Holland Rodin a Colton Haynes | jayassen.com

Holland Rodin a Colton Haynes

Holland Rodin a Colton Haynes

Nejvíce diskutované téma mezi fanoušky série "Wolf", známé jako "vlkodlak", je román mezi jeho herci, Holland Rodin a Colton Haynes. Ačkoli je zajímavé, že celebrity oficiálně nevydávaly prohlášení o svém vztahu, ale zvědaví paparazzi se podařilo dostat záběry, které potvrzují některé pověsti.

Je to pravda, nebo jiná pověst?

"Ano, Holland Rodin a Colton Haynes se setkávají," ti, kteří vidí obrázky, na kterých se hvězdy populární série objímají s velkou něžností, drží ruce, flirtují a chodí ve volném čase z natáčení.

Je pravda, že právě tehdy, když umělec role Lydy Martinové z Holandska, projekt ještě neopustil. Nyní v rozhovoru mladí lidé rádi řeknou, že jsou přátelé, velmi blízkí přátelé, kteří se vzájemně rozumí napůl slova. Kromě toho pár nikdy neuvedlo, že jsou spojeny s romantickým vztahem. "Můžeme držet ruce jednoduše proto, že máme pro sebe velmi teplé city, které jsou podobné těm, které zažívají bratři a sestry, a proto můžeme bezpečně říci, že naše přátelství je zvláštní. Proč je to přátelství? Jsme více než jen přátelé a kolegové na setu, "opakovaně řekl Rodin a Haynes.

Nebylo by zbytečné zmínit, že fanoušci "Wolfa" najednou nazývali tento pár Holton, který kombinoval první část názvu Holandska a druhého Coltona.

Holland Rodin a Colton Haynes se setkali Holland Rodin a Colton Haynes dělají selfies Holland Rodin a Colton Haynes drží ruce

Celá pravda o Coltonovi Lee Haynesovi

5. května 2016, herec rozptýlil mýtus, který se s Rodinem potkal. Takže v ten den on udělal cumming-out, vyznávat celý svět, že od věku 14, on je gay. Proč to neřekl dříve? 28letý herec má vždy jednu odpověď: "Věděla jsem, že můj sen o tom, jak vstoupit do kina, musí být realizován, a proto jsem nemohl předem informovat všechny o mé sexuální orientaci."

Silně oblečený Holland Rodin a Colton Haynes Holland Rodin a Colton Haynes jsou blízki přátelé Holland Rodin a Colton Haynes na večírku
Holland Rodin a Colton Haynes na slavnostní události Holland Rodin a Colton Haynes se obejmou Holland Rodin a Colton Haynes obejmu
Holland Rodin a Colton Haynes jsou velmi blízkí přátelé Holland Rodin a Colton Haynes pijí šťávu Holland Rodin a Colton Haynes se usmívají
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 − = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: