedlo k tomu, že Jen nyní nemůže počítat. Podobná verze skutečnosti, že Jennifer Aniston nemůže mít děti, vypadá docela uvěřitelně.

Existuje i další pohled, který také mnozí fanoušci herečky dodržují. Podle jejich názoru může být skutečnost, že Jennifer Aniston nikdy porodila dítě, spojena s psychologickými faktory. Jak víte, dívka po dlouhou dobu nekomunikovala se svou matkou, protože považovala za zradné upřímné rozhovory a vydání knihy posledního z nich s podrobnostmi o vyrůstání a příběhem o povaze její dcery. Jennifer dokonce zmínil v rozhovoru s novinářkou, že často se děti mohou vzdálit od svých rodičů, což ji děsí.

Nicméně, bez ohledu na důvody, nyní má Jennifer Aniston spolehlivou podporu v osobě svého manžela a moderní pokroky v medicíně umožňují porodit dítě ve vyšším věku. Proto je docela možné, že brzy budeme slyšet zprávy o tom, že Jennifer Aniston čeká na dítě.

Jennifer Anistonová Jennifer Aniston ve filmu Jsme Millers herečka Jennifer Aniston 47 let
Jennifer Aniston se svým manželem Jennifer Aniston se oženil s Justinem Teru v roce 2015 Jennifer Aniston a Justin Teru sní o dítě
Jennifer Aniston hrála svobodnou matku v komedii The Sly Jennifer Aniston pravidelně vyvrací pověsti o vlastním těhotenství Jennifer Aniston nepopírá možnost přijetí dítěte
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 61 = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: