Norbekovova gymnastika pro páteř

gymnastiku Norbekova pro páteř

Mirzakarim Norbekov a jeho společná gymnastika jsou již dlouho populární. Mimochodem, cvičení jsou nabízeny ve dvou podobách najednou - v textové podobě, kterou navrhuje ve své knize a ve formátu videa - film byl natočen jako učebnice. Ve skutečnosti je jednání s cvičeními vždy snazší, pokud můžete pozorovat výkon.

Terapeutická gymnastika Norbekov

Vyvinul Norbekov společné cvičení pro páteř a pro celkové zlepšení zdraví. Technika spočívá v tom, že tím, že pravidelně provádíme řadu cvičení s pozitivním postojem, je možné zvýšit tón celého organismu a vyvolat nárůst vitality.

Je povzbudivé, že Norbekovovy zátěžové cviky jsou ideální jak pro dospělé, tak pro děti. Není tajemstvím, že skolióza, osteochondróza a jiná onemocnění se výrazně rozrostly mladší a nyní se rozvíjejí i v raném dětství. Pokud se zabýváte tímto jedinečným systémem od malého věku, pak tyto problémy už nehrozí.

Norbekovova gymnastika pro páteř

Například zvážit provedení některých cvičení pro krk autorského komplexu Norbekov, který pomůže pochopit, jaký je celý systém.

  1. Vykonávat takovou gymnastiku je nutná pouze ve zvláštním, radostném a příjemném stavu těla a ducha. Narovnejte ramena, usmívejte se, relaxujte, klidně vdechujte a vydechujte. Nalaďte se na pozitivní, poise, důvěru. Děláte dobře, ale bude to ještě lepší! Bez toho nemůžete cvičení začít.
  2. Zvažte cvičení pro cervikální oddělení. Tělo těla je rovné, brada na hrudi. Sklopte je dolů, protáhněte co nejníže! Pružné napětí a relaxace.
  3. Další cvičení na krk. Tělo je rovné, hlava je mírně odkloněna dozadu, brada se dívá na strop. Vytáhněte bradu nahoru, zastavte se na chvíli, uvolněte napětí a pak znovu vytáhněte.
  4. Stojící rovně, podívejte se před vámi. Kolem nosu začněte otáčet hlavou a snažte se ji udržet na jednom místě. Provedete to tak, že budete míchat bradu doprava, nahoru a dopředu.
  5. Proveďte volné, lehké kruhové pohyby s hlavou.

Norbekovova tělocvična pro páteř je velmi jednoduchá a příjemná, může být použita jako ranní cvičení - koneckonců všichni rádi začínají den zdravým a pozitivním! Ve videu můžete vidět celý komplex od Norbekova.