Biografie Davida Duchovnyho | jayassen.com

Biografie Davida Duchovnyho

David Duchovny životopis

David Duchovny je americký herec, kterému světová popularita přišla v 90. letech díky role agentu FBI Foxa Mulderovi v kultuře "The X-Files".

David Duchovny v mládí

V biografii Davida Duchovného se říká, že se narodil v New Yorku 7. srpna 1960 ve velké rodině. Byl to nespojitelný chlapec, ale velmi chytrý, takže mohl vstoupit do prestižní školy a dokonce získat stipendium. S ním John Kennedy Jr. studoval. K tomuto dni udržují přátelské vztahy.

Po škole se David zapsal do Princetonu, kde studoval pedagogiku. Peníze na výcvik musel sám získat, takže pracoval jako barman, pak kurýr, pak strážce. Po ukončení bakalářského studia pokračoval ve studiu v Yale, kde získal magisterský titul a začal psát doktorskou disertaci. Osud však rozhodl jinak. Právě v tomto období, díky atraktivitě Davida, byl pozván, aby se objevil v reklamě. Od tohoto okamžiku se život chlapce náhle změnil. Když David přestal pracovat na dizertační práci, David absolvoval kurzy.

První filmy, které začal od roku 1987. Byly velmi malé a epizodické, ale učinily velký rozdíl ve formování Davida jako herce. Po každé roli začínajícího herce všiml rostoucího počtu režisérů a producentů a nakonec se dostal k hlavní roli. Takže v roce 1993 prošel konkurzem a byl schválen pro hlavní mužskou roli v seriálu "Soubory X".

Osobní život Davida Duchovního

David Dukhovny byl vegetarián po dlouhou dobu, ale od roku 2007 se stal peksetářem, který zahrnuje i konzumaci ryb, měkkýšů, vajec a mléka.

Po dlouhou dobu se herec nemohl setkat s ženou, s níž by chtěl stavět rodinu. Až 37 let zůstal bakalářem. V roce 1997 se David oženil s herečkou Teyou Leoni. Pár neměl ve vztahu žádný vztah. Na chvíli se rozdělili a opět se přiblížili. V roce 2014 se David Dukhovny a jeho žena ještě rozvedli a děti - syn a dcera - zůstaly s maminkou.

Kariéra herce se rychle zvyšuje. Už se nemusí starat o budoucnost - mezi tvůrci to vyrazil. David Dukhovny získal hvězdu na chodníku slávy, instalace se uskutečnila 25. ledna 2016.

David Duchovny v mládí David Duchovny ve filmu Blushing California David Duchovny v souboru X
David Duchovny a Thea Leoni David Duchovny s dětmi David Dukhovny se svou ženou a dětmi
David Duchovny na červeném koberci David Duchovny na Zlatém glóbu 2015 David Duchovny na chodbě slávy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: