Číňané přesvědčili prezidenta Realu Madrid, aby prodal Cristiana Ronaldo | jayassen.com

Číňané přesvědčili prezidenta Realu Madrid, aby prodal Cristiana Ronaldo

Číňané přesvědčili prezidenta Realu Madrid, aby prodal Cristiana Ronaldo 1

Cristiano Ronaldo, navzdory smlouvě se společností Real Madrid, působící do roku 2021, může týmu opustit předem. Minulý týden se prezident klubu v Madridu rozhodl, navzdory protestu Ronaldo, prodat portugalského útočníka čínským, uvádí zprávy západních bulvárů.

Ziskový převod

Na konci prosince ve sportovních médiích uvádějí, že vlastník „Zlatý míč“ na konci loňského roku, hraje za „skutečný“ v roce 2009, může 31-letý Cristiano Ronaldo přesunu do Číny, se stal jedním hráčem z Číny klubů. Později tuto zprávu potvrdil dopředný agent. Mimochodem, za nejlepší fotbalový klub XX. Století (podle FIFA) strávil Ronaldo 370 zápasů.

Šéfové skupiny "Real" nabídli 300 milionů eur náhradu za jednoho z nejefektivnějších hráčů naší doby a sám Cristiano dostal slib 100 milionů eur ročně.

Striker Madrid

Striker Madrid "Real" Cristiano Ronaldo

Kapitán portugalského národního fotbalového týmu

Kapitán portugalského národního fotbalového týmu

Cristiano Ronaldo získal cenu

Cristiano Ronaldo získal cenu "Hráč roku 2016" od FIFA

Peníze nejsou všechno!

Ronaldo, který ve Španělsku vydělal 427 tisíc eur, odmítl neobvykle velkorysou nabídku a patrioticky prohlásil, že jeho věrnost vůči milovanému "Realu" nelze koupit s penězi.

Pokus číslo dvě

Číňané nejsou zvyklí na selhání, a proto odhazovat přebytečné skromnost, obcházet nepoddajný Cristiano přímo apeloval na 69-letého Florentino Perez, který stojí v čele „Real Madrid“.

Předseda

Prezident Real Madrid Florentino Perez

Florentino Perez a Cristiano

Florentino Perez a Cristiano

Slavný podnikatel v minulosti, politik, který odmítl nadbytečnou sentimentálnost, souhlasil s převodem, který přinese týmu velký zájem a omluví Ronalda sám. Podle pověstí, které dosud neobdržely žádné potvrzení nebo popření, převedení hráče se uskuteční před začátkem sezony 2018/19.

Cristiano Ronaldo se svým synem

Cristiano Ronaldo se svým synem

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

30 + = 39

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: